☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> MLD > Avagy: Lesz-e Elég Player Fun MLD TvT-re
Prev
1
225
226
227
228
229
341
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 62869
Replies: 3402
Track Topic
Baresz
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold
:
26.29
#2261
Jan 4 2010 08:44am
ott az összes karim, cal tudja a passzom használd oket nyugodtan
Oberon_os
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold
:
124.45
#2262
Jan 4 2010 11:32am
no lesz valami?
sittes
Member
Posts: 6,391
Joined: Nov 19 2006
Gold
:
1.00
#2263
Jan 4 2010 02:00pm
majd ha befejezem a palámat csinálok mld karit is
GL srácok !
Oberon_os
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold
:
124.45
#2264
Jan 4 2010 02:08pm
Quote (sittes @ 4 Jan 2010 20:00)
majd ha befejezem a palámat csinálok mld karit is
GL srácok !
Helyes! Majd csinálok lvl30 javamár és nyomhatjuk azzal. Bár chargerek ellen nem sok esélyevan, de akkoris!
xXmateXx
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold
:
Locked
#2265
Jan 5 2010 11:38pm
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=38694905&f=170
gz ring.
Baresz
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold
:
26.29
#2266
Jan 9 2010 09:39am
kis fun valaki délután?
szeretlek_zizi_igenerosen
Member
Posts: 268
Joined: Nov 30 2009
Gold
:
0.01
Warn: 10%
#2267
Jan 9 2010 09:51am
Quote (Baresz @ Jan 9 2010 04:39pm)
kis fun valaki délután?
labor atm. :/ De én hülye itt is jsp-zek.
Este mehet, mos megyek vissza nyomom még picit.
szeretlek_zizi_igenerosen
Member
Posts: 268
Joined: Nov 30 2009
Gold
:
0.01
Warn: 10%
#2268
Jan 9 2010 09:55am
Quote (xXmateXx @ Jan 6 2010 06:38am)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=38694905&f=170
gz ring.
Áááááááááááááááááááááááááááááááááá
200é. GZ B+. Ez még hld-re is gecijó ring kb te balfasz hülye hogy adod el 200é omg.
Valaki írjon már rá arra aki megvette, hogy mennyiért adná el. Pl 300é simán átveszem este...
xXmateXx
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold
:
Locked
#2269
Jan 9 2010 02:51pm
Quote (szeretlek_zizi_igenerosen @ Jan 9 2010 04:55pm)
Áááááááááááááááááááááááááááááááááá
200é. GZ B+. Ez még hld-re is gecijó ring kb te balfasz hülye hogy adod el 200é omg.
Valaki írjon már rá arra aki megvette, hogy mennyiért adná el. Pl 300é simán átveszem este...
nem én adtam el :c
Oberon_os
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold
:
124.45
#2270
Jan 14 2010 12:59pm
Most fogunk cápával mld-zni, aki gondolja, jöjjön...
Quote (xXmateXx @ 9 Jan 2010 21:51)
nem én adtam el :c
nem is neked írta, hanem annak aki eladta
This post was edited by Oberon_os on Jan 14 2010 01:00pm
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
225
226
227
228
229
341
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact