d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev12223242526197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Dec 25 2009 12:49pm
Quote (CyberPunk666 @ 25 Dec 2009 19:40)
nem hittem, h megel egy ilyen topicot a hunsub, plane karacsonykor.
inkabb le sem irom a velemenyem... nem gondolom, h akiknek cimeznem azoknak lenne ertelme leirni...


akkor minek postoltad ezt is?
Banned
Posts: 1,997
Joined: May 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 40%
Dec 25 2009 12:51pm
Quote (Janou @ Dec 25 2009 07:49pm)
akkor minek postoltad ezt is?


h megmutassa mekkora intelektus és felettünk álló

This post was edited by BeneGessir on Dec 25 2009 12:51pm
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Dec 25 2009 12:59pm
Quote (BeneGessir @ 25 Dec 2009 20:51)
h megmutassa mekkora intelektus és felettünk álló


ha nem tudod, hogy hogy írják a kívánt kifejezést inkább ne is próbálkozz vele

This post was edited by Aston on Dec 25 2009 12:59pm
Banned
Posts: 1,997
Joined: May 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 40%
Dec 25 2009 01:01pm
Quote (Aston @ Dec 25 2009 07:59pm)
ha nem tudod, hogy hogy írják a kívánt kifejezést inkább ne is próbálkozz vele


sry
Retired Moderator
Posts: 38,445
Joined: Aug 6 2005
Gold: 12,508.00
Trader: Trusted
Dec 25 2009 06:15pm
Quote (Genthor @ 25 Dec 2009 10:34)
Nekem technikai kérdésem lenne, a report rendszerrel kapcsolatban. Hogy működik a report gomb? Jól sejtem, hogy automatikusan küld egy pm-et a rendszer az adott részleget felügyelő online modoknak? Mi alapján dől el, hogy melyik mod kapja, ha tényleg így működik?
Erről annyit mondhatok, hogy van egy moderátor sor (queue), lásd pl. a profilomat.

Quote (Oberon_os @ 25 Dec 2009 13:36)
Ez érdekes dolog... Ha valakinek a warn-jai 100 fölött vannak, de még mindig csinálja _ugyanazt_, mint amit warnok előtt, akkor mi értelme van ennek az egésznek?
Az, hogy ha valakit valamennyire érdekel az accountja, akkor ügyelni fog a warn szintjére. Akit meg egyáltalán nem érdekel, azt az se érdekli, ha naponta új accountot kell csinálnia... Amúgy meg van olyan, hogy autoban, erről jópár hunsubos is tudna mesélni... De esete válogatja.

Quote (Oberon_os @ 25 Dec 2009 13:36)
Másik dolog: pvp-mld-walk vs az új, a fantasztikus event rendszer. Totál megölte.
Ezt jó, hogy szóba hoztad, mert időközben kialakultak az irányelvek és a hunsubon továbbra is lehet pvp/pvm topikokat nyitni. Ha elkülditek nekem a linkeket, megnyitom őket és visszateszem őket a diablós stickybe. Vagy nyissátok újra őket.

Quote (Oberon_os @ 25 Dec 2009 13:36)
Másik, ehhez kapcsolódóan: d2pk, és retro. Nem értem az ilyen topicokat miért kell bezárni
Azért, mert minden mod (illetve általában minden bináris file) biztonsági kockázatot jelent, gyakran tartalmaznak keyloggert és egyebeket. Az "asia" realm adminjai például gyakran keylogolják a usereiket. Hidd el, nem viccből találtuk ki ezeket a szabályokat.

This post was edited by Lajo on Dec 25 2009 06:20pm
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Dec 25 2009 06:24pm
Quote (Lajo @ 26 Dec 2009 00:15)
Erről annyit mondhatok, hogy van egy moderátor sor (queue), lásd pl. a profilomat.

Az, hogy ha valakit valamennyire érdekel az accountja, akkor ügyelni fog a warn szintjére. Akit meg egyáltalán nem érdekel, azt az se érdekli, ha naponta új accountot kell csinálnia... Amúgy meg van olyan, hogy autoban, erről jópár hunsubos is tudna mesélni... De esete válogatja.

Ezt jó, hogy szóba hoztad, mert időközben kialakultak az irányelvek és a hunsubon továbbra is lehet pvp/pvm topikokat nyitni. Ha elkülditek nekem a linkeket, megnyitom őket és visszateszem őket a diablós stickybe. Vagy nyissátok újra őket.

Azért, mert minden mod (illetve általában minden bináris file) biztonsági kockázatot jelent, gyakran tartalmaznak keyloggert és egyebeket. Az "asia" realm adminjai például gyakran keylogolják a usereiket. Hidd el, nem viccből találtuk ki ezeket a szabályokat.


köszönöm válaszod, értettem! sasolom hogy hol van a mld/pvp topic, de szerintem baresznek lesz csak meg az oldal.

