d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev1222324252658Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
May 25 2009 12:40pm
a faszom, eltűnt a tanulási kulcsom.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 25 2009 12:41pm
Quote (goreisnub @ Mon, May 25 2009, 06:38pm)
akkor majd a szülés hogy fog!
a feleséged ripityára tördeli a kézfejed :D


nekem nem
Banned
Posts: 9,576
Joined: Jul 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
May 25 2009 12:42pm
Quote (xGurke @ Mon, 25 May 2009, 20:41)
nekem nem


akkor a férjed, töknyóc
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 25 2009 12:43pm
Quote (goreisnub @ Mon, May 25 2009, 06:42pm)
akkor a férjed, töknyóc


azse
én még nem nyitottam szülős topikot.
de az lesz az első dolgom
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 25 2009 12:43pm
Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 20:37)
és szerinted nem egyszerűbb beírni annyit hogy gz minthogy "nemhiszemelmertúgyiskamuztokésamúgysevagytokcsak12évesekstbstbstb".
tőlem elég messze áll az idegeskedés...sőt inkább szakadtam a röhögéstől hogy mekkora szánalom ez az egész kockológia ^^
+ gondolhatod hogy nem azért nyitottam a témát mert össze akartam baszni mindenkivel.


dehogynem egyszerűbb, de az sok esetben még semmitmondóbb, mint ha valaki hangot ad annak, hogy elgondolkodott a dolog hitelességét illetően.
most akkor az miért jobb?

(igazából kétfelé hőbörgök most én is, mert joeynak van baja a "telefosással", neked meg simán azzal, hogy nem áll sorban mindenki gratulálni, de a lényeg az, hogy szerintem mindkettő illúzió; a büdös életben nem lesz itt "tökéletes" topik, ami pont olyan, mint amilyet a nyitó elképzelt, meg amiben minden post tetszik a nyitónak...
ezt tudomásul kell venni, aztán elsiklani fölötte, különben...azt már írtam korábban, mi van különben.)
Banned
Posts: 9,576
Joined: Jul 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
May 25 2009 12:45pm
Quote (bajcli @ Mon, 25 May 2009, 20:43)
dehogynem egyszerűbb, de az sok esetben még semmitmondóbb, mint ha valaki hangot ad annak, hogy elgondolkodott a dolog hitelességét illetően.
most akkor az miért jobb?

(igazából kétfelé hőbörgök most én is, mert joeynak van baja a "telefosással", neked meg simán azzal, hogy nem áll sorban mindenki gratulálni, de a lényeg az, hogy szerintem mindkettő illúzió; a büdös életben nem lesz itt "tökéletes" topik, ami pont olyan, mint amilyet a nyitó elképzelt, meg amiben minden post tetszik a nyitónak...
ezt tudomásul kell venni, aztán elsiklani fölötte, különben...azt már írtam korábban, mi van különben.)


különben DEATH BY TRAY IT SHALL BE!
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 12:47pm
Quote (bajcli @ Mon, May 25 2009, 08:43pm)
dehogynem egyszerűbb, de az sok esetben még semmitmondóbb, mint ha valaki hangot ad annak, hogy elgondolkodott a dolog hitelességét illetően.
most akkor az miért jobb?

(igazából kétfelé hőbörgök most én is, mert joeynak van baja a "telefosással", neked meg simán azzal, hogy nem áll sorban mindenki gratulálni, de a lényeg az, hogy szerintem mindkettő illúzió; a büdös életben nem lesz itt "tökéletes" topik, ami pont olyan, mint amilyet a nyitó elképzelt, meg amiben minden post tetszik a nyitónak...
ezt tudomásul kell venni, aztán elsiklani fölötte, különben...azt már írtam korábban, mi van különben.)


be tudod másolni azt hogy én írtam valaha is olyat hogy MINDENKI GRATULÁLJON MERT HA NEM AKKOR BAJ LESZ? nem mondtam ilyet nem is fogok és úgy érzem még csak célozni se céloztam rá.(mert milyen alapon várnám el?) én csak megosztottam veletek a hírt de ezek szerint baszottul fölöslegesen. nincs kedvem vitázni önfejűekkel sry. bájbáj
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 25 2009 12:48pm
Quote (BiceBoca @ Mon, May 25 2009, 06:47pm)
be tudod másolni azt hogy én írtam valaha is olyat hogy MINDENKI GRATULÁLJON MERT HA NEM AKKOR BAJ LESZ? nem mondtam ilyet nem is fogok és úgy érzem még csak célozni se céloztam rá.(mert milyen alapon várnám el?) én csak megosztottam veletek a hírt de ezek szerint baszottul fölöslegesen. nincs kedvem vitázni önfejűekkel sry. bájbáj


nem érted a lényeget
nem vártad el, hogy mindenki gratuláljon, hanem aki nem gratulált annak nekiestetek. és a 2 ugyanaz kb
Member
Posts: 12,000
Joined: Jun 16 2006
Gold: 1.00
May 25 2009 12:49pm
Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 20:47)
be tudod másolni azt hogy én írtam valaha is olyat hogy MINDENKI GRATULÁLJON MERT HA NEM AKKOR BAJ LESZ? nem mondtam ilyet nem is fogok és úgy érzem még csak célozni se céloztam rá.(mert milyen alapon várnám el?) én csak megosztottam veletek a hírt de ezek szerint baszottul fölöslegesen. nincs kedvem vitázni önfejűekkel sry. bájbáj


Lehet, hogy tulzas, de igy is fel lehet fogni.
Ez a hely egyszeruen nem arra van, hogy babanaplot vezessetek ide... Ne szemelyes akarminek vedd amit irok, ez csak teny.
Member
Posts: 4,065
Joined: Oct 4 2007
Gold: 4.19
Warn: 10%
May 25 2009 12:51pm
Quote (ecneB @ Mon, May 25 2009, 06:29pm)
Miért ne lehetne örülni ennek? Legcsodálatosabb dolog egy gyerek, én személy szerint örülök, hogy vállalják, s sok sikert kívánok nekik az életben. Kurva nehéz gondolom ezt kibökni, nem?


Ezzel egyetértek, ha van az a háttér ami segíti a nevelkedésben... de most fiatalokról beszélünk... nagyon fiatalokról...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1222324252658Next
Add Reply New Topic New Poll