d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kikre Fogsz Szavazni 2014 Aprilisaban? > Szavazz Vagy Meghalsz
Prev1222223224225226237Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 7 2014 03:00am
Quote (TuskesVanek @ 7 Apr 2014 09:59)
honnan vetted ezt a marhaságot? :D

annyit mondtam, hogy szerintem az ellenzék szerepét tökéletesen betölti. örülök, hogy erősödtek, mert ez is mutatja milyen sok az elégedetlen ember magyarországon. viszont egyáltalán nem örülnék, ha ők lennének kormányon, de erre egyelőre kevés az esély, eddig sem volt.


onnan, hogy mintha azt írtad volna, hogy rájuk szavazol
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 7 2014 03:01am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Apr 7 2014 10:00am)
onnan, hogy mintha azt írtad volna, hogy rájuk szavazol


én még nem szavazhattam, ennélfogva nem is írtam azt, hogy rájuk fogok szavazni xD
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 7 2014 03:01am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 7 Apr 2014 10:00)
onnan, hogy mintha azt írtad volna, hogy rájuk szavazol


Nem is szavazhat meg nyilván.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 7 2014 03:04am
Quote (TuskesVanek @ 7 Apr 2014 10:01)
én még nem szavazhattam, ennélfogva nem is írtam azt, hogy rájuk fogok szavazni xD


nincs több kérdésem

amúgy szerintem érdemi ellenzéki munkát inkább az lmp végez (méretarányosan mindenképp), jobbiknak is vannak jó elképzeléseik, de ez kb. 10%-a annak, amit tesznek, a többi része populista, demagóg, könnyen meglovagolható témák leegyszerűsítéséről és félreértelmezéséről szól, rosszabb esetben meg burkolt zsidózással, cigányozással és eu-zászló égetéssel telik. ami még tetszett, hogy gyöngyösi azt mondta, ha győztek volna, első útjuk moszkvába vezetett volna (mint tudni lehet, a jobbik kilépne az euból, és az eurázsiai uniót választaná, no comment)


Quote (Psyclon @ 7 Apr 2014 10:01)
Nem is szavazhat meg nyilván.


nem tudom ki ez v hány éves igazából

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Apr 7 2014 03:05am
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 7 2014 03:15am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 7 Apr 2014 10:04)
nincs több kérdésem

amúgy szerintem érdemi ellenzéki munkát inkább az lmp végez (méretarányosan mindenképp), jobbiknak is vannak jó elképzeléseik, de ez kb. 10%-a annak, amit tesznek, a többi része populista, demagóg, könnyen meglovagolható témák leegyszerűsítéséről és félreértelmezéséről szól, rosszabb esetben meg burkolt zsidózással, cigányozással és eu-zászló égetéssel telik. ami még tetszett, hogy gyöngyösi azt mondta, ha győztek volna, első útjuk moszkvába vezetett volna (mint tudni lehet, a jobbik kilépne az euból, és az eurázsiai uniót választaná, no comment)




nem tudom ki ez v hány éves igazából


Az uj hunsub nyomorék.

A jobbik meg egy vicc.
De a cigányoknak tudjak hol a helyük. :D azt el kell ismerni.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 7 2014 03:16am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Apr 7 2014 10:04am)
nincs több kérdésem

amúgy szerintem érdemi ellenzéki munkát inkább az lmp végez (méretarányosan mindenképp), jobbiknak is vannak jó elképzeléseik, de ez kb. 10%-a annak, amit tesznek, a többi része populista, demagóg, könnyen meglovagolható témák leegyszerűsítéséről és félreértelmezéséről szól, rosszabb esetben meg burkolt zsidózással, cigányozással és eu-zászló égetéssel telik. ami még tetszett, hogy gyöngyösi azt mondta, ha győztek volna, első útjuk moszkvába vezetett volna (mint tudni lehet, a jobbik kilépne az euból, és az eurázsiai uniót választaná, no comment)




nem tudom ki ez v hány éves igazából

nekem az a véleményem, hogy mindig ott üti fel a fejét a szélsőséges irányzat, ahol gondok vannak. minél nagyobb a támogatottsága ennek a szélsőségnek, annál nagyobb a probléma. ennélfogva a jobbik erősödése egyfajta jelzés, hogy jó lenne már kezdeni valamit ezekkel a problémákkal szóval a következő 4 évben a kormánynak arra kellene ráfeküdni, hogy érdemi és demokratikus megoldásokat találjon, mert ha a paraszt elégedett, a szélsőség is gyengül. nem tudom mennyire érthető, de szerintem ezért van szükség a jobbikra.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 7 2014 03:17am
Quote (Psyclon @ Apr 7 2014 10:15am)
Az uj hunsub nyomorék.


te meg a régi nyomorék lehetsz mr. sokszázezretcsillagra xD
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 7 2014 03:20am
olyan szívesen vitatkoznék egy fideszessel IRL akinek IQja is van(ilyen létezik btw?) de mindegyik dodgeol...
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 7 2014 03:20am
Quote (TuskesVanek @ 7 Apr 2014 10:16)
nekem az a véleményem, hogy mindig ott üti fel a fejét a szélsőséges irányzat, ahol gondok vannak. minél nagyobb a támogatottsága ennek a szélsőségnek, annál nagyobb a probléma. ennélfogva a jobbik erősödése egyfajta jelzés, hogy jó lenne már kezdeni valamit ezekkel a problémákkal szóval a következő 4 évben a kormánynak arra kellene ráfeküdni, hogy érdemi és demokratikus megoldásokat találjon, mert ha a paraszt elégedett, a szélsőség is gyengül. nem tudom mennyire érthető, de szerintem ezért van szükség a jobbikra.


Egyet kell értenem.
De ha a Fidesz is ugyanúgy állna a cigány kérdéshez mint a jobbik, a jobbik kb mar nem is létezne.
Ez az egyetlen dolog ami miatt van támogatottsága.
De ezen felül nyomorékok.
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 7 2014 03:22am
Quote (Psyclon @ Apr 7 2014 10:20am)
Egyet kell értenem.
De ha a Fidesz is ugyanúgy állna a cigány kérdéshez mint a jobbik, a jobbik kb mar nem is létezne.
Ez az egyetlen dolog ami miatt van támogatottsága.
De ezen felül nyomorékok.


igazából a cigányozás amiben igazán nyomorékok mert a pártprogramjukban ezzel kapcsolatosan csak csupa képtelen ötlet merült fel. Voltak jó ötletei a jobbiknak de azok nema cigányokhoz kötődtek
Go Back To Magyar Topic List
Prev1222223224225226237Next
Add Reply New Topic New Poll