d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hosszu Ut > :-)
Prev1222324252635Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Mar 9 2011 08:43am
Quote (beni @ Mar 9 2011 04:37pm)
Persze. Első 10 alkalomnál így működik.

De majd ha te is itt leszel évek óta és már ezer "hogy kell titánt uppolni" kérdést láttál egy olyan valakitől, aki az össz-vissz 4 mondatában tucat gépelési hibát vét, akkor az is lehet, hogy te is be fogsz hányni valami irreleváns/szidalmazó hozzászólást.

Szóval dühítő, hogy van aki 10 másodpercet nem foglalkozik a saját kérésével, csak idejön és egyből beszennyezi a fórumot a topicjával aztán anyázik, meg szidja a subot amiért 1 percen belül nem kapott választ...


Természetesen, az sem szép, hogy elvárják mástól a segítséget... de elküldeni a picsába, lehordani sokkal rosszabb.
Nem hinném, hogy elküldeném : PPPP Mint mondtam mindenki volt új, ő pont most az... mindenkivel megtörtént : )

Redeyes: Más leszarni vagy tenyérbemászó paraszt stílussal elküldeni melegebb éghajlatokra :unsure:

This post was edited by LindaPpP on Mar 9 2011 08:43am
Retired Moderator
Posts: 17,423
Joined: Aug 8 2005
Gold: 1,486.07
Trader: Trusted
Mar 9 2011 08:43am
Quote (Epiphone @ 9 Mar 2011 16:40)
hééé. ne verd már ilyen nagy dobra ezt az egészet. csak balinak meg tominak ennyire fontos ez az egész. ki mennyire van beilleszkedve és mennyire van megwarnolva. egy normális embert nem érdekli, mit gondol pár kocka róla egy fórumon. tudom, hogy nem offolok itt senkit és nem is szoktam, mert én sem megyek fejjel a falnak. ha szidni akarném, azt a valóságba tenném meg. és pont elég nekem, hogy tudom, hogy nem több nálam josheide, csak mert abudhabiba tanul, mert én boldog vagyok a saját életemmel és ennyi. (és persze nem azon aggódok, hogy mi van már a neten meg mennyi warnja van ennek a nyomorultnak) vagyok a világban és jön aminek jönnie kell, nem fogok majd pont ilyeneken fennakadni


Örülök, hogy boldog vagy az életeddel, de ettől még nem kell úgy csinálni, mintha az összes többi ember itt egy nagy darab szar lenne.
Ha most azt mondod erre, hogy a hozzászólásaiból veszed ezt, akkor megnyugtatlak, a tied se különb. Amikor kijelented, hogy sok kocka,
akkor mégis miből gondolod? Mert itt veri magát? Te mit csinálsz? Josheide sem jobb nálad, te TE SEM VAGY JOBB MÁSNÁL itt. Szóval
ezek a megszólalások amikkel mást akarsz letiporni, tartsd meg magadnak és hidd el máris jobban fognak hozzádállni.

( Amúgy a bolded részt nem ilyen helyzetekre használjuk. )
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Mar 9 2011 08:45am
Quote (jarabekg @ Mar 9 2011 04:43pm)
nem is tudom ki kezdett multireportolgatni a vatta őj accjával, ha valaki véletlenül megsértette a kis lelkecskéjét. lejáratod magad, habzó szájjal hisztizel, aztán magadat tartod nyertesnek a végén...


tldr szánalom vagy


még senki nem sértett itt engem meg :) lejárattam magam nem is egyszer, de nagyrészt direkt volt és jót szórakoztam rajta. soha nem habzik a szám ,sőt nagyon nyugodt alkat vagyok és nem is hisztizek, csak néha produkálom magam. és valóban többre tartom magam nálad, amennyire itt sikerült kiismerjelek :( irl szánalom vagy

Quote (Zayl @ Mar 9 2011 04:43pm)
Örülök, hogy boldog vagy az életeddel, de ettől még nem kell úgy csinálni, mintha az összes többi ember itt egy nagy darab szar lenne.
Ha most azt  mondod erre, hogy a hozzászólásaiból veszed ezt, akkor megnyugtatlak, a tied se különb. Amikor kijelented, hogy sok kocka,
akkor mégis miből gondolod? Mert itt veri magát? Te mit csinálsz? Josheide sem jobb nálad, te TE SEM VAGY JOBB MÁSNÁL itt. Szóval
ezek a megszólalások amikkel mást akarsz letiporni, tartsd meg magadnak és hidd el máris jobban fognak hozzádállni.

