d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kikre Fogsz Szavazni 2014 Aprilisaban? > Szavazz Vagy Meghalsz
Prev1223224225226227237Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Apr 7 2014 03:23am
szégyellje magát mindenki aki nem ment szavazni mert "úgyis a fidesz nyer", az ilyen emberek miatt lehet most meg a 2/3
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 7 2014 03:28am
Quote (anyd @ Apr 7 2014 10:23am)
szégyellje magát mindenki aki nem ment szavazni mert "úgyis a fidesz nyer", az ilyen emberek miatt lehet most meg a 2/3


Ez van, menekülni kell innen amíg lehet
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 7 2014 03:35am
Quote (TuskesVanek @ 7 Apr 2014 10:16)
nekem az a véleményem, hogy mindig ott üti fel a fejét a szélsőséges irányzat, ahol gondok vannak. minél nagyobb a támogatottsága ennek a szélsőségnek, annál nagyobb a probléma. ennélfogva a jobbik erősödése egyfajta jelzés, hogy jó lenne már kezdeni valamit ezekkel a problémákkal szóval a következő 4 évben a kormánynak arra kellene ráfeküdni, hogy érdemi és demokratikus megoldásokat találjon, mert ha a paraszt elégedett, a szélsőség is gyengül. nem tudom mennyire érthető, de szerintem ezért van szükség a jobbikra.


igen, tényleg egy jelző leginkább a jobbik, ebben egyetértünk

Quote (Vismajor @ 7 Apr 2014 10:20)
olyan szívesen vitatkoznék egy fideszessel IRL akinek IQja is van(ilyen létezik btw?) de mindegyik dodgeol...


nekem van ilyen ismerősöm, alapvetően azt figyeltem meg, hogy beismeri a hibákat, de még mindig a kisebb rossznak tartja, plusz érzelmi dolgokkal magyarázza meg, valós vitát én se tudtam tartani vele.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Apr 7 2014 03:37am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Apr 7 2014 10:35am)
igen, tényleg egy jelző leginkább a jobbik, ebben egyetértünk



nekem van ilyen ismerősöm, alapvetően azt figyeltem meg, hogy beismeri a hibákat, de még mindig a kisebb rossznak tartja, plusz érzelmi dolgokkal magyarázza meg, valós vitát én se tudtam tartani vele.


Nekem az ismerőseim 80-90%a szerintem nem volt. Leszarják a politikát, ezellen nem tudok érvelni.


voltál szavazni amugy?M

dehogy
ja már itthon voltál tegnapvagy haza se mentél?

dehogy

mentem haza

minek menjek?
hát

mármint
ha fideszes vagy akkor azért

már csak 1 hét
ha utálod őket akkor azért

és őszi szünet
tavaszi szerintem

az

engem egyáltalán nem izgat a politika, 0%-ban. sosem lázongtam miatta meg ilyenek a problémáimat, vagy a megoldásaikat sosem a politikai cselekedetekben kerestem
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 7 2014 03:51am
Quote (anyd @ 7 Apr 2014 10:37)
Nekem az ismerőseim 80-90%a szerintem nem volt. Leszarják a politikát, ezellen nem tudok érvelni.


voltál szavazni amugy?M

dehogy
ja már itthon voltál tegnapvagy haza se mentél?

dehogy

mentem haza

minek menjek?
hát

mármint
ha fideszes vagy akkor azért

már csak 1 hét
ha utálod őket akkor azért

és őszi szünet
tavaszi szerintem

az

engem egyáltalán nem izgat a politika, 0%-ban. sosem lázongtam miatta meg ilyenek  a problémáimat, vagy a megoldásaikat sosem a politikai cselekedetekben kerestem


én igazából még nem beszéltem sokukkal, de szerintem az én ismerősi körömben elég sokan elmentek (főleg a fiúk, lányokat általában kevésbé érdekli). de amúgy érdeke is a pártoknak, hogy a választók távolinak érezzék maguktól a politikát, közéletet, így mindent meg lehet tenni nagyobb társadalmi visszhang nélkül (föld, trafik, manyup, paks stb.).
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Apr 7 2014 04:10am
Quote (Rawen @ 7 Apr 2014 12:08)


afaszomat
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 7 2014 04:12am
Quote (Rawen @ 7 Apr 2014 12:08)


megoldják, ne aggódjatok
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 7 2014 04:17am
Quote (Psyclon @ Apr 7 2014 11:20am)
Egyet kell értenem.
De ha a Fidesz is ugyanúgy állna a cigány kérdéshez mint a jobbik, a jobbik kb mar nem is létezne.
Ez az egyetlen dolog ami miatt van támogatottsága.
De ezen felül nyomorékok.


ennél azért sokkal árnyaltabb a kép
nagyon sok ember kiábrándult mind az mszp-ből, mind a fideszből, ezért már csak egy 3. pártban látják az esélyt, és a hazafias, konzervatív értékeket képviselő jobbik pont beleillik a képbe... Vonáék is azért kezdték el erőltetni ezt a fiataloskiskutyás, nagyonheppi vonalat, mert a nemzetérzelmű focidrukkereken kívül elkezdtek befolyni azok a szavazók is, akiknek elegük van a gagyi közbiztonságból, meg a kilátástalanságból

a cigánykérdés egyes régióban nagyon nagy pluszt jelent (keleten volt a legnagyobb a jobbik támogatottsága), de nem mondanám, hogy ez az egyetlen dolog, ami miatt a jobbik létezik
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 7 2014 04:59am






geci, maximumon cringelek
Go Back To Magyar Topic List
Prev1223224225226227237Next
Add Reply New Topic New Poll