Quote (Rawen @ 10 Apr 2014 13:17)
holnap vagy holnapután derül ki meglett-e, addigra számolják össze a mozgó urnás meg a külföldi szavazatokat
úgyis megoldják, hogy meglegyen
illetve ha nem is lesz meg, 1-1 képviselőt nem nehéz megnyerni pár kérdésben, ugyanakkor némi politikai együttműködést legalább igényelne, szóval remélem nem lesz meg. inkább az lesz a fő kérdés, hogy a belső ellenzék mennyire fog most megerősödni, tényleg egy-egy emberen múlik a kétharmad, kíváncsi vagyok hogy fogják betartatni a frakciófegyelmet nehezebb kérdésekben.