d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12252262272282295001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 8 2013 10:26am
Quote (TouchCow @ 8 Apr 2013 18:24)
akkor miért vagy még vele együtt?


mert dugni akar és csajozni meg nem tud.
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 8 2013 10:28am
Quote (Senee @ 8 Apr 2013 15:23)
ha valaki életképtelen azon nem lehet segíteni
aki csak a csodára vár az úú van egy jó, idevágó képem
mindjárt megkeresem pill


http://1.ii.gl/6nkcnv.png


Nem is tudtam hogy Hitler ilyen jól tudott angolul.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 8 2013 10:33am
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 8 2013 10:34am
Quote (fahrii @ 8 Apr 2013 17:54)
Láttam egy geciszép csajt edzésen és ahogy láttam én se voltam számára semleges.
Ilyenkor mindig úgy érzem hogy egy csőd az életem :(


Miért nem mentél oda hozzá? Pont hogy ismeretlen csajokkal könnyebb ismerkedni, ha kosarat kapsz nem gáz mert úgyse tudja meg senki.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Apr 8 2013 10:51am
Lesz valós életem májusban.

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 8 2013 10:53am
Quote (Genthor @ 8 Apr 2013 18:51)
Lesz valós életem májusban.

http://2.imgland.net/WTw2j6.jpg


>20k
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 8 2013 10:54am
Quote (Genthor @ 8 Apr 2013 18:51)
Lesz valós életem májusban.

http://2.imgland.net/WTw2j6.jpg


Lekopott a tizedes vessző?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 8 2013 10:54am
Quote (Genthor @ 8 Apr 2013 18:51)
Lesz valós életem májusban.

http://2.imgland.net/WTw2j6.jpg


Lol nekem nincs ennyi pénzem pedig nem lehet rossz buli.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 8 2013 11:13am
Quote (TouchCow @ 8 Apr 2013 17:24)
akkor miért vagy még vele együtt?


Mert egy nyomorék vagyok és ahogy a kapcsolat építés nem megy, úgy a rombolás sem.
Mindig eljutok oda (már harmadszor) hogy megmondom neki hogy nem érzem azt amit kéne és szeretnék szakítani, erre jön az hogy kisírja magát erre bocsánatot kér mindenért és rámerölteti magát (mindig megsajnálom).
Sajnos nem vagyok képes arra ami kéne ide, gecibunkónak kéne lenni és szarrátiporni a lelkébe hogy komolyanvegyen.

Quote (CyberPunk666 @ 8 Apr 2013 17:26)
mert dugni akar és csajozni meg nem tud.


ez különösebben nem érdekel, én és a bal kezem remekül kijövünk egymással

This post was edited by fahrii on Apr 8 2013 11:13am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 8 2013 11:19am
Quote (fahrii @ 8 Apr 2013 19:13)
Mert egy nyomorék vagyok és ahogy a kapcsolat építés nem megy, úgy a rombolás sem.
Mindig eljutok oda (már harmadszor) hogy megmondom neki hogy nem érzem azt amit kéne és szeretnék szakítani, erre jön az hogy kisírja magát erre bocsánatot kér mindenért és rámerölteti magát (mindig megsajnálom).
Sajnos nem vagyok képes arra ami kéne ide, gecibunkónak kéne lenni és szarrátiporni a lelkébe hogy komolyanvegyen.



ez különösebben nem érdekel, én és a bal kezem remekül kijövünk egymással


jah ok, azt hittem...

Szerintem akkor próbáld úgy, hogy szakítasz vele és otthagyod gyorsan. Akkor nem sajnálod meg, és ha alszol rá egyet, akkor már talán könnyebb lesz.
Ha nem vagy boldog vele, akkor magaddal is és vele is kibaszol.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12252262272282295001Next
Closed New Topic New Poll