Quote (netket @ Oct 25 2021 04:51pm)
én legalább próbálok érvelni, nem csak annyit hogy "etikett" meg "mindigis így volt" és aki nem így gondolja az gyökér, paraszt és 1 semmirekellő tuskó
meg annak amit én "tolok" legalább van valamennyi értelme ha az ember 1 kicsit gondolkozik és nem full kreténbe baszatom
pedig szerintem te ennél normálisabb vagy, csak a szaréletű dagadt troll joeyval való túl sok interakció volt rád negatív hatással biztosan. de lehet csak félreismertelek
ha azt szeretnéd, hogy normálisan tudjon az ember válaszolni akkor ezeket a parasztozásokat meg gyökerezést lehagyhatnád, marhára nem említettem ilyet, nem kell beleadni a számba a szavakat.
elég szar így kommunikálni, sztem az utóbbi 5 oldal sírás 1 percben el lett volna intézve voicechaten dc-n, és mindenki tökre normálisan elmondhatta volna a saját verzióját egyben, részletesen, és nem lenne ez a szardobálás.