d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > MLD > Avagy: Lesz-e Elég Player Fun MLD TvT-re
Prev1223224225226227341Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 29 2009 05:59am
Quote (Baresz @ Dec 29 2009 12:41pm)
kicker nagy fun, egy nagy hátránya van a shadow recast delay. én csak bowerölőnek hivom. Sima shadow cuccok kellenek rá, meg a szokásos pót alkatrészek, 2*6venom claw, egyebek. fő karomnak vagy dupla bartuc vagy bartuc+fools, Zizi jobban kitapasztalta már mi ellen mi kell pontosan.

Sajnos smite, barb, hammer ellen "nehézkes"....


persze

de írtam hogy ami kell az a tiéd

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=38180093&f=170&o=0#p251642946
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Dec 29 2009 08:16am
2fire, 20fcr, 15dex, 9@res coronet jólehet mldre ?
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Dec 29 2009 08:17am
Quote (xXmateXx @ 29 Dec 2009 15:16)
2fire, 20fcr, 15dex, 9@res coronet jólehet mldre ?


Valami blockos sorcnak biztos jó

Quote (xXmateXx @ 29 Dec 2009 15:18)
és kb mennyit érhet ?


Nem tudom az árakat :c

This post was edited by Klontar on Dec 29 2009 08:21am
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Dec 29 2009 08:18am
Quote (Klontar @ Dec 29 2009 03:17pm)
Valami blockos sorcnak biztos jó


és kb mennyit érhet ?
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 29 2009 08:24am
Quote (xXmateXx @ Dec 29 2009 03:16pm)
2fire, 20fcr, 15dex, 9@res coronet jólehet mldre ?


én nem használnám :c
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Dec 29 2009 08:25am
Quote (Megas_heroes @ 29 Dec 2009 14:24)
én nem használnám :c


én sem. 70+ mana>>>>>
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Dec 29 2009 08:26am
Quote (Oberon_os @ 29 Dec 2009 14:25)
én sem. 70+ mana>>>>>


egyértelmuen kevés az a 15dex igy naturban rá
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Dec 29 2009 08:37am
Quote (Baresz @ Dec 29 2009 03:26pm)
egyértelmuen kevés az a 15dex igy naturban rá


no de ha 2 sox ^ ?

akkor 2 Pzaphire bele és ott is van a mana ^
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Dec 29 2009 08:40am
Quote (xXmateXx @ 29 Dec 2009 14:37)
no de ha 2 sox ^ ?

akkor 2 Pzaphire bele és ott is van a mana ^


ha nem alapbol 2 soxos nem is lesz az

és sosnál 1 stat csak 2lifenak felel meg

This post was edited by Baresz on Dec 29 2009 08:41am
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Dec 29 2009 08:47am
Quote (Baresz @ Dec 29 2009 03:40pm)
ha nem alapbol 2 soxos nem is lesz az

és sosnál 1 stat csak 2lifenak felel meg


ez igaz :(

Ünneprontó banda :c

This post was edited by xXmateXx on Dec 29 2009 08:47am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1223224225226227341Next
Add Reply New Topic New Poll