d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12262272282292305001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 8 2013 11:25am
Quote (fahrii @ Apr 8 2013 07:13pm)
Mert egy nyomorék vagyok és ahogy a kapcsolat építés nem megy, úgy a rombolás sem.
Mindig eljutok oda (már harmadszor) hogy megmondom neki hogy nem érzem azt amit kéne és szeretnék szakítani, erre jön az hogy kisírja magát erre bocsánatot kér mindenért és rámerölteti magát (mindig megsajnálom).
Sajnos nem vagyok képes arra ami kéne ide, gecibunkónak kéne lenni és szarrátiporni a lelkébe hogy komolyanvegyen.


pedig az érzelmi zsarolást nem tudod kikerülni, igazából szakítás után akár hónapokkal is kaphatod még a "szeretlek hiányzol" smseket
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Apr 8 2013 11:26am
Quote (fahrii @ Apr 8 2013 06:13pm)
Mert egy nyomorék vagyok és ahogy a kapcsolat építés nem megy, úgy a rombolás sem.
Mindig eljutok oda (már harmadszor) hogy megmondom neki hogy nem érzem azt amit kéne és szeretnék szakítani, erre jön az hogy kisírja magát erre bocsánatot kér mindenért és rámerölteti magát (mindig megsajnálom).
Sajnos nem vagyok képes arra ami kéne ide, gecibunkónak kéne lenni és szarrátiporni a lelkébe hogy komolyanvegyen.



miért kéne geci bunkónak lenni :wacko: elég ha nem leszel nyomorék és mikor elkezd bőgni megvigasztalod egy kicsit és mind2-en továbbléptek, semmi furcsa nincs benne ha x év után megsírat, az lenne az érdekes ha le se szarná
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 8 2013 11:27am
Quote (Saenchai @ 8 Apr 2013 18:25)
pedig az érzelmi zsarolást nem tudod kikerülni, igazából szakítás után akár hónapokkal is kaphatod még a "szeretlek hiányzol" smseket


Már többször álmodtam azt hogy próbálom megölni, felvágom az ereit, széttrancsírozom a fejét ütővel, feldarabolom.
De bármit csinálok semmi nem hat rá és csak jön... csak jön... :DDD

Szar dolog ez, komolyan jobb volt amikor engem küldtek el anno.

btw megnéztem a számvitelt és eléggé hc-nak tűnik a könyvelős feladat, a költségek könyvelését már elfelejtettem
másik kettő nem tűnt olyan nehéznek

This post was edited by fahrii on Apr 8 2013 11:28am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 8 2013 11:30am
Quote (Fej @ Apr 8 2013 05:26pm)
miért kéne geci bunkónak lenni :wacko: elég ha nem leszel nyomorék és mikor elkezd bőgni megvigasztalod egy kicsit és mind2-en továbbléptek, semmi furcsa nincs benne ha x év után megsírat, az lenne az érdekes ha le se szarná


ez

mondd neki, hogy nagyon kedveled/szeretted de már nem vagy boldog, nem tudsz boldog lenni mellette és emiatt neki is csak rosszabb lesz
mondd, hogy nem az ő hibája, neked kell továbblépned (ezzel is felmentve kicsit és hagyva neki, hogy téged okolhasson és ne kelljen neki önmagát - senki se szereti önmagát okolni) de valaki más oldalán lehet ő is boldogabb lenne stb
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Apr 8 2013 01:41pm
Quote (fahrii @ 8 Apr 2013 19:27)
Már többször álmodtam azt hogy próbálom megölni, felvágom az ereit, széttrancsírozom a fejét ütővel, feldarabolom.
De bármit csinálok semmi nem hat rá és csak jön... csak jön... :DDD

Szar dolog ez, komolyan jobb volt amikor engem küldtek el anno.

btw megnéztem a számvitelt és eléggé hc-nak tűnik a könyvelős feladat, a költségek könyvelését már elfelejtettem
másik kettő nem tűnt olyan nehéznek


DO EEEEEET
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 8 2013 01:44pm
Quote (fahrii @ Apr 8 2013 07:27pm)
Már többször álmodtam azt hogy próbálom megölni, felvágom az ereit, széttrancsírozom a fejét ütővel, feldarabolom.
De bármit csinálok semmi nem hat rá és csak jön... csak jön... :DDD

Szar dolog ez, komolyan jobb volt amikor engem küldtek el anno.

btw megnéztem a számvitelt és eléggé hc-nak tűnik a könyvelős feladat, a költségek könyvelését már elfelejtettem
másik kettő nem tűnt olyan nehéznek


voltam ma korrepetáláson az uniban, lyó volt
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 8 2013 02:37pm
Quote (fahrii @ 8 Apr 2013 17:27)
Már többször álmodtam azt hogy próbálom megölni, felvágom az ereit, széttrancsírozom a fejét ütővel, feldarabolom.
De bármit csinálok semmi nem hat rá és csak jön... csak jön... :DDD

Szar dolog ez, komolyan jobb volt amikor engem küldtek el anno.

btw megnéztem a számvitelt és eléggé hc-nak tűnik a könyvelős feladat, a költségek könyvelését már elfelejtettem
másik kettő nem tűnt olyan nehéznek


Add nekem a barátnődet, én gondját viselem, naponta faszra húzom, és még lakhat is nálam.



This post was edited by Smat on Apr 8 2013 02:38pm
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Apr 8 2013 02:45pm
Quote (Smat @ 8 Apr 2013 22:37)
Add nekem a barátnődet, én gondját viselem, naponta faszra húzom, és még lakhat is nálam.

http://img69.imageshack.us/img69/6998/avajg.png


ezt már egyszer elsütötted, akkor is leszarta mindenki a postod
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 8 2013 02:48pm
Quote (TouchCow @ 8 Apr 2013 22:45)
ezt már egyszer elsütötted, akkor is leszarta mindenki a postod


De őt csak cp bántja, mindenki más szereti, és különben is agyrákot fog kapni.

This post was edited by CyberPunk666 on Apr 8 2013 02:48pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev12262272282292305001Next
Closed New Topic New Poll