d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12282292302312325001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Apr 8 2013 07:37pm
Quote (TouchCow @ Apr 9 2013 12:20am)
geci ez mennyire kemény, mit találok



2008.07.15.-ei kép
az akkori barátnőmnek küldtem egy keyloggert azzal a szöveggel, hogy írtam neki egy programot és hogy tök aranyos lesz
elindította, de ilyet szól, hogy valami hibát ír ki, én meg mondtam, hogy küldjön printscreent

ezt küldte:


http://4.ii.gl/EZZvu.png


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


loled, cicámnak.exe

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Apr 8 2013 07:37pm
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Apr 9 2013 12:13am
Quote (TouchCow @ 9 Apr 2013 00:20)
geci ez mennyire kemény, mit találok



2008.07.15.-ei kép
az akkori barátnőmnek küldtem egy keyloggert azzal a szöveggel, hogy írtam neki egy programot és hogy tök aranyos lesz
elindította, de ilyet szól, hogy valami hibát ír ki, én meg mondtam, hogy küldjön printscreent

ezt küldte:


http://1.1.1.3/bmi/4.ii.gl/EZZvu.png


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Bazd ^^
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 9 2013 02:08am
Cicámnak.exe

It's a trap!
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 9 2013 02:55am
végre geci, csütörtökön kezdek fél 6 körül.
7 fontos órabér, 11 óra meló.

This post was edited by Ghostmasterq on Apr 9 2013 02:55am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 9 2013 02:56am
Quote (Ghostmasterq @ 9 Apr 2013 09:55)
végre geci, csütörtökön kezdek fél 6 körül.
7 fontos órabér, 11 óra meló.


mit csinalsz
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 9 2013 02:56am
Quote (Ghostmasterq @ Apr 9 2013 10:55am)
végre geci, csütörtökön kezdek fél 6 körül.
7 fontos órabér, 11 óra meló.


mit fogsz melózni?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 9 2013 03:02am
Quote (SummertimeClothes @ 9 Apr 2013 09:56)
mit csinalsz


Quote (Saenchai @ 9 Apr 2013 09:56)
mit fogsz melózni?


azt hiszem szemétválogatás lesz, vagyis eddig úgy tudtam.
nemtom itt jár-e valami plusz éjszakaiért,mint Magyarországon, mert ha igen, egész jól fogok keresni
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 9 2013 03:04am
Quote (Ghostmasterq @ Apr 9 2013 11:02am)
azt hiszem szemétválogatás lesz, vagyis eddig úgy tudtam.
nemtom itt jár-e valami plusz éjszakaiért,mint Magyarországon, mert ha igen, egész jól fogok keresni


gl
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Apr 9 2013 05:54am
sztem beteg leszek, már úgy keltem mintha ülnének a nyakamba, egésznap folyik az orrom és fáj a torkom, fasz ki van :(
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Apr 9 2013 05:56am
A múlt havi túlórázásnak hála 60k-val több fizu jött. :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev12282292302312325001Next
Closed New Topic New Poll