d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev1222324252669Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 5,703
Joined: Nov 29 2009
Gold: 0.00
Warn: 70%
Feb 27 2010 09:27pm
Quote (b_daniel @ Feb 28 2010 01:25am)
semmilyen játékban sem legit a botozás te buta


silkroadban legit...
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Feb 28 2010 01:56am
Quote (DegreeZ @ 28 Feb 2010 01:15)
valaki megmondaná hogy itt a bot legit e? :)
most tolom az első karimat, és ahogy olvasgatok wc-vel lehet a legjobban keresni!
így hát gondoltam sok idő manualba, és leszek 1 botot, csak félek hogy nem legit és banolnak érte!
valaki segítsen plz!
thx.


Nem legit, és elég nagy az esély arra, hogy banolnak, mert Jagex könnyen kiszűri a macrokat.
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 28 2010 02:33am
Quote (DegreeZ @ 28 Feb 2010 01:15)
valaki megmondaná hogy itt a bot legit e? :)
most tolom az első karimat, és ahogy olvasgatok wc-vel lehet a legjobban keresni!
így hát gondoltam sok idő manualba, és leszek 1 botot, csak félek hogy nem legit és banolnak érte!
valaki segítsen plz!
thx.


Nem legit. Ban jár érte.
Egyébként meg trade limit van szóval el se tudnád adni fgert a fát.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 28 2010 02:36am
Quote (DegreeZ @ Feb 28 2010 04:27am)
silkroadban legit...


akkor minek kérdezted meg 2 posttal ezelőtt?
jaés megvolt a heti 2 postod, itt vagy még?
Banned
Posts: 5,703
Joined: Nov 29 2009
Gold: 0.00
Warn: 70%
Feb 28 2010 02:49am
Quote (Klontar @ Feb 28 2010 09:33am)
Nem legit. Ban jár érte.
Egyébként meg trade limit van szóval el se tudnád adni fgert a fát.

nem is akarom eladni, csak unalombol fogok játszani vele, nincs póker jöhet valami más ^_^
Quote (lacketto @ Feb 28 2010 09:36am)
akkor minek kérdezted meg 2 posttal ezelőtt?
jaés megvolt a heti 2 postod, itt vagy még?

te meg akárhányszor beszolsz, nyomom a report gombot :)

This post was edited by DegreeZ on Feb 28 2010 02:49am
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 28 2010 02:53am
Quote (DegreeZ @ Feb 28 2010 09:49am)
nem is akarom eladni, csak unalombol fogok játszani vele, nincs póker jöhet valami más  ^_^

te meg akárhányszor beszolsz, nyomom a report gombot :)


valoszinu hogy pont rá fognak nézni a reportjaidra
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Feb 28 2010 02:54am
Quote (DegreeZ @ 28 Feb 2010 09:49)
nem is akarom eladni, csak unalombol fogok játszani vele, nincs póker jöhet valami más  ^_^

te meg akárhányszor beszolsz, nyomom a report gombot :)


uhh,nem szarral gurigázol

/e: ontopik nekiállok mégegyszer,ezúttal megcsinálom a tutorialt. remélhetőleg.. xd

This post was edited by H4xooR on Feb 28 2010 02:55am
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Feb 28 2010 03:00am
Quote (DegreeZ @ 28 Feb 2010 09:49)
te meg akárhányszor beszolsz, nyomom a report gombot :)


mintha a botokról való kérdezgetés szabályosabb lenne - ennyire azért ne csapkodjuk már az asztalt a szabályokkal, ha te is leszarod egyébként
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Mar 1 2010 02:18pm
Elkezdtem tolni puret 60 range/str 40 att, 60 magic, elöször utanna CSAK PC-vel 80 range 80 str

This post was edited by Tommy_hun on Mar 1 2010 02:19pm
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 1 2010 02:20pm
Quote (Tommy_hun @ 1 Mar 2010 21:18)
Elkezdtem tolni puret  60 range/str 40 att, 60 magic, elöször utanna CSAK PC-vel 80 range 80 str


Hát az igen unalmas lesz:D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1222324252669Next
Add Reply New Topic New Poll