( Amúgy a bolded részt nem ilyen helyzetekre használjuk. )


sok embert tisztelek itt, ezeket pl nem. de akit tisztelek, az nem is köt belém nagyrészt. de azért van különbség egy mythos vagy flutter és egy vismajor vagy bajcli között. de nincs kedvem ilyen sokat és komolyan írni sry :( amúgy természetesen egyetértek veled sok mindenben. de ettől még jara akkor is egy .... **** pár emberkével együtt itt, és ezt tapasztalatból mondom

This post was edited by Epiphone on Mar 9 2011 08:47am
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 08:46am
Quote (LindaPpP @ 9 Mar 2011 16:43)
Természetesen, az sem szép, hogy elvárják mástól a segítséget... de elküldeni a picsába, lehordani sokkal rosszabb.
Nem hinném, hogy elküldeném : PPPP Mint mondtam mindenki volt új, ő pont most az... mindenkivel megtörtént : )

Redeyes: Más leszarni vagy tenyérbemászó paraszt stílussal elküldeni melegebb éghajlatokra :unsure:


itt nincs sok különbség a kettő között :P

akik leszarják kb úgy reagálnak, hogy elküldik melegebb éghajlatra - elhiheted hogy zöldnap petikén kívül senkinek nem szokott habzani a szája egy-egy ilyen topic során :)

és mint mondtam, mindig van aki segít.. talán azt kéne észrevenni és nem a sok hülyét
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 9 2011 08:46am
Quote (Epiphone @ 9 Mar 2011 16:45)
még senki nem sértett itt engem meg :) lejárattam magam nem is egyszer, de nagyrészt direkt volt és jót szórakoztam rajta. soha nem habzik a szám ,sőt nagyon nyugodt alkat vagyok és nem is hisztizek, csak néha produkálom magam. és valóban többre tartom magam nálad, amennyire itt sikerült kiismerjelek :( irl szánalom vagy


thx zayl neveben is, most pedig mehetsz es folytathatod a sikeres rl eletedet..
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 9 2011 08:46am
Quote (Epiphone @ Mar 9 2011 03:40pm)
hééé. ne verd már ilyen nagy dobra ezt az egészet. csak balinak meg tominak ennyire fontos ez az egész. ki mennyire van beilleszkedve és mennyire van megwarnolva. egy normális embert nem érdekli, mit gondol pár kocka róla egy fórumon. tudom, hogy nem offolok itt senkit és nem is szoktam, mert én sem megyek fejjel a falnak. ha szidni akarném, azt a valóságba tenném. és pont elég nekem, hogy tudom,  nem több nálam josheide, csak mert abudhabiba tanul, mert én boldog vagyok a saját életemmel és ennyi. (és persze nem azon aggódok, hogy mi van már a neten meg mennyi warnja van ennek a nyomorultnak) vagyok a világban és jön aminek jönnie kell, nem fogok majd pont ilyeneken fennakadni


DE AZÉRT MÉGIS RIPORTOLGATOD AZ EMBEREKET :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ja és ofc szidni akarnél engem is

This post was edited by jarabekg on Mar 9 2011 08:47am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 9 2011 08:47am
Quote (Epiphone @ 9 Mar 2011 15:45)
még senki nem sértett itt engem meg :) lejárattam magam nem is egyszer, de nagyrészt direkt volt és jót szórakoztam rajta. soha nem habzik a szám ,sőt nagyon nyugodt alkat vagyok és nem is hisztizek, csak néha produkálom magam. és valóban többre tartom magam nálad, amennyire itt sikerült kiismerjelek :( irl szánalom vagy


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


najó,inkább megyek dotázok
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 9 2011 08:47am
Quote (ReDEyeS @ 9 Mar 2011 15:26)
no offense-ből de mondod ezt te aki minden egyes infós kérdésnél ami nem az "official"-ba ment annyit tudtál beírni, hogy van rá topic? :D


Hű, a francba. Ezt bebuktam. :D
(Kell a +1 na! Kevés a postom. :ph34r: )
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 08:48am
Quote (Epiphone @ 9 Mar 2011 16:45)
még senki nem sértett itt engem meg :) lejárattam magam nem is egyszer, de nagyrészt direkt volt és jót szórakoztam rajta. soha nem habzik a szám ,sőt nagyon nyugodt alkat vagyok és nem is hisztizek, csak néha produkálom magam. és valóban többre tartom magam nálad, amennyire itt sikerült kiismerjelek :( irl szánalom vagy


jézusom... :D vki lője már le... hát ez vmi csoda :DDD

mesélj mitől vagy te olyan nagy arc öcsém? :D
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 9 2011 08:48am
Quote (Epiphone @ 9 Mar 2011 15:33)
most épp? unatkozom
de egy óra múlva megyek zenélni :) me > u anytime baibai


Quote (Epiphone @ 9 Mar 2011 15:45)
még senki nem sértett itt engem meg :) lejárattam magam nem is egyszer, de nagyrészt direkt volt és jót szórakoztam rajta. soha nem habzik a szám ,sőt nagyon nyugodt alkat vagyok és nem is hisztizek, csak néha produkálom magam. és valóban többre tartom magam nálad, amennyire itt sikerült kiismerjelek :( irl szánalom vagy

sok embert tisztelek itt, ezeket pl nem. de akit tisztelek, az nem is köt belém nagyrészt. de azért van különbség egy mythos vagy flutter és egy vismajor vagy bajcli között. de nincs kedvem ilyen sokat és komolyan írni sry :( amúgy természetesen egyetértek veled sok mindenben. de ettől még jara akkor is egy .... **** pár emberkével együtt itt, és ezt tapasztalatból mondom


Buta vagy, mint a föld te emberállat...

This post was edited by Genthor on Mar 9 2011 08:49am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1222324252635Next
Add Reply New Topic New Poll