Quote (takii @ Oct 25 2021 03:46pm)
semmi esetre sem szeretnélek meggyőzni. ha neked így jó, legyen így
mint ahogy feljebb kifejtettem, én szerintem még soha semmit nem vettem fel ilyenkor, le se megyeka tpn ha nem muszáj
nekem tökéletesen jó úgy hogyha rusholok akkor hellen szaladnak a lootra a kis noobok amíg nem hátráltatják a rusht. előre kifizették, vigyék nyugodtan. soha nem merült fel még bennem hogy ez ilyenkor kizárólag az én lootom. még ha free rusht csinálnék sztem akkorse ordítanék ha szaladna a lootra a noob, mer nem a lootért csinálom csak jófejségből. ha nagyon úgy érzi hogy kell neki, akkor vigye, úgyis lesz nekemis loot még más gameben vagy akármikor
kapzsi kis buzik vagytok ennyit tudok mondani
egyetlen egy dolog kúrt fel eddig, amikor lecleareltem cs-t egyedül pl8ban és a diakillre odatpzett valami cigány blizzsorc és felvette előlem az unique ringet. na azt megtudtam volna ölni, ráadásul utána még írogatott hogy soj lett így meg úgy, meg menjek townba megmutatja. kiléptem inkább ofc
This post was edited by netket on Oct 25 2021 07:52am