d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1228229230231232473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,665
Joined: Aug 14 2007
Gold: 9,052.50
Oct 25 2021 08:54am
látom a téma még mindig ugyanaz




ja meg a szerverek is. majd még benézek holnap is hátha...
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Oct 25 2021 08:59am
Quote (v_t @ Oct 25 2021 04:54pm)
látom a téma még mindig ugyanaz

https://i.imgur.com/HWlIwGM.jpg


ja meg a szerverek is. majd még benézek holnap is hátha...


nem, mostmár az a téma hogy milyen menő már hogy joey még 35 évesen is ott van leragadva hogy abból űz sportot hogy online megprobalja felbaszni azokat akikkel valamiben nem ért egyet. ráadásul mostmár egészen ügyes is benne, szinte figyelemreméltó, biztosan büszke is magára 1-1 ilyen után hogy "na ennek is jól megmutattam kivel szórakozzon :) ". 15 évesen amikor dühös tinédzser voltam még énis ezt csináltam de ezt látni egy lassan középkorú embertől az elég félelmetes
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Oct 25 2021 09:00am
Quote (netket @ Oct 25 2021 04:51pm)
én legalább próbálok érvelni, nem csak annyit hogy "etikett" meg "mindigis így volt" és aki nem így gondolja az gyökér, paraszt és 1 semmirekellő tuskó

meg annak amit én "tolok" legalább van valamennyi értelme ha az ember 1 kicsit gondolkozik és nem full kreténbe baszatom

pedig szerintem te ennél normálisabb vagy, csak a szaréletű dagadt troll joeyval való túl sok interakció volt rád negatív hatással biztosan. de lehet csak félreismertelek


ha azt szeretnéd, hogy normálisan tudjon az ember válaszolni akkor ezeket a parasztozásokat meg gyökerezést lehagyhatnád, marhára nem említettem ilyet, nem kell beleadni a számba a szavakat.
elég szar így kommunikálni, sztem az utóbbi 5 oldal sírás 1 percben el lett volna intézve voicechaten dc-n, és mindenki tökre normálisan elmondhatta volna a saját verzióját egyben, részletesen, és nem lenne ez a szardobálás.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 25 2021 09:00am
Quote (v_t @ 25 Oct 2021 16:54)
látom a téma még mindig ugyanaz

https://i.imgur.com/HWlIwGM.jpg


ja meg a szerverek is. majd még benézek holnap is hátha...


békésen játszottam egész nap amikor éppen olyan meeting volt, 1-2 perces mf runok
erre most kicrasheltem és 172 😭
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Oct 25 2021 09:03am
Quote (takii @ Oct 25 2021 05:00pm)
ha azt szeretnéd, hogy normálisan tudjon az ember válaszolni akkor ezeket a parasztozásokat meg gyökerezést lehagyhatnád, marhára nem említettem ilyet, nem kell beleadni a számba a szavakat.
elég szar így kommunikálni, sztem az utóbbi 5 oldal sírás 1 percben el lett volna intézve voicechaten dc-n, és mindenki tökre normálisan elmondhatta volna a saját verzióját egyben, részletesen, és nem lenne ez a szardobálás.


eléggé konzisztensen ugyanazt az álláspontot képviselted mint joey és ugyanúgy is kötöttetek belém, és ő kb ezt állította

most először írtam "parasztozást és tuskózást", és eddig sem válaszolt nekem senki normálisan úgyhogy nemhiszem hogy ez lenne az akadálya
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 25 2021 09:06am
Quote (takii @ 25 Oct 2021 17:00)
ha azt szeretnéd, hogy normálisan tudjon az ember válaszolni akkor ezeket a parasztozásokat meg gyökerezést lehagyhatnád, marhára nem említettem ilyet, nem kell beleadni a számba a szavakat.
elég szar így kommunikálni, sztem az utóbbi 5 oldal sírás 1 percben el lett volna intézve voicechaten dc-n, és mindenki tökre normálisan elmondhatta volna a saját verzióját egyben, részletesen, és nem lenne ez a szardobálás.


inv discordra, ty
kivancsi vagyok a vitara
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Oct 25 2021 09:09am
A loot a rusheré, én csak akkor nyúlok hozzá, ha neki láthatóan nem kell, ott hagyja.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 25 2021 09:12am
Quote (Genthor @ 25 Oct 2021 17:09)
A loot a rusheré, én csak akkor nyúlok hozzá, ha neki láthatóan nem kell, ott hagyja.


ugyanez,kivetel, ha joey rushol, mert akkor minden loot az enyem, fgt is visszakerem,ha nem huz fel utana legalabb lv60ig csben + 90ig baalban
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 25 2021 09:15am
nézzük a jó oldalát, nem ded a sub

plusz amig 30+osan arrol lehet vitatkozni, hogy kié lesz a loot egy videójátékban, addig jó világ van
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 25 2021 09:44am
Quote (Fej @ 25 Oct 2021 17:15)
nézzük a jó oldalát, nem ded a sub

plusz amig 30+osan arrol lehet vitatkozni, hogy kié lesz a loot egy videójátékban, addig jó világ van


💗

anyámnak pont ezt mondtam amikor néztük a kétfarkú kutyapárt békeizéjét
h amíg ilyeneket csinálunk (vs minsk) addig azért csak nincs világvége
Go Back To Magyar Topic List
Prev1228229230231232473Next
Add Reply New Topic New Poll