d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1222223224225226473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 25 2021 04:01am
Quote (Smat @ Oct 25 2021 09:38am)
Ez meg fele olyan jo se volt mint az en legszarabb peldam, Vis.


Sztem 2x olyan jo mert a rusholt ember a rushert fizetett nem a droppert, azaz kerdeses kie a tulajdon. Peldam ezt illusztrálta

Tied meg az ember megcsinal egy szeket de fizettel erte de az ove mert dolgozott rajta ami meg wacko, jiey kifigurazasara hoztad asszem
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 25 2021 04:20am
Quote (Vismajor @ 25 Oct 2021 18:01)
Sztem 2x olyan jo mert a rusholt ember a rushert fizetett nem a droppert, azaz kerdeses kie a tulajdon. Peldam ezt illusztrálta

Tied meg az ember megcsinal egy szeket de fizettel erte de az ove mert dolgozott rajta ami meg wacko, jiey kifigurazasara hoztad asszem


Igen, "jiey-t" figuraztam ki meg az 1-bites gondolkodasmodjat.
Abban igazat adok hogy egy level 1 gyerek ne rohanjon a hammerpala utan es dogoljon meg 5725295-szer csak hogy tudja szopni a droppokat. De "jiey" egybol elkezdett ciganyozni, community problemazni meg fidesznyugdijasozni.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 25 2021 04:34am
Quote (Smat @ Oct 25 2021 12:20pm)
Igen, "jiey-t" figuraztam ki meg az 1-bites gondolkodasmodjat.
Abban igazat adok hogy egy level 1 gyerek ne rohanjon a hammerpala utan es dogoljon meg 5725295-szer csak hogy tudja szopni a droppokat. De "jiey" egybol elkezdett ciganyozni, community problemazni meg fidesznyugdijasozni.


Miért kell ilyen pofátlanul hazudoznod?

Bárki, aki visszaolvassa a posztokat, látja, hogy te kezdtél vergődni.

Quote (Smat @ Oct 24 2021 03:45pm)
Ha fizetek erte akkor az enyem nagyreszt vagy ffa, (...)


Quote (Smat @ Oct 24 2021 03:53pm)
Persze, sot, donoljunk is a rusholonak meg a szervizdijon felul mert megengedi hogy nezhetjuk ahogy felveszi a cuccokat.
Nagyon egyszeru peldat mondok hogy megertsd hogy ez egy budos ciganykodas csak.
Haverjaiddal bereltek egy buszt, soforrel, kifizetitek az osszeget amit kert a buszos, de a buszon levo wct csak a buszsofor hasznalhatja, ti nem.
Igy mar ertheto hogy ez mekkora ciganykodas?


A fenti quote-jaid után meg külön érdekes, hogy megpróbáltátok a végére szinte neutrálisra változtatni az álláspontotokat, holott még a hülye is látja, hogy aki FFA mellett érvel, az egyértelműen lootra megy. (Aki GM az nem nyúl hozzá a loothoz, csak a leftoverhez, ilyen kurva egyszerű a dolog).

Semmi bajom nincs a szájkaratéval, én élveztem tegnap a flamet, de a hazudozástól már konkrétan hányingerem van.

Szóval álljál le most már.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 25 2021 04:36am
Quote (-joey- @ 25 Oct 2021 18:34)
Miért kell ilyen pofátlanul hazudoznod?

Bárki, aki visszaolvassa a posztokat, látja, hogy te kezdtél vergődni.





A fenti quote-jaid után meg külön érdekes, hogy megpróbáltátok a végére szinte neutrálisra változtatni az álláspontotokat, holott még a hülye is látja, hogy aki FFA mellett érvel, az egyértelműen lootra megy. (Aki GM az nem nyúl hozzá a loothoz, csak a leftoverhez, ilyen kurva egyszerű a dolog).

Semmi bajom nincs a szájkaratéval, én élveztem tegnap a flamet, de a hazudozástól már konkrétan hányingerem van.

Szóval álljál le most már.


Jiey bekattant mar megint.

Szoval nem te kezdtel el leciganyozni embereket meg community problemazni, rite?
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 25 2021 04:37am
Quote (Smat @ Oct 25 2021 12:36pm)
Jiey bekattant mar megint.

Szoval nem te kezdtel el leciganyozni embereket meg community problemazni, rite?


Jó, akkor menj a picsába...
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Oct 25 2021 04:40am
Quote (Smat @ 25 Oct 2021 12:36)
Jiey bekattant mar megint.

Szoval nem te kezdtel el leciganyozni embereket meg community problemazni, rite?


Amugy az meg van hogy te reagaltal az o posztjara hogy amit mond az ciganykodas?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 25 2021 04:42am
Quote (-joey- @ 25 Oct 2021 18:37)
Jó, akkor menj a picsába...


Baszol te valaszolni barmire is tbh, ugyan azt a suta hulyeseget tolod mint amit facebookon a nyugdijasoknak szoktal csak pepitaban, eleg szanalmas.

Bejossz a topicba, raszarsz az asztalra, mindenki cigany aki nem ert egyet veled. Ez igy kb osszefoglalja a tegnapi produkciodat.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 25 2021 04:45am
Quote (vtibor @ 25 Oct 2021 18:40)
Amugy az meg van hogy te reagaltal az o posztjara hogy amit mond az ciganykodas?


Bocs, igazad van, elsonek hoex nem leciganyozott mindenkit, hanem legyokerezett, majd utana az egesz communityt leciganyozta.
Ezt beneztem es elismerem hogy en voltam a fasz aki keverte a szezont a fazonnal.
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Oct 25 2021 04:50am
Quote (Smat @ 25 Oct 2021 12:45)
Bocs, igazad van, elsonek hoex nem leciganyozott mindenkit, hanem legyokerezett, majd utana az egesz communityt leciganyozta.
Ezt beneztem es elismerem hogy en voltam a fasz aki keverte a szezont a fazonnal.


:-)
Csak mert latom nagyon a ciganykodas mint szohasznalat ez az amin porogsz most 2. napja, te kezdted behozni az egesz beszelgetesbe amire valaszkent megkaptad viszont azt.
Most akkor indulhat 5 masik oldal hogy gyoker - cigany kozott ki melyiket erzi durvabbnak, de tulajdonkeppen a valaszposztodban te ciganyoztad le joeyt, majd most X oldalllal kesobb mikor mar lecsengett a tema megint feldobod.
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Oct 25 2021 04:54am
Quote (Smat @ Oct 25 2021 12:45pm)
Bocs, igazad van, elsonek hoex nem leciganyozott mindenkit, hanem legyokerezett, majd utana az egesz communityt leciganyozta.
Ezt beneztem es elismerem hogy en voltam a fasz aki keverte a szezont a fazonnal.


Quote (Smat @ Oct 25 2021 12:42pm)
Baszol te valaszolni barmire is tbh, ugyan azt a suta hulyeseget tolod mint amit facebookon a nyugdijasoknak szoktal csak pepitaban, eleg szanalmas.

Bejossz a topicba, raszarsz az asztalra, mindenki cigany aki nem ert egyet veled. Ez igy kb osszefoglalja a tegnapi produkciodat.


tbh azt is írhatná joey, hogy neked van igazad, akkor is ugranál az összes postjára.
sikerült már elferdíteni az egész történetet is.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1222223224225226473Next
Add Reply New Topic New Poll