d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kikre Fogsz Szavazni 2014 Aprilisaban? > Szavazz Vagy Meghalsz
Prev1226227228229230237Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Apr 7 2014 01:23pm
Quote (Karan2_Returned @ 7 Apr 2014 20:59)


maga az agyrák
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 7 2014 01:24pm
Quote (anyd @ 7 Apr 2014 18:55)
hát ki tudja, a sok ostoba ember aki most fideszre szavaztott majd egyszer a jobbikra fog


vagy ami mégrosszabb
az mszpre
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Apr 7 2014 08:31pm
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 7 2014 10:42pm


:D
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 8 2014 12:28am
Quote (TuskesVanek @ 8 Apr 2014 05:42)
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/1897853_860719767314885_2062525066368239653_n.jpg

:D


még nevetnék is, ha nem tényleg így hamisítanák a statisztikákat...
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Apr 9 2014 01:40pm
Tisztelt Kolléga Hölgyek és Urak!

Most, hogy végre kialudtam magam, megosztom veletek tapasztalataimat.

Április 6-án 4-kor keltem, 5-re ott kellett lenni (berendezni segíteni a szavazókört), 6-kor indult a meló: én a Ferencváros 20-as körzetben voltam (Leövey Klára Gimnázium), 1003 fő volt a névjegyzéken, ebből 484-en jöttek csak el (Budapesten az egyik legkevesebb), 10 érvénytelen szavazat volt. 19h-kor vége, indult a számlálás, fél 10-re végeztünk, fél 11-kor indulhattunk haza.

Ami meglepő: idén először senki nem rajzolt fütyiket a szavazólapra, teljesen ledöbbentem (a szomszédos körzetben viszont volt egy olyan lap, ahol mind a 18 párt körébe belerajzolt egy-egy méretes farkat az illető humor herold LoL RoFL

A legjobb sztorik: bejön egy csóka, meglátja a szavazólapot, rajta a 18 párttal, megkérdi: "Mi ez, Lutra album?"

Délelőtt volt egy sűrű időszak, amikor 4-5 ember is sorban állt a fülke előtt, az egyik hölgy kiszólt: "Ugye nem kötelező szobára menni?" Rögtön mondtuk neki, persze, itt vagy az ablaknál is kitöltheti, ha őt nem zavarja...

Egy cigányasszony kijön a fülkéből, mondja, hogy ő megtalálta a független jelöltet, de a másik lapon hol a független? Először nem értettük (Független Kisgazdapárt?), de aztán rájöttünk, ő olyan pártot keresett, amely nem párt (Tényleg, kellene alapítani egy NEM PÁRT nevű pártot, biztos rengetegen szavaznának rá...)

Egy öreg bácsit fel kellett világosítani, hogy nem a zongorába, hanem az urnába kell tenni a borítékot...
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 10 2014 12:33am
Quote (ToldiSenior @ 9 Apr 2014 20:40)
Tisztelt Kolléga Hölgyek és Urak!

Most, hogy végre kialudtam magam, megosztom veletek tapasztalataimat.

Április 6-án 4-kor keltem, 5-re ott kellett lenni (berendezni segíteni a szavazókört), 6-kor indult a meló: én a Ferencváros 20-as körzetben voltam (Leövey Klára Gimnázium), 1003 fő volt a névjegyzéken, ebből 484-en jöttek csak el (Budapesten az egyik legkevesebb), 10 érvénytelen szavazat volt. 19h-kor vége, indult a számlálás, fél 10-re végeztünk, fél 11-kor indulhattunk haza.

Ami meglepő: idén először senki nem rajzolt fütyiket a szavazólapra, teljesen ledöbbentem (a szomszédos körzetben viszont volt egy olyan lap, ahol mind a 18 párt körébe belerajzolt egy-egy méretes farkat az illető humor herold LoL RoFL

A legjobb sztorik:  bejön egy csóka, meglátja a szavazólapot, rajta a 18 párttal, megkérdi: "Mi ez, Lutra album?"

Délelőtt volt egy sűrű időszak, amikor 4-5 ember is sorban állt a fülke előtt, az egyik hölgy kiszólt: "Ugye nem kötelező szobára menni?" Rögtön mondtuk neki, persze, itt vagy az ablaknál is kitöltheti, ha őt nem zavarja...

Egy cigányasszony kijön a fülkéből, mondja, hogy ő megtalálta a független jelöltet, de a másik lapon hol a független? Először nem értettük (Független Kisgazdapárt?), de aztán rájöttünk, ő olyan pártot keresett, amely nem párt (Tényleg, kellene alapítani egy NEM PÁRT nevű pártot, biztos rengetegen szavaznának rá...)

Egy öreg bácsit fel kellett világosítani, hogy nem a zongorába, hanem az urnába kell tenni a borítékot...


azt hittem fülkén kívül szavazni nem szabályos. egyébként tényleg fárasztó lehet hajnaltól ott ülni, este meg számolgatni.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Apr 10 2014 12:54am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Apr 10 2014 07:33am)
azt hittem fülkén kívül szavazni nem szabályos. egyébként tényleg fárasztó lehet hajnaltól ott ülni, este meg  számolgatni.


én fülkén kívül szavaztam
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 10 2014 02:25am
Quote (ToldiSenior @ 9 Apr 2014 20:40)
Tisztelt Kolléga Hölgyek és Urak!

Most, hogy végre kialudtam magam, megosztom veletek tapasztalataimat.

Április 6-án 4-kor keltem, 5-re ott kellett lenni (berendezni segíteni a szavazókört), 6-kor indult a meló: én a Ferencváros 20-as körzetben voltam (Leövey Klára Gimnázium), 1003 fő volt a névjegyzéken, ebből 484-en jöttek csak el (Budapesten az egyik legkevesebb), 10 érvénytelen szavazat volt. 19h-kor vége, indult a számlálás, fél 10-re végeztünk, fél 11-kor indulhattunk haza.

Ami meglepő: idén először senki nem rajzolt fütyiket a szavazólapra, teljesen ledöbbentem (a szomszédos körzetben viszont volt egy olyan lap, ahol mind a 18 párt körébe belerajzolt egy-egy méretes farkat az illető humor herold LoL RoFL

A legjobb sztorik:  bejön egy csóka, meglátja a szavazólapot, rajta a 18 párttal, megkérdi: "Mi ez, Lutra album?"

Délelőtt volt egy sűrű időszak, amikor 4-5 ember is sorban állt a fülke előtt, az egyik hölgy kiszólt: "Ugye nem kötelező szobára menni?" Rögtön mondtuk neki, persze, itt vagy az ablaknál is kitöltheti, ha őt nem zavarja...

Egy cigányasszony kijön a fülkéből, mondja, hogy ő megtalálta a független jelöltet, de a másik lapon hol a független? Először nem értettük (Független Kisgazdapárt?), de aztán rájöttünk, ő olyan pártot keresett, amely nem párt (Tényleg, kellene alapítani egy NEM PÁRT nevű pártot, biztos rengetegen szavaznának rá...)

Egy öreg bácsit fel kellett világosítani, hogy nem a zongorába, hanem az urnába kell tenni a borítékot...


legjobb :DDD

This post was edited by Nerz8 on Apr 10 2014 02:25am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1226227228229230237Next
Add Reply New Topic New Poll