Quote (Saenchai @ 8 Apr 2013 18:25)
pedig az érzelmi zsarolást nem tudod kikerülni, igazából szakítás után akár hónapokkal is kaphatod még a "szeretlek hiányzol" smseket
Már többször álmodtam azt hogy próbálom megölni, felvágom az ereit, széttrancsírozom a fejét ütővel, feldarabolom.
De bármit csinálok semmi nem hat rá és csak jön... csak jön... :DDD
Szar dolog ez, komolyan jobb volt amikor engem küldtek el anno.
btw megnéztem a számvitelt és eléggé hc-nak tűnik a könyvelős feladat, a költségek könyvelését már elfelejtettem
másik kettő nem tűnt olyan nehéznek
This post was edited by fahrii on Apr 8 2013 11:28am