Quote (putincykavodka @ 10 Apr 2014 22:06)
tehat akkor megvan a 2/3 gondolom
nice
nem ezen múlik
egyébként azt ugye tudjátok, hogy ez a ~95%-os arány már a választás estéjén kirajzolódott, csak most fejezték be a számolást, illetve eddig is hozzá volt adva már a listás szavazatokhoz, egyéniben meg nem szavazhattak (a 2/3 egy egyéni mandátumon billeg jelenleg)
This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Apr 11 2014 03:07am