Quote (jarabekg @ Mar 9 2011 04:43pm)
nem is tudom ki kezdett multireportolgatni a vatta őj accjával, ha valaki véletlenül megsértette a kis lelkecskéjét. lejáratod magad, habzó szájjal hisztizel, aztán magadat tartod nyertesnek a végén...
tldr szánalom vagy
még senki nem sértett itt engem meg

lejárattam magam nem is egyszer, de nagyrészt direkt volt és jót szórakoztam rajta. soha nem habzik a szám ,sőt nagyon nyugodt alkat vagyok és nem is hisztizek, csak néha produkálom magam. és valóban többre tartom magam nálad, amennyire itt sikerült kiismerjelek

irl szánalom vagy
Quote (Zayl @ Mar 9 2011 04:43pm)
Örülök, hogy boldog vagy az életeddel, de ettől még nem kell úgy csinálni, mintha az összes többi ember itt egy nagy darab szar lenne.
Ha most azt mondod erre, hogy a hozzászólásaiból veszed ezt, akkor megnyugtatlak, a tied se különb. Amikor kijelented, hogy sok kocka,
akkor mégis miből gondolod? Mert itt veri magát? Te mit csinálsz? Josheide sem jobb nálad, te TE SEM VAGY JOBB MÁSNÁL itt. Szóval
ezek a megszólalások amikkel mást akarsz letiporni, tartsd meg magadnak és hidd el máris jobban fognak hozzádállni.
( Amúgy a bolded részt nem ilyen helyzetekre használjuk. )
sok embert tisztelek itt, ezeket pl nem. de akit tisztelek, az nem is köt belém nagyrészt. de azért van különbség egy mythos vagy flutter és egy vismajor vagy bajcli között. de nincs kedvem ilyen sokat és komolyan írni sry

amúgy természetesen egyetértek veled sok mindenben. de ettől még jara akkor is egy .... **** pár emberkével együtt itt, és ezt tapasztalatból mondom
This post was edited by Epiphone on Mar 9 2011 08:47am