Quote (TuskesVanek @ 7 Apr 2014 10:16)
nekem az a véleményem, hogy mindig ott üti fel a fejét a szélsőséges irányzat, ahol gondok vannak. minél nagyobb a támogatottsága ennek a szélsőségnek, annál nagyobb a probléma. ennélfogva a jobbik erősödése egyfajta jelzés, hogy jó lenne már kezdeni valamit ezekkel a problémákkal szóval a következő 4 évben a kormánynak arra kellene ráfeküdni, hogy érdemi és demokratikus megoldásokat találjon, mert ha a paraszt elégedett, a szélsőség is gyengül. nem tudom mennyire érthető, de szerintem ezért van szükség a jobbikra.
igen, tényleg egy jelző leginkább a jobbik, ebben egyetértünk
Quote (Vismajor @ 7 Apr 2014 10:20)
olyan szívesen vitatkoznék egy fideszessel IRL akinek IQja is van(ilyen létezik btw?) de mindegyik dodgeol...
nekem van ilyen ismerősöm, alapvetően azt figyeltem meg, hogy beismeri a hibákat, de még mindig a kisebb rossznak tartja, plusz érzelmi dolgokkal magyarázza meg, valós vitát én se tudtam tartani vele.