Quote (Nerz8 @ 30 May 2010 17:07)
na, egész jó topik lett ebből.
marcinak meg hát bizony a
de úgyis random senkik szavaztak
megvan az eredmény, amennyi voksot kaptál, tudod, milyen jó siged van
ellenben velem, rám azok szavaztak, akik nem is tudnak magyarul
ezért maximum jobb leszek a rangsorban, de azt mindenki tudja, hogy fake szavazatok voltak