d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > MLD > Avagy: Lesz-e Elég Player Fun MLD TvT-re
Prev1226227228229230341Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Jan 14 2010 02:12pm
Quote (Oberon_os @ 14 Jan 2010 18:59)
Most fogunk cápával mld-zni, aki gondolja, jöjjön...



nem is neked írta, hanem annak aki eladta


vagyok bent
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jan 14 2010 02:40pm
Quote (Baresz @ 14 Jan 2010 21:12)
vagyok bent


senki más? iso +1... :(
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Jan 14 2010 03:46pm
Quote (Oberon_os @ 14 Jan 2010 20:40)
senki más? iso +1... :(


még mindig vagyok cápa is van iso+1
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Jan 14 2010 03:48pm
Quote (xXmateXx @ 6 Jan 2010 06:38)


nekem jobb van life helyett replife :Ö

This post was edited by kemiii1338 on Jan 14 2010 03:48pm
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Jan 14 2010 05:13pm
Quote (Baresz @ 14 Jan 2010 21:46)
még mindig vagyok cápa is van iso+1


funvolt foleg 2vs2

zizi megint freekill volt nincs hozzáfuzni valom.
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jan 14 2010 05:14pm
Quote (Baresz @ Jan 15 2010 12:13am)
funvolt foleg 2vs2

zizi megint freekill volt nincs hozzáfuzni valom.


hozom a popcorn itt keyboard verős habzó szájú flame lesz
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Jan 14 2010 05:15pm
Quote (Vharimatras @ 14 Jan 2010 23:14)
hozom a popcorn itt keyboard verős habzó szájú flame lesz


igyvolt na most mit tagadjam...
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jan 14 2010 05:15pm
Quote (Baresz @ 15 Jan 2010 00:13)
funvolt foleg 2vs2

zizi megint freekill volt nincs hozzáfuzni valom.


denagyapofájavalakinek, belenelépjek!
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Jan 14 2010 05:17pm
Quote (Oberon_os @ 14 Jan 2010 23:15)
denagyapofájavalakinek, belenelépjek!


ne fogd a karira ha nem tudsz játszani vele
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jan 14 2010 05:19pm
Quote (Baresz @ 15 Jan 2010 00:17)
ne fogd a karira ha nem tudsz játszani vele


gratulálok h csak neccel tudsz valamennyire játszani, mert mindig azzal tolod, és nvn-ben elversz te nub, ennyi telik kkthxbye.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1226227228229230341Next
Add Reply New Topic New Poll