d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12232242252262275001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 8 2013 07:56am
Quote (Senee @ Apr 8 2013 03:52pm)
van egy ház vidéken, meg egy lakás itt a városban
most télen beköltöztek, hogy ne kelljen fűteni a házat, de amúgy egyedül szotkam itt lenni yy

ez sztem nagyon régre nyúlik vissza
még általánosban is volt hogy rossz jegyeket kaptam és nem mondtam el
és mikor volt szülői aznap "világgámentem", hogy leülök egy fa alá aztán majd kiszáradok (de persze még aznap este hazamentem mert hideg is volt meg kényelmetlen is)

aztán azóta valahogy ez a fajta "problémamegoldás" vált bennem általánossá
ha jön vmi nehézség; feladok mindent egyből


de legalább beismered, hogy punci vagy
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 8 2013 07:59am
Quote (Saenchai @ Apr 8 2013 01:56pm)
de legalább beismered, hogy punci vagy


sosem játszottam az eszemet
talán túlzottan is kevés az önbecsülésem
és emiatt is veszek mindent magamra
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 8 2013 08:11am
Quote (Senee @ 8 Apr 2013 14:59)
sosem játszottam az eszemet
talán túlzottan is kevés az önbecsülésem
és emiatt is veszek mindent magamra


http://index.hu/bloghu/kiszamolo/2013/04/08/ennel_sokkal_tobb_van_benned
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Apr 8 2013 08:18am
Quote (josheide @ 8 Apr 2013 16:11)


Quote
Szóba került az is, hogy kimennek Angliába dolgozni, de szerintem egy értelmes fiatalnak idehaza sokkal több a karrierlehetősége, mint Angliában. Lehet, hogy buszsofőrként, vagy pizzakihordóként sokkal többet keres, mint idehaza egy hasonló, képzettséget nem igénylő munkával, de ha idehaza sem tudta, mit is akar az élettől, odakint sem fogja tudni. Ha pedig tudja, idehaza nagyobb az esélye arra, hogy a legalsó szintnél feljebb emelkedjen, lévén nem egy bevándorló csak.


Ez egy jo mondat.

Korrekt ez a blog.

This post was edited by Baleee on Apr 8 2013 08:25am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 8 2013 08:18am
Quote (Senee @ Apr 8 2013 03:59pm)
sosem játszottam az eszemet
talán túlzottan is kevés az önbecsülésem
és emiatt is veszek mindent magamra


szívjál ragasztót, az ellazít
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 8 2013 08:23am
tfw elültettem egy egész erdöt
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 8 2013 08:25am
Quote (sylke @ Apr 8 2013 03:23pm)
tfw elültettem egy egész erdöt


málnaerdő
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Apr 8 2013 08:25am
Quote (sylke @ 8 Apr 2013 16:23)
tfw elültettem egy egész erdöt


En meg meheszkedtem, + meg letakartam a feketeribizli bokrok toveit, amit most ultettem ki.

Most mar gyerunk mappozni!
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 8 2013 08:27am
Quote (Vismajor @ Apr 8 2013 02:25pm)
málnaerdő


+ barack + dio
és akkor ez még csak az egész "kertnek" volt a 0.1%a
gecijo lesz majd végigültetni kukoricával, már alig várom..
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 8 2013 08:33am
Quote (sylke @ 8 Apr 2013 15:27)
+ barack + dio
és akkor ez még csak az egész "kertnek" volt a 0.1%a
gecijo lesz majd végigültetni kukoricával, már alig várom..


Szóljak faternak?
20k/hektár aranyban elvállalja. Vagyis hat nem o hanem a munkásai.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12232242252262275001Next
Closed New Topic New Poll