d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > MLD > Avagy: Lesz-e Elég Player Fun MLD TvT-re
Prev1227228229230231341Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Jan 14 2010 05:22pm
Quote (Oberon_os @ 14 Jan 2010 23:19)
gratulálok h csak neccel tudsz valamennyire játszani, mert mindig azzal tolod, és nvn-ben elversz te nub, ennyi telik kkthxbye.


azért elpuháltam dududat is :D

no koszi a duelt, kár hogy ennyire tellik. Vagy a Te neted vagy az enyém képregény. Kár pont igy a végére nem jott ossze. nembaj holnap nemhiszem jo mert ha idoben jovok akkor LS.

de imo szombatra osszehozhatunk megint valami jo flamepartyt. Cápára tuti számitunk megint... :D


na hug gyerekek tényleg jo volt nyomni megint.

Ja és tok jo volt zizi végre nem szidta a karimat, sot azt mondta egyikre egész jooooooo :luv:

This post was edited by Baresz on Jan 14 2010 05:27pm
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jan 14 2010 05:24pm
Quote (Baresz @ Jan 15 2010 12:22am)
azért elpuháltam dududat is :D

no koszi a dulet, kár hogy ennyire tellik. Vagy a Te neted vagy az enyém képregény. Kár pont igy a végére nem jott ossze. nembaj holnap nemhiszem jo mert ha idoben jovok akkor LS.

de imo szombatra osszehozhatunk megint valami jo flamepartyt. Cápára tuti számitunk megint... :D


na hug gyerekek tényleg jo volt nyomni megint.

Ja és tok jo volt zizi végre nem szidta a karimat, sot azt mondta egyikre egész jooooooo :luv:


!!!!!!!!!!!
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jan 14 2010 05:27pm
Quote (Baresz @ 15 Jan 2010 00:22)
azért elpuháltam dududat is :D

no koszi a dulet, kár hogy ennyire tellik. Vagy a Te neted vagy az enyém képregény. Kár pont igy a végére nem jott ossze. nembaj holnap nemhiszem jo mert ha idoben jovok akkor LS.

de imo szombatra osszehozhatunk megint valami jo flamepartyt. Cápára tuti számitunk megint... :D


na hug gyerekek tényleg jo volt nyomni megint.

Ja és tok jo volt zizi végre nem szidta a karimat, sot azt mondta egyikre egész jooooooo :luv:


Ami igaz az igaz, hamár úgy csináltuk ahogy én szeretném.... :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Viccet félretéve, tényleg jó karik, végre. ^_^

Btw jah, jó volt. Nec v necnél már nem lagzott, csak tényleg hígfos vagyok neccel. Drunál sem volt akkora gáz, kickernél borult a bili főleg. :/ Szombaton lesz próbám késődu-este, de attól még duel belefér. ;) Jó lenne ha összejönne 4-6 embör ám... Hamár olyan gecisokan tudják a pw-m.

[2010.01.14. 21:59:28] dunaicapa: zizi1 // 1
[2010.01.14. 21:59:29] dunaicapa: mld
[2010.01.14. 22:45:52] dunaicapa: t4d ez tök fun volt
[2010.01.14. 22:46:06] petya---: jahm
[2010.01.14. 22:46:10] petya---: régi szép idők ^^
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Jan 14 2010 05:27pm
Quote (Vharimatras @ 14 Jan 2010 23:24)
!!!!!!!!!!!


elpuháltam az ugy jo...

másik javitva...


Hát ha jol emléxek azért 2 hamma elég sokban eltér

kezdésnek pl enyém elbirja oathot, és invje is teljesen más.

Quote (Vharimatras @ 14 Jan 2010 23:28)
nem elpáholtam inkább?


nem mert puha volt szoval elpuháltam....érted????....na....mi itt igy beszéljuk magyrat....

This post was edited by Baresz on Jan 14 2010 05:31pm
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jan 14 2010 05:28pm
Quote (Baresz @ Jan 15 2010 12:27am)
elpuháltam az ugy jo...

másik javitva...


nem elpáholtam inkább?
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 14 2010 05:48pm
Quote (Oberon_os @ Jan 15 2010 12:27am)
Ami igaz az igaz, hamár úgy csináltuk ahogy én szeretném.... :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Viccet félretéve, tényleg jó karik, végre. ^_^

Btw jah, jó volt. Nec v necnél már nem lagzott, csak tényleg hígfos vagyok neccel. Drunál sem volt akkora gáz, kickernél borult a bili főleg. :/ Szombaton lesz próbám késődu-este, de attól még duel belefér. ;) Jó lenne ha összejönne 4-6 embör ám... Hamár olyan gecisokan tudják a pw-m.

[2010.01.14. 21:59:28] dunaicapa: zizi1 // 1
[2010.01.14. 21:59:29] dunaicapa: mld
[2010.01.14. 22:45:52] dunaicapa: t4d ez tök fun volt
[2010.01.14. 22:46:06] petya---: jahm
[2010.01.14. 22:46:10] petya---: régi szép idők ^^


én is jöhetek vezetni valamit, ha dobtok rám eg ypmet ha startin van :c
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 14 2010 05:55pm
mldre vevő vagyok majd ^^
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jan 14 2010 06:25pm
Quote (Vismajor @ 15 Jan 2010 00:48)
én is jöhetek vezetni valamit, ha dobtok rám eg ypmet ha startin van :c


cool

Quote (Megas_heroes @ 15 Jan 2010 00:55)
mldre vevő vagyok majd ^^


cool^3
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Jan 14 2010 06:42pm
cool indeed :D
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Jan 16 2010 07:16am
no akkor lehetne szervezkedni megint kis tvtre. Ha jol számolom 3vs3 meglehet, de ha Cal is jönne lehet ki lenne full csapat.

szoval hajrá, lehet intézni dolgokat, hogy délután/este szabad legyen :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1227228229230231341Next
Add Reply New Topic New Poll