d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > MLD > Avagy: Lesz-e Elég Player Fun MLD TvT-re
Prev1228229230231232341Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jan 16 2010 07:23am
ha valaki ad karit, szívesen bennelennék

This post was edited by inURFace on Jan 16 2010 07:23am
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jan 16 2010 07:34am
Nekem 5kor mennem kell, utána este még tanulok. :/ 21:30körül már itthon leszek, némi zúzda belefér, de nem 2-3 óra sajna.
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold: 0.70
Jan 16 2010 07:49am
majd vmikor én is bennelennék 1 tvtben :D de csak nlen van karim ...
deha valaki ad kölcsön nekem az is jó :D

This post was edited by Bazsa7 on Jan 16 2010 07:50am
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Jan 17 2010 10:57am
no mldre fel

0010/001 nyitva
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Jan 21 2010 08:44am
Quote (Megas_heroes @ 21 Jan 2010 14:42)
http://img192.imageshack.us/img192/4725/93676559.jpg

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=39096911&f=103&o=0

okj


láttam baszki....

meg is jott a kedve, kis bowozáshoz az én szuper bowommal

szoval délutántol lehet rámirni akinek van kedve mldzni.

főleg zizinek aki otthon betegeskedik, szoval tele van idovel :D
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jan 21 2010 08:47am
Quote (Baresz @ 21 Jan 2010 15:44)
láttam baszki....

meg is jott a kedve, kis bowozáshoz az én szuper bowommal

szoval délutántol lehet rámirni akinek van kedve mldzni.

főleg zizinek aki otthon betegeskedik, szoval tele van idovel :D


le fu, tanulok. Ám attól még nyomhatnánk párat!
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Jan 25 2010 07:56am
Valaki vágj az lld-t?

ez a lvl18 baba helm milyen sztetek?

lvl18
5%chance....lvl3 frost nova
40life
+2spear mastery
18ed
23lightres
AR(based on char lvl)
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jan 25 2010 08:16am
Quote (atek555 @ 25 Jan 2010 14:56)
Valaki vágj az lld-t?

ez a lvl18 baba helm milyen sztetek?

lvl18
5%chance....lvl3 frost nova
40life
+2spear mastery
18ed
23lightres
AR(based on char lvl)


spear mastery miatt eleg gyenge, meg socket sincs benne, lvl 18ason pedig a socketek a fontosak (max dam jool)
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jan 29 2010 09:17pm
Quote (atek555 @ 25 Jan 2010 14:56)
Valaki vágj az lld-t?

ez a lvl18 baba helm milyen sztetek?

lvl18
5%chance....lvl3 frost nova
40life
+2spear mastery
18ed
23lightres
AR(based on char lvl)


lvl18on egy sima 3sox helm jobb ennél. Az +60 max perf jewelekkel, ezzel +20max. Nagyon nem mind1.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1228229230231232341Next
Add Reply New Topic New Poll