d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kikre Fogsz Szavazni 2014 Aprilisaban? > Szavazz Vagy Meghalsz
Prev1225226227228229237Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 7 2014 11:12am
Quote (championmath @ Apr 7 2014 05:38pm)
Te kire szavaztál volna ha már szavazhatsz?


vagy a jobbikra, hogy erősítsem az ellenzéket, vagy érvénytelen szavazólapot adtam volna be.

fidesz semmiképpen

összefogás rofl :D

lmp és a többi kicsi programja meg nem vonzott egyáltalán
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Apr 7 2014 11:13am
Quote (TuskesVanek @ 7 Apr 2014 19:12)
vagy a jobbikra, hogy erősítsem az ellenzéket, vagy érvénytelen szavazólapot adtam volna be.

fidesz semmiképpen

összefogás rofl :D

lmp és a többi kicsi programja meg nem vonzott egyáltalán


ervenytelen = fidesz
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 7 2014 11:13am
Quote (TuskesVanek @ 7 Apr 2014 19:12)
vagy a jobbikra, hogy erősítsem az ellenzéket, vagy érvénytelen szavazólapot adtam volna be.

fidesz semmiképpen

összefogás rofl :D

lmp és a többi kicsi programja meg nem vonzott egyáltalán


15 évesen gondolom annyira vágod a politikát, mint én anno
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 7 2014 11:15am
Quote (GoreKnight9 @ Apr 7 2014 06:13pm)
ervenytelen = fidesz


ebben van valami. akkor viszont jobbik. :D

Quote (RRC @ Apr 7 2014 06:13pm)
15 évesen gondolom annyira vágod a politikát, mint én anno


hát nem mindennapos téma nálam, de az utóbbi hetekben azért körbenéztem hogy mi a szitu
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 7 2014 11:23am
Quote (Akizk @ 7 Apr 2014 17:59)
a külföldön élők 95%-a fideszre szavazott???? akkor mi a faszért vannak ott? Mert jó otthon?????


Quote (GoreKnight9 @ 7 Apr 2014 18:00)
amugy ezt en sem ertem
bar lehet h gondoltak mi mar kint vagyunk akkor szopjatok ti otthoniak


Quote (xGurke @ 7 Apr 2014 18:05)
ugyan erre gondoltam én is
ha kint élnék már hülye lennék nem a fideszre szavazni


Quote (RRC @ 7 Apr 2014 18:11)
ja, kurva anyátok :DDDDD


tájékozódjatok már baszki... egyik leggecibb része volt ez a választásnak: akik külföldi állampolgárok külföldi lakcímmel, ergo most kapták meg a szavazati jogot, azok szavazhattak levélben, és köztük volt ez a 95%-os arány, akik "hálából" a szavazati jogért és a "nemzeti egység megteremtéséért" a fideszre szavaztak - lehetett tudni előre, hogy ezeken a területeken a fidesz-szimpátia jellemző (amúgy szerintem ezzel jó nagy konfliktust teremtett magyarországi magyarság és a külföldi magyarok között, én pl. kurvára nem értem, hogy milyen jogon szól bele egy külföldön élő és adózó, hogy orbán hogy bassza szét az országot, ahol élek, de ez megint más kérdés).

az a párszázezres tömeg, ami az elmúlt években mentek külföldre, de nem a pre-trianoni magyarságot képezik (és valószínűleg sokkal kisebb részben lettek volna fideszesek - elvégre részben miattuk kényszerültek külföldre) persze nem szavazhattak levélben, csak a konzulátuson, ami ugye kicsit megnehezíti a dolgot, nem is mentek el sokan gondolom...

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Apr 7 2014 11:24am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Apr 7 2014 11:26am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 7 Apr 2014 19:23)
tájékozódjatok már baszki... egyik leggecibb része volt ez a választásnak: akik külföldi állampolgárok külföldi lakcímmel, ergo most kapták meg a szavazati jogot, azok szavazhattak levélben, és köztük volt ez a 95%-os arány, akik "hálából" a szavazati jogért és a "nemzeti egység megteremtéséért" a fideszre szavaztak - lehetett tudni előre, hogy ezeken a területeken a fidesz-szimpátia jellemző (amúgy szerintem ezzel jó nagy konfliktust teremtett magyarországi magyarság és a külföldi magyarok között, én pl. kurvára nem értem, hogy milyen jogon szól bele egy külföldön élő és adózó, hogy orbán hogy bassza szét az országot, ahol élek, de ez megint más kérdés).

az a párszázezres tömeg, ami az elmúlt években mentek külföldre, de nem a pre-trianoni magyarságot képezik (és valószínűleg sokkal kisebb részben lettek volna fideszesek - elvégre részben miattuk kényszerültek külföldre) persze nem szavazhattak levélben, csak a konzulátuson, ami ugye kicsit megnehezíti a dolgot, nem is mentek el sokan gondolom...


kosz az infot tesokam
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 7 2014 11:26am
amúgy szerintem jobbik max akkor lehet jelentős szereplő 2018-ban, ha vagy még nagyobb szarban leszünk (válság kedvez a szélsőségeknek), vagy a jobbik még jobban középre pozicionálja magát, nem csak formailag, de tartalmilag is, ami viszont jelentős szavazatvesztéssel járhat a "régi" táborban, viszont az "új" tábor meghódításának lehetősége is kérdéses szerintem, volt pár ügyük és álláspontjuk, ami azért a széles rétegeket távol tartaná (pl.: eu-ból kilépés, putyin imádata)
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 7 2014 11:33am
írtam egy geci hosszú kommentet hogy nem értem hogy olyan erdélyi magyar aki életében 2x járt magyarországon akkor is csak az állatkert meg acirkusz miatt mmilyen jogon szavaz az én jövőmről az én országomban
de ez a kibaszott chrome kiköpte h a google nem talál d2jsp helyett és igazán leszophatnám bőnyállal
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Apr 7 2014 12:42pm
ja vágom, szeretik a 310+++ ajt meg 255+ frankot
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Go Back To Magyar Topic List
Prev1225226227228229237Next
Add Reply New Topic New Poll