Quote (Saenchai @ 16 Oct 2013 14:24)
Köpéstudomány
A labdaszedés alapjai
Hajdesigneri alapismeretek
Nyomás-előállító- és szállító berendezések (Labdapumpálás 1)
Eséstan
Bankkártyás fizetés alapjai
Röhögök.
Quote (anyd @ 16 Oct 2013 14:28)
most miért cikized? a foci sok gdpt termelj, gondolj bele hogy mennyi szotyit elrágnak egy-egy meccsen... csak úgy dübörög a gazdaság
Az a baj hogy te csak a magyar viszonyokat nézed... Ha kitetted volna egyszer is a lábadat abból a putriból, rájönnél hogy nem egy alja szar dolog a foci. Csak otthon az, mert úgy állítják be, + mert tényleg egy trágya szar otthon az egész foci.
Ebből a csevejből meg majd eljutunk oda hogy a focistákra költött pénzt inkább a vizilabdázókra/kézisekre kéne költeni mert ők mennyivel jobbak és milyen tehetségesek.
Leszarom igazából a nyomorodat de ha valamiről fingod sincs akkor ne pofázz bele, vagy ha már késztetést érzel rá akkor inkább kérdezz minthogy hülyeségeket magyarázz.