Quote (Baresz @ 15 Jan 2010 00:22)
azért elpuháltam dududat is

no koszi a dulet, kár hogy ennyire tellik. Vagy a Te neted vagy az enyém képregény. Kár pont igy a végére nem jott ossze. nembaj holnap nemhiszem jo mert ha idoben jovok akkor LS.
de imo szombatra osszehozhatunk megint valami jo flamepartyt. Cápára tuti számitunk megint...

na hug gyerekek tényleg jo volt nyomni megint.
Ja és tok jo volt zizi végre nem szidta a karimat, sot azt mondta egyikre egész jooooooo :luv:
Ami igaz az igaz, hamár úgy csináltuk ahogy én szeretném.... :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Viccet félretéve, tényleg jó karik, végre.

Btw jah, jó volt. Nec v necnél már nem lagzott, csak tényleg hígfos vagyok neccel. Drunál sem volt akkora gáz, kickernél borult a bili főleg. :/ Szombaton lesz próbám késődu-este, de attól még duel belefér.

Jó lenne ha összejönne 4-6 embör ám... Hamár olyan gecisokan tudják a pw-m.
[2010.01.14. 21:59:28] dunaicapa: zizi1 // 1
[2010.01.14. 21:59:29] dunaicapa: mld
[2010.01.14. 22:45:52] dunaicapa: t4d ez tök fun volt
[2010.01.14. 22:46:06] petya---: jahm
[2010.01.14. 22:46:10] petya---: régi szép idők ^^