d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kikre Fogsz Szavazni 2014 Aprilisaban? > Szavazz Vagy Meghalsz
Prev1224225226227228237Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 7 2014 07:06am
Quote (Saenchai @ 7 Apr 2014 12:59)
http://1.ii.gl/U_Jbcx.png
http://4.ii.gl/6bKTf.png
http://3.ii.gl/x1DeoM.png



geci, maximumon cringelek


azér a látom te is fideszes vagy! mondaton felröhögtem
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Apr 7 2014 10:38am
Quote (TuskesVanek @ Apr 7 2014 09:03am)
őszintén nem hittem volna, hogy ennyi hülye ember van, és ekkora fölénnyel nyer ismét a fidesz... :D

az meg a másik, hogy az emberek ~ 40 százaléka nem ment el szavazni. azoknak nem is kell demokrácia... ezek után szerintem nyugodtan főjön csak az ország a saját levében, akinek van egy kis esze meg úgyis lelép külföldre lol xD


Te kire szavaztál volna ha már szavazhatsz?

This post was edited by championmath on Apr 7 2014 10:38am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 7 2014 10:53am
Miert van egy olyan erzesem, hogy a fidesz valamit nagyon el fog baszni es 2018-ban a jobbik kerul hatalomra, meart az emberek az mszp-ben mar csalodtak egyszer

Csak igy eszembejutott kajalas kozben
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 7 2014 10:54am
tüskésvanek a 16 éves srác, aki az xd-ivel megváltja magyarországot
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Apr 7 2014 10:55am
Quote (RRC @ Apr 7 2014 05:53pm)
Miert van egy olyan erzesem, hogy a fidesz valamit nagyon el fog baszni es 2018-ban a jobbik kerul hatalomra, meart az emberek az mszp-ben mar csalodtak egyszer

Csak igy eszembejutott kajalas kozben


hát ki tudja, a sok ostoba ember aki most fideszre szavaztott majd egyszer a jobbikra fog
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Apr 7 2014 10:59am
a külföldön élők 95%-a fideszre szavazott???? akkor mi a faszért vannak ott? Mert jó otthon?????
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Apr 7 2014 11:00am
Quote (Akizk @ 7 Apr 2014 18:59)
a külföldön élők 95%-a fideszre szavazott???? akkor mi a faszért vannak ott? Mert jó otthon?????


amugy ezt en sem ertem
bar lehet h gondoltak mi mar kint vagyunk akkor szopjatok ti otthoniak
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Apr 7 2014 11:01am
Quote (RRC @ 7 Apr 2014 17:53)
Miert van egy olyan erzesem, hogy a fidesz valamit nagyon el fog baszni es 2018-ban a jobbik kerul hatalomra, meart az emberek az mszp-ben mar csalodtak egyszer

Csak igy eszembejutott kajalas kozben


ezt pont tegnap beszéltük barátnőmmel, hogy a jobbik az a 2018as választásokon komoly erőt fog képviselni.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 7 2014 11:05am
Quote (GoreKnight9 @ Apr 7 2014 05:00pm)
amugy ezt en sem ertem
bar lehet h gondoltak mi mar kint vagyunk akkor szopjatok ti otthoniak


ugyan erre gondoltam én is
ha kint élnék már hülye lennék nem a fideszre szavazni
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 7 2014 11:11am
Quote (xGurke @ 7 Apr 2014 19:05)
ugyan erre gondoltam én is
ha kint élnék már hülye lennék nem a fideszre szavazni


ja, kurva anyátok :DDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1224225226227228237Next
Add Reply New Topic New Poll