Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 20:37)
és szerinted nem egyszerűbb beírni annyit hogy gz minthogy "nemhiszemelmertúgyiskamuztokésamúgysevagytokcsak12évesekstbstbstb".
tőlem elég messze áll az idegeskedés...sőt inkább szakadtam a röhögéstől hogy mekkora szánalom ez az egész kockológia ^^
+ gondolhatod hogy nem azért nyitottam a témát mert össze akartam baszni mindenkivel.
dehogynem egyszerűbb, de az sok esetben még semmitmondóbb, mint ha valaki hangot ad annak, hogy elgondolkodott a dolog hitelességét illetően.
most akkor az miért jobb?
(igazából kétfelé hőbörgök most én is, mert joeynak van baja a "telefosással", neked meg simán azzal, hogy nem áll sorban mindenki gratulálni, de a lényeg az, hogy szerintem mindkettő illúzió; a büdös életben nem lesz itt "tökéletes" topik, ami pont olyan, mint amilyet a nyitó elképzelt, meg amiben minden post tetszik a nyitónak...
ezt tudomásul kell venni, aztán elsiklani fölötte, különben...azt már írtam korábban, mi van különben.)