Quote (RRC @ 7 Apr 2014 17:53)
Miert van egy olyan erzesem, hogy a fidesz valamit nagyon el fog baszni es 2018-ban a jobbik kerul hatalomra, meart az emberek az mszp-ben mar csalodtak egyszer
Csak igy eszembejutott kajalas kozben
ezt pont tegnap beszéltük barátnőmmel, hogy a jobbik az a 2018as választásokon komoly erőt fog képviselni.