Quote (Saenchai @ 25 Jun 2010 20:49)
hát ezt neked kell eldönteni
ha nagyon lehúzzák a kedved imo nem éri meg,mert nem fogod tudni jól érezni magad úgyse miattuk
de ha buli elején likvidálod őket simán jó vagy
Ja, csak kéne valami taktika. Bár az nagyon vonz hogy nem szűkkörű buli lesz, szóval remélem könnyebb lesz leszarni őket. Egyébként tényleg nekem kéne eldöntenem, így hogy alig tudtok bármit az egészről faszság tanácsot kérni, de azért kösz a válaszokat.
Quote (RRC @ 25 Jun 2010 20:47)
ha fogsz dugni, akkor menj, ha nem, akkor ne menj
Butus de aranyos lány ismerősöm szervezi a bulit, remélem a barátnői is ilyenek ^^