☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> MLD > Avagy: Lesz-e Elég Player Fun MLD TvT-re
Prev
1
226
227
228
229
230
341
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 62867
Replies: 3402
Track Topic
Baresz
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold
:
26.29
#2271
Jan 14 2010 02:12pm
Quote (Oberon_os @ 14 Jan 2010 18:59)
Most fogunk cápával mld-zni, aki gondolja, jöjjön...
nem is neked írta, hanem annak aki eladta
vagyok bent
Oberon_os
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold
:
124.45
#2272
Jan 14 2010 02:40pm
Quote (Baresz @ 14 Jan 2010 21:12)
vagyok bent
senki más? iso +1...
Baresz
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold
:
26.29
#2273
Jan 14 2010 03:46pm
Quote (Oberon_os @ 14 Jan 2010 20:40)
senki más? iso +1...
még mindig vagyok cápa is van iso+1
kemiii1338
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold
:
1,018.50
#2274
Jan 14 2010 03:48pm
Quote (xXmateXx @ 6 Jan 2010 06:38)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=38694905&f=170
gz ring.
nekem jobb van life helyett replife :Ö
This post was edited by kemiii1338 on Jan 14 2010 03:48pm
Baresz
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold
:
26.29
#2275
Jan 14 2010 05:13pm
Quote (Baresz @ 14 Jan 2010 21:46)
még mindig vagyok cápa is van iso+1
funvolt foleg 2vs2
zizi megint freekill volt nincs hozzáfuzni valom.
Vharimatras
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,555.00
Warn: 30%
#2276
Jan 14 2010 05:14pm
Quote (Baresz @ Jan 15 2010 12:13am)
funvolt foleg 2vs2
zizi megint freekill volt nincs hozzáfuzni valom.
hozom a popcorn itt keyboard verős habzó szájú flame lesz
Baresz
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold
:
26.29
#2277
Jan 14 2010 05:15pm
Quote (Vharimatras @ 14 Jan 2010 23:14)
hozom a popcorn itt keyboard verős habzó szájú flame lesz
igyvolt na most mit tagadjam...
Oberon_os
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold
:
124.45
#2278
Jan 14 2010 05:15pm
Quote (Baresz @ 15 Jan 2010 00:13)
funvolt foleg 2vs2
zizi megint freekill volt nincs hozzáfuzni valom.
denagyapofájavalakinek, belenelépjek!
Baresz
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold
:
26.29
#2279
Jan 14 2010 05:17pm
Quote (Oberon_os @ 14 Jan 2010 23:15)
denagyapofájavalakinek, belenelépjek!
ne fogd a karira ha nem tudsz játszani vele
Oberon_os
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold
:
124.45
#2280
Jan 14 2010 05:19pm
Quote (Baresz @ 15 Jan 2010 00:17)
ne fogd a karira ha nem tudsz játszani vele
gratulálok h csak neccel tudsz valamennyire játszani, mert mindig azzal tolod, és nvn-ben elversz te nub, ennyi telik kkthxbye.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
226
227
228
229
230
341
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact