d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Keménykötéses
Prev1222324252641Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 21 2010 03:36pm
Quote (bajcli @ 21 Jun 2010 22:34)
Egyébként elolvasva a postot meg a topicot:

alexxx2 - tök szimpatikus amit írsz, van benne pár hülyeség, de azért gl!

Jozef - omg


/thread
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 21 2010 03:37pm
Quote (Saenchai @ 21 Jun 2010 23:35)
leszarja a véleményed :/


kurvák faszát :@
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 21 2010 03:43pm
Quote (aLexXx2 @ Jun 21 2010 06:46pm)
sötét egy ember vagy te
istenem...
ez most fájt


sirsz.
mr 2010
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jun 21 2010 03:57pm
Quote (Szuzsika @ 21 Jun 2010 20:01)
baszki a netem is megszakadt xD

elolvastam, hát, most elmondom a véleményem:

Kurvára nem az az élet, hogy hazamész munkából, kimész bulizni, és újra munka, újra buli .... és így tovább végtelen körforgásba. Gondolkodj el rajta, hogy mi az életcélod?? Végig bulizod az életed, aztán 40 éves korodra meg meghalsz, mert túlhajtottad magad a piával, droggal, csajozással??? Sztem nem ez. Próbálj meg komoly dolgokkal foglalkozni, mint mondjuk keress egy normális, kedves, megértő csajt, akivel el tudod képzelni az életed, alapíts családot, és adj meg nekik mindent. Hidd el, ha később visszagondolsz a múltra, akkor jó érzés fog eltölteni. De választhatod a bulizást is. Én csak leírtam hogy szerintem mi lenne a normális. Biztosan a jelen lévők 80%-a azt gondolja: "mi a faszt rikácsol itt ez a hülye kurva, húzzol már el a faszba, hülyeségeket pofázik" Akkor azoknak is üzenem, hogy gondolják végig az életüket. Itt akarnak meghalni a jsp előtt?? Akkor egészségükre.

Röviden, tömören ennyi a véleményem.


azt
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 21 2010 06:48pm
Quote (sylKE @ Jun 21 2010 07:37pm)
TE
JO
KURVA
ISTEN


:DDDDDDDDDDddddddddd
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 21 2010 06:52pm
jó8
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jun 21 2010 06:55pm
Az első, meg jozef másik tl;dr postja kivételével végigolvas'd.


Gecinagy topic, annak a divatmajomnak a képén meg felsírtam! Az a srác a jobb oldalon, azzal a nyomorék szemüveggel, kilógó övvel, és butaparaszt hajjal viszi a pálmát :'DDDD
a szuzsika oltásokon is besírtam.
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Jun 21 2010 06:57pm
Quote (David_ibolykane @ 22 Jun 2010 01:55)
Az első, meg jozef másik tl;dr postja kivételével végigolvas'd.


Gecinagy topic, annak a divatmajomnak a képén meg felsírtam! Az a srác a jobb oldalon, azzal a nyomorék szemüveggel, kilógó övvel, és butaparaszt hajjal viszi a pálmát :'DDDD
a szuzsika oltásokon is besírtam.


ez hanyadik oldalon van ? nincs kedvem megnézni mindent mert arra ez a topic nem méltó
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jun 21 2010 07:00pm
Quote (b_daniel @ 22 Jun 2010 02:57)
ez hanyadik oldalon van ? nincs kedvem megnézni mindent mert arra ez a topic nem méltó


Nemtommár, 7-8 talán. (25post/oldal)
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 21 2010 11:01pm
Quote (David_ibolykane @ 22 Jun 2010 02:55)
Az első, meg jozef másik tl;dr postja kivételével végigolvas'd.


Gecinagy topic, annak a divatmajomnak a képén meg felsírtam! Az a srác a jobb oldalon, azzal a nyomorék szemüveggel, kilógó övvel, és butaparaszt hajjal viszi a pálmát :'DDDD
a szuzsika oltásokon is besírtam.


Hogy érted?

1: Engem oltottak? -> Hát azt én nem nagyon nevezném oltásnak.
2: Én oltottam? -> Én meg olyat sose csinálok.

Go Back To Magyar Topic List
Prev1222324252641Next
Add Reply New Topic New Poll