d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev12223242526122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jun 25 2010 12:05pm
Quote (beni @ Jun 25 2010 07:04pm)
vennem kell lottót


sorry most én nyerek
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 25 2010 12:20pm
Quote (A122 @ Jun 25 2010 07:05pm)
sorry most én nyerek


akkor elég a te szelvényedet lenyúlnom
????
profit
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 25 2010 12:44pm
Help me out: holnapra epic buli ígérkezik, elég sok emberrel (30-40), akiből mondjuk tízet ismerek, 8at nagyon szeretek, 2vel viszont soha az életben nem akarok többet találkozni. Ha azzal a 2 emberrel vagyok soha nem érzem jól magam. Szerintetek elmenjek ismerkedni csomó jó arccal, meg 8 baráttal jót szórakozni, vagy maradjak otthon a 2 alak miatt akivel tényleg nem akarok találkozni? Iso tatctics in ignoring people.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 25 2010 12:47pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 25 Jun 2010 20:44)
Help me out: holnapra epic buli ígérkezik, elég sok emberrel (30-40), akiből mondjuk tízet ismerek, 8at nagyon szeretek, 2vel viszont soha az életben nem akarok többet találkozni. Ha azzal a 2 emberrel vagyok soha nem érzem jól magam. Szerintetek elmenjek ismerkedni csomó jó arccal, meg 8 baráttal jót szórakozni, vagy maradjak otthon a 2 alak miatt akivel tényleg nem akarok találkozni? Iso tatctics in ignoring people.


ha fogsz dugni, akkor menj, ha nem, akkor ne menj
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 25 2010 12:49pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 25 2010 08:44pm)
Help me out: holnapra epic buli ígérkezik, elég sok emberrel (30-40), akiből mondjuk tízet ismerek, 8at nagyon szeretek, 2vel viszont soha az életben nem akarok többet találkozni. Ha azzal a 2 emberrel vagyok soha nem érzem jól magam. Szerintetek elmenjek ismerkedni csomó jó arccal, meg 8 baráttal jót szórakozni, vagy maradjak otthon a 2 alak miatt akivel tényleg nem akarok találkozni? Iso tatctics in ignoring people.


hát ezt neked kell eldönteni
ha nagyon lehúzzák a kedved imo nem éri meg,mert nem fogod tudni jól érezni magad úgyse miattuk

de ha buli elején likvidálod őket simán jó vagy
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jun 25 2010 12:51pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 25 Jun 2010 20:44)
Help me out: holnapra epic buli ígérkezik, elég sok emberrel (30-40), akiből mondjuk tízet ismerek, 8at nagyon szeretek, 2vel viszont soha az életben nem akarok többet találkozni. Ha azzal a 2 emberrel vagyok soha nem érzem jól magam. Szerintetek elmenjek ismerkedni csomó jó arccal, meg 8 baráttal jót szórakozni, vagy maradjak otthon a 2 alak miatt akivel tényleg nem akarok találkozni? Iso tatctics in ignoring people.


gyakorikérdéseken ezt már feltetted?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 25 2010 12:52pm
Quote (Saenchai @ 25 Jun 2010 20:49)
hát ezt neked kell eldönteni
ha nagyon lehúzzák a kedved imo nem éri meg,mert nem fogod tudni jól érezni magad úgyse miattuk

de ha buli elején likvidálod őket simán jó vagy


Ja, csak kéne valami taktika. Bár az nagyon vonz hogy nem szűkkörű buli lesz, szóval remélem könnyebb lesz leszarni őket. Egyébként tényleg nekem kéne eldöntenem, így hogy alig tudtok bármit az egészről faszság tanácsot kérni, de azért kösz a válaszokat.

Quote (RRC @ 25 Jun 2010 20:47)
ha fogsz dugni, akkor menj, ha nem, akkor ne menj


Butus de aranyos lány ismerősöm szervezi a bulit, remélem a barátnői is ilyenek ^^
Banned
Posts: 311
Joined: Jun 25 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 25 2010 12:53pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 25 2010 08:44pm)
Help me out: holnapra epic buli ígérkezik, elég sok emberrel (30-40), akiből mondjuk tízet ismerek, 8at nagyon szeretek, 2vel viszont soha az életben nem akarok többet találkozni. Ha azzal a 2 emberrel vagyok soha nem érzem jól magam. Szerintetek elmenjek ismerkedni csomó jó arccal, meg 8 baráttal jót szórakozni, vagy maradjak otthon a 2 alak miatt akivel tényleg nem akarok találkozni? Iso tatctics in ignoring people.


szerintem inkább d2zél helyette
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 25 2010 12:55pm
Quote (I_Am_Therapist_I_Mean_The_Rapist @ 25 Jun 2010 20:53)
szerintem inkább d2zél helyette


szerintem te meg gördeszkázzál d2jsp helyett
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 25 2010 12:55pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 25 2010 07:44pm)
Help me out: holnapra epic buli ígérkezik, elég sok emberrel (30-40), akiből mondjuk tízet ismerek, 8at nagyon szeretek, 2vel viszont soha az életben nem akarok többet találkozni. Ha azzal a 2 emberrel vagyok soha nem érzem jól magam. Szerintetek elmenjek ismerkedni csomó jó arccal, meg 8 baráttal jót szórakozni, vagy maradjak otthon a 2 alak miatt akivel tényleg nem akarok találkozni? Iso tatctics in ignoring people.


lol bro, pia kell és joba leszel insta
Go Back To Magyar Topic List
Prev12223242526122Next
Add Reply New Topic New Poll