d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1227228229230231473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Oct 25 2021 08:30am
Quote (netket @ Oct 25 2021 03:49pm)
mint ahogy feljebb kifejtettem, én szerintem még soha semmit nem vettem fel ilyenkor, le se megyeka tpn ha nem muszáj

nekem tökéletesen jó úgy hogyha rusholok akkor hellen szaladnak a lootra a kis noobok amíg nem hátráltatják a rusht. előre kifizették, vigyék nyugodtan. soha nem merült fel még bennem hogy ez ilyenkor kizárólag az én lootom. még ha free rusht csinálnék sztem akkorse ordítanék ha szaladna a lootra a noob, mer nem a lootért csinálom csak jófejségből. ha nagyon úgy érzi hogy kell neki, akkor vigye, úgyis lesz nekemis loot még más gameben vagy akármikor

kapzsi kis buzik vagytok ennyit tudok mondani


egyetlen egy dolog kúrt fel eddig, amikor lecleareltem cs-t egyedül pl8ban és a diakillre odatpzett valami cigány blizzsorc és felvette előlem az unique ringet. na azt megtudtam volna ölni, ráadásul utána még írogatott hogy soj lett így meg úgy, meg menjek townba megmutatja. kiléptem inkább ofc


>kapzsi kis buzik vagytok
>egyetlen egy dolog kúrt fel eddig, amikor lecleareltem cs-t egyedül pl8ban és a diakillre odatpzett valami cigány blizzsorc és felvette előlem az unique ringet. na azt megtudtam volna ölni, ráadásul utána még írogatott hogy soj lett így meg úgy, meg menjek townba megmutatja. kiléptem inkább ofc
XD

annak ellenére hogy mások figyelmét előszeretetten hívod fel az értő olvasásra ,látom azért neked sem megy ez annyira.

Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Oct 25 2021 08:33am
Quote (takii @ Oct 25 2021 04:30pm)
>kapzsi kis buzik vagytok
>egyetlen egy dolog kúrt fel eddig, amikor lecleareltem cs-t egyedül pl8ban és a diakillre odatpzett valami cigány blizzsorc és felvette előlem az unique ringet. na azt megtudtam volna ölni, ráadásul utána még írogatott hogy soj lett így meg úgy, meg menjek townba megmutatja. kiléptem inkább ofc
XD

annak ellenére hogy mások figyelmét előszeretetten hívod fel az értő olvasásra ,látom azért neked sem megy ez annyira.


igen, nyilván ugyanaz a 2 szituáció teljes mértékben. látom nagyon beletapostam a lelketekbe azzal hogy kapzsi kis buzik vagytok és magatokra is vettétek, máskülönben nem kellene ilyen kicsavart szánalmas ellentámadásba lendülnötök. sajnálom

boldot meg aztán végképp nem értem, de látom mostmár csak a kapálózás megy úgyhogy megse lepődök

This post was edited by netket on Oct 25 2021 08:35am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 25 2021 08:35am
Quote (takii @ Oct 25 2021 04:30pm)
>kapzsi kis buzik vagytok
>egyetlen egy dolog kúrt fel eddig, amikor lecleareltem cs-t egyedül pl8ban és a diakillre odatpzett valami cigány blizzsorc és felvette előlem az unique ringet. na azt megtudtam volna ölni, ráadásul utána még írogatott hogy soj lett így meg úgy, meg menjek townba megmutatja. kiléptem inkább ofc
XD

annak ellenére hogy mások figyelmét előszeretetten hívod fel az értő olvasásra ,látom azért neked sem megy ez annyira.


en ugy ertelmeztem, hogy leginkabb azzal volt a baja, hogy hencegett miutan felvette
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 25 2021 08:36am
adjatok inkabb egy metalgridet el nekem
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Oct 25 2021 08:38am
Quote (Karan2_Returned @ Oct 25 2021 04:35pm)
en ugy ertelmeztem, hogy leginkabb azzal volt a baja, hogy hencegett miutan felvette


meg azzal hogy utolsó pillanatban odatpzik a semmiből amikor én csak nyugodtan mfelgetek és probléma nélkül grabbeli az összes lootot aztán még röhög is.

de nyilván ez ugyanaz mint amikor amúgyis kapok 1k fgt a serviceért, de NEKEM MÉG a 300 FGS SHAKO IS KELL AZON FELÜL MER AZ ETIKETT.

Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 25 2021 08:38am
talaltam egy eth 4soc 45@ Pala shieldet, erre elcrashelt a game (consoleon most először) és volt shieldem sose volt shieldem

Koszy blizke
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Oct 25 2021 08:43am
Quote (netket @ Oct 25 2021 04:38pm)
meg azzal hogy utolsó pillanatban odatpzik a semmiből amikor én csak nyugodtan mfelgetek és probléma nélkül grabbeli az összes lootot aztán még röhög is.

de nyilván ez ugyanaz mint amikor amúgyis kapok 1k fgt a serviceért, de NEKEM MÉG a 300 FGS SHAKO IS KELL AZON FELÜL MER AZ ETIKETT.


hát ott volt a földön a loot, miért ne vehetné fel? én is tudok ilyen szar példákkal jönni mint amit oldalakon keresztül tolsz :)
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 25 2021 08:50am
Quote (rapiddani @ 25 Oct 2021 21:33)
Pedig szolhatnal a haverodnak h elférne par fasza pelda



Messel vilagi haverok vagyunk, egyutt sorozunk minden penteken mikozben hoex faszsagait vitatjuk meg.
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Oct 25 2021 08:51am
Quote (takii @ Oct 25 2021 04:43pm)
hát ott volt a földön a loot, miért ne vehetné fel? én is tudok ilyen szar példákkal jönni mint amit oldalakon keresztül tolsz :)


én legalább próbálok érvelni, nem csak annyit hogy "etikett" meg "mindigis így volt" és aki nem így gondolja az gyökér, paraszt és 1 semmirekellő tuskó

meg annak amit én "tolok" legalább van valamennyi értelme ha az ember 1 kicsit gondolkozik és nem full kreténbe baszatom

pedig szerintem te ennél normálisabb vagy, csak a szaréletű dagadt troll joeyval való túl sok interakció volt rád negatív hatással biztosan. de lehet csak félreismertelek

This post was edited by netket on Oct 25 2021 08:52am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 25 2021 08:52am
Quote (TrollBoss @ 25 Oct 2021 22:36)
adjatok inkabb egy metalgridet el nekem



Pcn jatszol oreg? Lehet jonnek majd veled jatszani jovoheten, kiprobalom majd az appot amit Anarkin mondott, mfelgethetnenk meg discordon dumalhatnank.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1227228229230231473Next
Add Reply New Topic New Poll