d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12242252262272285001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 8 2013 08:35am
Quote (Psyclon @ Apr 8 2013 02:33pm)
Szóljak faternak?
20k/hektár aranyban elvállalja. Vagyis hat nem o hanem a munkásai.


20k arany? honnan szerzek aranyat top lel
btw sry, de ha én is megtudom csinálni ingyen akkor inkább én csinálom
+ magamban jobban bizok 8d
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 8 2013 08:45am
Quote (sylke @ 8 Apr 2013 15:35)
20k arany? honnan szerzek aranyat top lel
btw sry, de ha én is megtudom csinálni ingyen akkor inkább én csinálom
+ magamban jobban bizok 8d


^_^
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Apr 8 2013 08:46am
Quote (sylke @ 8 Apr 2013 16:35)
20k arany? honnan szerzek aranyat top lel
btw sry, de ha én is megtudom csinálni ingyen akkor inkább én csinálom
+ magamban jobban bizok 8d


Vouch.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 8 2013 09:54am
Láttam egy geciszép csajt edzésen és ahogy láttam én se voltam számára semleges.
Ilyenkor mindig úgy érzem hogy egy csőd az életem :(
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 8 2013 09:56am
Quote (fahrii @ 8 Apr 2013 17:54)
én se voltam számára semleges.
csőd az életem :(


?? ^^

This post was edited by CyberPunk666 on Apr 8 2013 09:56am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 8 2013 10:11am
Quote (CyberPunk666 @ 8 Apr 2013 16:56)
?? ^^


elég sok csajnak tetszem, csak mivel nehezen ismerkedem így kb baszhatom
jelenlegi barátnőm mellett pedig már nagyon boldogtalan vagyok
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 8 2013 10:14am
nemide akartam sry

This post was edited by TrollBoss on Apr 8 2013 10:15am
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Apr 8 2013 10:21am
Quote (Senee @ 8 Apr 2013 14:34)
gyógyszerezés imo nem biztos
lehet még fogyatékosabb leszek mint most geci, igy folyna a nyálam és jönnék jspzni

aranylövéshez meg drog kell ahhoz meg vmi ismeretség
nem ismerek senkit


golyó által szeretnék meghalni.


Még drog sem kell. Az is elég hatásos, ha egy fecskendőnyi levegőt beadsz magadnak intravénásan.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 8 2013 10:23am
Quote (fahrii @ 8 Apr 2013 16:11)
elég sok csajnak tetszem, csak mivel nehezen ismerkedem így kb baszhatom
jelenlegi barátnőm mellett pedig már nagyon boldogtalan vagyok


Küld el hozzám, majd én gondját viselem.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Apr 8 2013 10:24am
Quote (fahrii @ 8 Apr 2013 18:11)
elég sok csajnak tetszem, csak mivel nehezen ismerkedem így kb baszhatom
jelenlegi barátnőm mellett pedig már nagyon boldogtalan vagyok


akkor miért vagy még vele együtt?
Go Back To Magyar Topic List
Prev12242252262272285001Next
Closed New Topic New Poll