d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1224225226227228473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Oct 25 2021 07:30am
most engem épp grusholnak és még csak az altot se nyomom be alapból. nagyon érdekes

ettől függetlenül ffa still a fair ha logikusan tekintjük.

én sajnos ilyen cigányozásba meg flémelésbe viszont nem megyek bele ha nem gond

This post was edited by netket on Oct 25 2021 07:30am
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 25 2021 07:33am
Quote (netket @ Oct 25 2021 03:30pm)
most engem épp grusholnak és még csak az altot se nyomom be alapból. nagyon érdekes

ettől függetlenül ffa still a fair ha logikusan tekintjük.

én sajnos ilyen cigányozásba meg flémelésbe viszont nem megyek bele ha nem gond



Pedig szolhatnal a haverodnak h elférne par fasza pelda
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Oct 25 2021 07:34am
Quote (rapiddani @ Oct 25 2021 03:33pm)
Pedig szolhatnal a haverodnak h elférne par fasza pelda


attól mert 1 véleményen vagyunk 1 dologban még nem a hawerom

szerintem mindketten fogyatékosan viselkednek, vagy nagyon unatkoznak vagy dno )

nem mintha tőlem messze állna egy jó acsarkodás néha de nemis tagadom hogy fogyatékos vagyok akkor

This post was edited by netket on Oct 25 2021 07:36am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 25 2021 07:39am
Quote (rapiddani @ 25 Oct 2021 15:16)
Tehát nagyon


hat sztem 1 kicsit talan buktal rajta, de nem sokat
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Oct 25 2021 07:39am
ha logikusan tekintjük, persze, bárki fel tud venni bármit amit kibasznak elé a játékban

ha azt nézzük mi az etikett, akkor megülsz a seggeden a tp-n, és nem rongyolsz a lootért.
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Oct 25 2021 07:40am
Quote (takii @ Oct 25 2021 03:39pm)
ha logikusan tekintjük, persze, bárki fel tud venni bármit amit kibasznak elé a játékban

ha azt nézzük mi az etikett, akkor megülsz a seggeden a tp-n, és nem rongyolsz a lootért.


>etikett

>fizetett d2jsps random rushban

no
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Oct 25 2021 07:42am
Quote (netket @ Oct 25 2021 03:40pm)
>etikett

>fizetett d2jsps random rushban

no


mondom ezt úgy, hogy soha nem vettem fel még semmit amikor rusholtak. (mert általában rohadtul nem azzal foglalkozok közben, pl most is inkább itt postolok) de ha én rusholnék pénzért akkor biztos hogy nem bőgnék ha valaki felvenne valamit előlem. fizetett érte hogy ott legyek, vigye, mit kapzsiskodjak ha amúgyis megfizetnek

igazából ezelőtt a thread előtt még fel sem merült bennem hogy nekem JÁRNA a loot ilyenkor, nem is értem még mindig hogy mégis mi alapon lenne ez így

This post was edited by netket on Oct 25 2021 07:45am
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Oct 25 2021 07:46am
Quote (netket @ Oct 25 2021 03:40pm)
>etikett

>fizetett d2jsps random rushban

no


semmi esetre sem szeretnélek meggyőzni. ha neked így jó, legyen így
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Oct 25 2021 07:49am
Quote (takii @ Oct 25 2021 03:46pm)
semmi esetre sem szeretnélek meggyőzni. ha neked így jó, legyen így


mint ahogy feljebb kifejtettem, én szerintem még soha semmit nem vettem fel ilyenkor, le se megyeka tpn ha nem muszáj

nekem tökéletesen jó úgy hogyha rusholok akkor hellen szaladnak a lootra a kis noobok amíg nem hátráltatják a rusht. előre kifizették, vigyék nyugodtan. soha nem merült fel még bennem hogy ez ilyenkor kizárólag az én lootom. még ha free rusht csinálnék sztem akkorse ordítanék ha szaladna a lootra a noob, mer nem a lootért csinálom csak jófejségből. ha nagyon úgy érzi hogy kell neki, akkor vigye, úgyis lesz nekemis loot még más gameben vagy akármikor

kapzsi kis buzik vagytok ennyit tudok mondani


egyetlen egy dolog kúrt fel eddig, amikor lecleareltem cs-t egyedül pl8ban és a diakillre odatpzett valami cigány blizzsorc és felvette előlem az unique ringet. na azt megtudtam volna ölni, ráadásul utána még írogatott hogy soj lett így meg úgy, meg menjek townba megmutatja. kiléptem inkább ofc

This post was edited by netket on Oct 25 2021 07:52am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 25 2021 08:09am
Quote (netket @ Oct 25 2021 03:49pm)
mint ahogy feljebb kifejtettem, én szerintem még soha semmit nem vettem fel ilyenkor, le se megyeka tpn ha nem muszáj

nekem tökéletesen jó úgy hogyha rusholok akkor hellen szaladnak a lootra a kis noobok amíg nem hátráltatják a rusht. előre kifizették, vigyék nyugodtan. soha nem merült fel még bennem hogy ez ilyenkor kizárólag az én lootom. még ha free rusht csinálnék sztem akkorse ordítanék ha szaladna a lootra a noob, mer nem a lootért csinálom csak jófejségből. ha nagyon úgy érzi hogy kell neki, akkor vigye, úgyis lesz nekemis loot még más gameben vagy akármikor

kapzsi kis buzik vagytok ennyit tudok mondani


egyetlen egy dolog kúrt fel eddig, amikor lecleareltem cs-t egyedül pl8ban és a diakillre odatpzett valami cigány blizzsorc és felvette előlem az unique ringet. na azt megtudtam volna ölni, ráadásul utána még írogatott hogy soj lett így meg úgy, meg menjek townba megmutatja. kiléptem inkább ofc


Most ezzel literally azt írtad le, hogy amíg számodra useless drop esik, addig nem zavar, hogy a noobok ugranak rá, de ha már felvesznek valamit, amit te is felvennél, akkor "meg tudtad volna ölni".
Go Back To Magyar Topic List
Prev1224225226227228473Next
Add Reply New Topic New Poll