Quote (TouchCow @ 8 Apr 2013 17:24)
akkor miért vagy még vele együtt?
Mert egy nyomorék vagyok és ahogy a kapcsolat építés nem megy, úgy a rombolás sem.
Mindig eljutok oda (már harmadszor) hogy megmondom neki hogy nem érzem azt amit kéne és szeretnék szakítani, erre jön az hogy kisírja magát erre bocsánatot kér mindenért és rámerölteti magát (mindig megsajnálom).
Sajnos nem vagyok képes arra ami kéne ide, gecibunkónak kéne lenni és szarrátiporni a lelkébe hogy komolyanvegyen.
Quote (CyberPunk666 @ 8 Apr 2013 17:26)
mert dugni akar és csajozni meg nem tud.
ez különösebben nem érdekel, én és a bal kezem remekül kijövünk egymással
This post was edited by fahrii on Apr 8 2013 11:13am