Quote (jspogmg @ Wed, Apr 29 2009, 07:06pm)
akkor legyen tali ha annyi az rl-d

feladta

de itt a haverja

Jelenleg 4 felhasználó olvassa ezt a témát (0 vendég és 1 ismeretlen)
3 tag: Megas_heroes, jspogmg, Blooodka666

Quote (GreenDay1994 @ Wed, Apr 29 2009, 07:06pm)
mega kussoljál bazdmeg te meg beirod hogy jajj ezt is reportolom mer kis kötöszködös geci vagyok nyányányá
mér nem lehet iet irni?
jaj te meg meg ist artottad a toopicot emlékbe
de cukcsi
LOL vagy noob
nem megtartottam, hanem beírtam ide:
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=24065606&f=129pont ahová való
This post was edited by Megas_heroes on Apr 29 2009 12:09pm