d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > MLD > Avagy: Lesz-e Elég Player Fun MLD TvT-re
Prev1225226227228229341Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Jan 4 2010 08:44am
ott az összes karim, cal tudja a passzom használd oket nyugodtan
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jan 4 2010 11:32am
no lesz valami?
Member
Posts: 6,391
Joined: Nov 19 2006
Gold: 1.00
Jan 4 2010 02:00pm
majd ha befejezem a palámat csinálok mld karit is :thumbsup: GL srácok !
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jan 4 2010 02:08pm
Quote (sittes @ 4 Jan 2010 20:00)
majd ha befejezem a palámat csinálok mld karit is :thumbsup: GL srácok !


Helyes! Majd csinálok lvl30 javamár és nyomhatjuk azzal. Bár chargerek ellen nem sok esélyevan, de akkoris!
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Jan 9 2010 09:39am
kis fun valaki délután?
Member
Posts: 268
Joined: Nov 30 2009
Gold: 0.01
Warn: 10%
Jan 9 2010 09:51am
Quote (Baresz @ Jan 9 2010 04:39pm)
kis fun valaki délután?


labor atm. :/ De én hülye itt is jsp-zek. :D Este mehet, mos megyek vissza nyomom még picit.
Member
Posts: 268
Joined: Nov 30 2009
Gold: 0.01
Warn: 10%
Jan 9 2010 09:55am
Quote (xXmateXx @ Jan 6 2010 06:38am)


Áááááááááááááááááááááááááááááááááá

200é. GZ B+. Ez még hld-re is gecijó ring kb te balfasz hülye hogy adod el 200é omg.

Valaki írjon már rá arra aki megvette, hogy mennyiért adná el. Pl 300é simán átveszem este...
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Jan 9 2010 02:51pm
Quote (szeretlek_zizi_igenerosen @ Jan 9 2010 04:55pm)
Áááááááááááááááááááááááááááááááááá

200é. GZ B+. Ez még hld-re is gecijó ring kb te balfasz hülye hogy adod el 200é omg.

Valaki írjon már rá arra aki megvette, hogy mennyiért adná el. Pl 300é simán átveszem este...


nem én adtam el :c
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jan 14 2010 12:59pm
Most fogunk cápával mld-zni, aki gondolja, jöjjön...

Quote (xXmateXx @ 9 Jan 2010 21:51)
nem én adtam el :c


nem is neked írta, hanem annak aki eladta

This post was edited by Oberon_os on Jan 14 2010 01:00pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1225226227228229341Next
Add Reply New Topic New Poll