Quote (Klontar @ Feb 28 2010 09:33am)
Nem legit. Ban jár érte.
Egyébként meg trade limit van szóval el se tudnád adni fgert a fát.
nem is akarom eladni, csak unalombol fogok játszani vele, nincs póker jöhet valami más

Quote (lacketto @ Feb 28 2010 09:36am)
akkor minek kérdezted meg 2 posttal ezelőtt?
jaés megvolt a heti 2 postod, itt vagy még?
te meg akárhányszor beszolsz, nyomom a report gombot
This post was edited by DegreeZ on Feb 28 2010 02:49am