d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12272282292302315001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 8 2013 02:49pm
Quote (TouchCow @ 8 Apr 2013 20:45)
ezt már egyszer elsütötted, akkor is leszarta mindenki a postod


Official /care Topic

Inkább mesélj arról milyet szartál.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Apr 8 2013 02:50pm
Quote (Smat @ 8 Apr 2013 22:49)
Official /care Topic

Inkább mesélj arról milyet szartál.


várom a megfelelő spamtopicot hozzá, meg előbb egy jó istenes kula is kell, utána mesélek szívesen.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 8 2013 02:52pm
Quote (TouchCow @ 8 Apr 2013 20:50)
várom a megfelelő spamtopicot hozzá, meg előbb egy jó istenes kula is kell, utána mesélek szívesen.


Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Apr 8 2013 03:26pm
visszaolvastam pár oldalt dél óta, mikiegérkinyomjaaszmét.jpg
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Apr 8 2013 04:56pm
találtam poczokról képet, amit még régen msnen küldött 2008.11.11-én
8D




lol meg ezt


This post was edited by TouchCow on Apr 8 2013 04:58pm
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Apr 8 2013 05:15pm
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Apr 8 2013 05:16pm


8D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 8 2013 05:19pm
Quote (TouchCow @ Apr 8 2013 11:16pm)
http://1.ii.gl/TqJOL.png

8D


oh god
milyen sapi volt az

This post was edited by sylke on Apr 8 2013 05:19pm
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Apr 8 2013 05:20pm
geci ez mennyire kemény, mit találok



2008.07.15.-ei kép
az akkori barátnőmnek küldtem egy keyloggert azzal a szöveggel, hogy írtam neki egy programot és hogy tök aranyos lesz
elindította, de ilyet szól, hogy valami hibát ír ki, én meg mondtam, hogy küldjön printscreent

ezt küldte:





:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 8 2013 05:28pm
Quote (TouchCow @ Apr 9 2013 01:20am)
geci ez mennyire kemény, mit találok



2008.07.15.-ei kép
az akkori barátnőmnek küldtem egy keyloggert azzal a szöveggel, hogy írtam neki egy programot és hogy tök aranyos lesz
elindította, de ilyet szól, hogy valami hibát ír ki, én meg mondtam, hogy küldjön printscreent

ezt küldte:


http://4.ii.gl/EZZvu.png


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


:DDDDDDDDDDDd
Go Back To Magyar Topic List
Prev12272282292302315001Next
Closed New Topic New Poll