d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1223224225226227473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 25 2021 04:55am
Quote (vtibor @ 25 Oct 2021 18:50)
:-)
Csak mert latom nagyon a ciganykodas mint szohasznalat ez az amin porogsz most 2. napja, te kezdted behozni az egesz beszelgetesbe amire valaszkent megkaptad viszont azt.
Most akkor indulhat 5 masik oldal hogy gyoker - cigany kozott ki melyiket erzi durvabbnak, de tulajdonkeppen a valaszposztodban te ciganyoztad le joeyt, majd most X oldalllal kesobb mikor mar lecsengett a tema megint feldobod.


Egy forumon szerintem mindegy, volt olyan idoszak amikor a takarodj-ra warnt kaptal.. En nem ciganyoztam le joeyt, azt mondtam hogy xy dolog bizony ciganykodasnak tekintheto, o viszont konkretan leciganyozta az egesz communityt. De ezek mar tenyleg csak ilyen nuance dolgok, a lenyeg az az hogy joey szerint aki mashogy gondolkodik vagy probal mas helyzetet felvazolni ahol elfogadott a lootolas az hulye es O a helikopter.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 25 2021 04:58am
Quote (takii @ 25 Oct 2021 18:54)
tbh azt is írhatná joey, hogy neked van igazad, akkor is ugranál az összes postjára.
sikerült már elferdíteni az egész történetet is.


Nem ertek egyet a te nezopontoddal sem 100%-ban, de mivel nem kezdtel el frocsogni mint hoex, ezert nem "ugralok" a postjaidon.

On: 20 perces queue volt igy este 6 utan de egyszer sem dobott ki/akadt be.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 25 2021 05:01am
Quote (Smat @ Oct 25 2021 12:55pm)
Egy forumon szerintem mindegy, volt olyan idoszak amikor a takarodj-ra warnt kaptal.. En nem ciganyoztam le joeyt, azt mondtam hogy xy dolog bizony ciganykodasnak tekintheto, o viszont konkretan leciganyozta az egesz communityt. De ezek mar tenyleg csak ilyen nuance dolgok, a lenyeg az az hogy joey szerint aki mashogy gondolkodik vagy probal mas helyzetet felvazolni ahol elfogadott a lootolas az hulye es O a helikopter.


Nem bírod felfogni a hülye agyaddal, hogy te támadtál be, és te generáltad ezt az egész vitát.

Én válaszotam egy kérdésre, te pedig nekiálltál cigányozni = felhívás a táncra.

Aztán később, miközben mesh-nek válaszoltam, végig ott ugráltál a faszomon a "lol lyl lel joey bekattant" posztjaiddal.

Aztán a végére még egy kis fincsi személyeskedés (szar uw.hu oldalad stb.).

Mondom, nincs bajom a flamelésekkel, de utána ne hazudozzál, hanem vállald fel, hogy egy paraszt vagy, vagy ha a kibaszott egód miatt nem megy, akkor legalább fogd be a mocskos pofádat, és ne kezd el újra az egészet.

This post was edited by -joey- on Oct 25 2021 05:03am
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,131.00
Oct 25 2021 05:03am
Quote (Smat @ 25 Oct 2021 12:55)
Egy forumon szerintem mindegy, volt olyan idoszak amikor a takarodj-ra warnt kaptal.. En nem ciganyoztam le joeyt, azt mondtam hogy xy dolog bizony ciganykodasnak tekintheto, o viszont konkretan leciganyozta az egesz communityt. De ezek mar tenyleg csak ilyen nuance dolgok, a lenyeg az az hogy joey szerint aki mashogy gondolkodik vagy probal mas helyzetet felvazolni ahol elfogadott a lootolas az hulye es O a helikopter.


Nem, konrketan te forgattad idaig a sztorit.
Joey szerint gyokerseg felvenni a lootot, majd de budos ciganykodasnak allitottad be amit o mondott. Ugyanolyan egyertelmuen fejtetted ki te a velemenyedet az overol mint ahogy o nyitott :-)

A bold resz rad eppugy igaz, teljesen elbaszott analogiakat hoztal mar a flame kedveert vagy komolyan nme tudom de mindenaron ragaszkodva az allaspontodhoz es alatamasztani azt. Ahogy most is
"Baszol te valaszolni barmire is tbh, ugyan azt a suta hulyeseget tolod mint amit facebookon a nyugdijasoknak szoktal csak pepitaban, eleg szanalmas.

Bejossz a topicba, raszarsz az asztalra, mindenki cigany aki nem ert egyet veled. Ez igy kb osszefoglalja a tegnapi produkciodat."
Ez meg akkor lenne igaz, ha mindenki maseval szembement volna amit irt, de ahogy latjuk elegge megoszlanak a velemenyek a rush-loot kerdesben mert van aki ezt tartja normalisnak van aki azt es racsodalkozik a masik velemenyere hogy nem egyertelmu.

Siman kuldjetek el egymast a halal faszara es itt megallna a tortenet nem kell beallitani egyik velemenyt se szentirasnak es sajat magad igazolando ujra es ujra felhozni szatirikusan a masikat vagy azt amit mondott
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 25 2021 07:00am
Ezt lehet kicsit elnéztem de noneth15ed 2ar 5s berseker axe eladtam 500fgert

mennyire vagyok ratyi?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 25 2021 07:14am
Quote (rapiddani @ 25 Oct 2021 15:00)
Ezt lehet kicsit elnéztem de noneth15ed 2ar 5s berseker axe eladtam 500fgert

mennyire vagyok ratyi?


eleg jo grief base, raadasul BA max socket 6, tehat az 5 socket ritka, foleg superioron
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 25 2021 07:16am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Oct 25 2021 03:14pm)
eleg jo grief base, raadasul BA max socket 6, tehat az 5 socket ritka, foleg superioron



Tehát nagyon
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 25 2021 07:19am
Quote (rapiddani @ Oct 25 2021 03:00pm)
Ezt lehet kicsit elnéztem de noneth15ed 2ar 5s berseker axe eladtam 500fgert

mennyire vagyok ratyi?


Gold: 2,635.01

nincs egy kis aprod haver?
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 25 2021 07:20am
Quote (rapiddani @ Oct 25 2021 03:16pm)
Tehát nagyon


IFeel bowja.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 25 2021 07:20am
Quote (rapiddani @ 25 Oct 2021 15:00)
Ezt lehet kicsit elnéztem de noneth15ed 2ar 5s berseker axe eladtam 500fgert

mennyire vagyok ratyi?


sztem 500 korrekt volt

en tobbet nem adtam volna érte

15/3 a perf, azért lehet 1k+, de csak mert perfect

grief basenek jó amire az emberek 99%-a pb-t használ, én pl pvpn kivul kb semmi értelmét nem látom a ba-nak pb-vel szemben

This post was edited by Fej on Oct 25 2021 07:21am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1223224225226227473Next
Add Reply New Topic New Poll