d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kikre Fogsz Szavazni 2014 Aprilisaban? > Szavazz Vagy Meghalsz
Prev1228229230231232237Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Apr 10 2014 12:31pm
Quote (Rawen @ 10 Apr 2014 20:15)


durva
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Apr 10 2014 03:06pm
tehat akkor megvan a 2/3 gondolom
nice
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Apr 10 2014 03:13pm
Quote (Rawen @ 10 Apr 2014 19:15)


ezt valaki kifejthetné, hogy lehetséges

mármint kik ők, miért lett ez az eredmény, stb
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 10 2014 03:15pm
Quote (Anarkin @ Apr 10 2014 09:13pm)
ezt valaki kifejthetné, hogy lehetséges

mármint kik ők, miért lett ez az eredmény, stb


kaptak szavazati jogot (meg talán állampolgárságot) a fidesztől
hálából rájuk szavaznak
/thread
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 10 2014 03:35pm
Quote (xGurke @ Apr 10 2014 10:15pm)
kaptak szavazati jogot (meg talán állampolgárságot) a fidesztől
hálából rájuk szavaznak
/thread


+anno gyurcsany az ellen kampanyolt higy olyanok kapjanak allamporgasagot akik sose laktak mon
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Apr 10 2014 03:37pm
Quote (Vismajor @ 10 Apr 2014 23:35)
+anno gyurcsany az ellen kampanyolt higy olyanok kapjanak allamporgasagot akik sose laktak mon


es ez amugy teljesen esszeru
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 10 2014 03:38pm
Quote (GoreKnight9 @ Apr 10 2014 09:37pm)
es ez amugy teljesen esszeru


NEM AZ
+100000 szavazat
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 11 2014 03:07am
Quote (putincykavodka @ 10 Apr 2014 22:06)
tehat akkor megvan a 2/3 gondolom
nice


nem ezen múlik

egyébként azt ugye tudjátok, hogy ez a ~95%-os arány már a választás estéjén kirajzolódott, csak most fejezték be a számolást, illetve eddig is hozzá volt adva már a listás szavazatokhoz, egyéniben meg nem szavazhattak (a 2/3 egy egyéni mandátumon billeg jelenleg)

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Apr 11 2014 03:07am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Apr 11 2014 03:15am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Apr 11 2014 11:07am)
nem ezen múlik

egyébként azt ugye tudjátok, hogy ez a ~95%-os arány már a választás estéjén kirajzolódott, csak most fejezték be a számolást, illetve eddig is hozzá volt adva már a listás szavazatokhoz, egyéniben meg nem szavazhattak (a 2/3 egy egyéni mandátumon billeg jelenleg)


nem, errol nem tudtam
kosz bazur s:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1228229230231232237Next
Add Reply New Topic New Poll