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=38392236&f=129&o=0#p253481011

a pvp topic. Mld-ről majd kérdem bareszt, azt lehet ő nyitja majd, neki van lementve a szabályzat asszem.

This post was edited by Oberon_os on Dec 25 2009 06:36pm
Retired Moderator
Posts: 38,445
Joined: Aug 6 2005
Gold: 12,508.00
Trader: Trusted
Dec 25 2009 06:47pm
Quote (BeneGessir @ 25 Dec 2009 15:27)
sztem az a viccesh vki fenn akad ezen egy forumon
Erre nem reagáltam, pedig fontos kérdés. Ez teljesen hibás felfogás, ez nem "csak egy fórum", hanem egy kommunikációs csatorna, mint a telefon, email, vagy akár az élő beszéd. Ez is "rl". Attól még, hogy az anonimitás védelme mögé bújva úgy érzed, bármit megtehetsz, a drót másik végén hús-vér emberek ülnek, akiket ugyanúgy meg tudsz bántani, mint mondjuk egy személyes beszélgetés alkalmával. Aki ezt nem ismeri fel, az vagy nagyon korlátolt, vagy nagyon antiszociális, szerencsére egyik állapot sem végleges, sokan kinövik ezeket a hibákat és normális fórumozók lesznek. A lopás-téma egyébként ugyanez. Többször kérdezted tőlem, hogy miért bannolják az accountjaidat, amikor semmit nem csináltál velük. A válaszom erre az volt, hogy viselkedj normálisan, és meglátjuk. Amíg nem vagy képes a kulturált fórumozás minimumát teljesíteni, addig ne legyenek neked se elvárásaid. Ez az accountod is hajszálon függ, nem is tudom, miért nem szóltam Paulnak a múltkori náci videódnál.. Szóval szeretnélek megkérni téged és a többieket is, akik előszeretettel taposnak bele mások lelkébe, hogy gondolkodjatok el ezeken a dolgokon, és gondoljátok meg, miket postoltok.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 25 2009 06:56pm
Quote (Lajo @ 26 Dec 2009 01:47)
Erre nem reagáltam, pedig fontos kérdés. Ez teljesen hibás felfogás, ez nem "csak egy fórum", hanem egy kommunikációs csatorna, mint a telefon, email, vagy akár az élő beszéd. Ez is "rl". Attól még, hogy az anonimitás védelme mögé bújva úgy érzed, bármit megtehetsz, a drót másik végén hús-vér emberek ülnek, akiket ugyanúgy meg tudsz bántani, mint mondjuk egy személyes beszélgetés alkalmával. Aki ezt nem ismeri fel, az vagy nagyon korlátolt, vagy nagyon antiszociális, szerencsére egyik állapot sem végleges, sokan kinövik ezeket a hibákat és normális fórumozók lesznek. A lopás-téma egyébként ugyanez. Többször kérdezted tőlem, hogy miért bannolják az accountjaidat, amikor semmit nem csináltál velük. A válaszom erre az volt, hogy viselkedj normálisan, és meglátjuk. Amíg nem vagy képes a kulturált fórumozás minimumát teljesíteni, addig ne legyenek neked se elvárásaid. Ez az accountod is hajszálon függ, nem is tudom, miért nem szóltam Paulnak a múltkori náci videódnál.. Szóval szeretnélek megkérni téged és a többieket is, akik előszeretettel taposnak bele mások lelkébe, hogy gondolkodjatok el ezeken a dolgokon, és gondoljátok meg, miket postoltok.


mit postolt az álatja?
Quote (EvilSosa @ 26 Dec 2009 01:57)
egy náci videót


nuff said
ja igen meg még azt szeretném megkérdezni h miért banolnak azért ha 1 másik ip-ről logolok fel az accommal?(vagy eggyeltalán banolnak-e, gondolok itt arra hogy pl sulibol fellépek jsp-re)

This post was edited by Cpt_Ghost on Dec 25 2009 07:01pm
Member
Posts: 3,850
Joined: Oct 23 2009
Gold: 1.65
Warn: 60%
Dec 25 2009 06:57pm
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 26 2009 02:56am)
mit postolt az álatja?


egy náci videót
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 25 2009 06:59pm
Quote (Lajo @ 26 Dec 2009 01:15)
Erről annyit mondhatok, hogy van egy moderátor sor (queue), lásd pl. a profilomat.


Ok, értem ty. :)



Ehhez a multi dologhoz csak annyit fűznék hozzá, hogy szerintem a warn rendszer nem elég elrettentő erejű egyesek számára. Összeszednek 60-70%-ot, aztán kreálnak egy új acc-ot. Erre kéne kitalálni valami megoldást.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12223242526197Next
Add Reply New Topic New Poll