d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12222232242252265001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 8 2013 07:41am
Quote (Smat @ 8 Apr 2013 14:41)
Persze, bár atm nem egy luxuspalotában lakunk lyl.

Meddig leszel itt btw, május?


majus 25-en megyek haza
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 8 2013 07:42am
Quote (josheide @ Apr 8 2013 01:38pm)
Ha annyira meg akarnad olni magad nem lenne bonyolult.


szerintem ezt az érzést át kell élni ahhoz, hogy értse az ember
rohadt nehéz megtenni
az utolsó pillanatban mindig valami visszahúzza az embert
foggal körömmel ragaszkodnunk ehhez a szarhoz, ha érezzük, hogy közel a vég
és ez sztem független attól ki mennyire akar meghalni

ilyen önkéntes elaltatóhelyekkel sokkal egyszerűbb lenne, sokkal gyorsabban fogynának az emberek --> több munkalehetőség lenne, kevesebb nyomorultra kéne adóforintokat költeni --> gyorsabban fejldőhetne, haladhatna a társadalom
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 8 2013 07:43am
ebből eutanázia(ez annak számít?) topic lesz
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 8 2013 07:44am
Quote (Ghostmasterq @ 8 Apr 2013 13:36)
na lemegyek a Tescoba valami fültisztító pálcikáért :D
remélem nem lesz drága :D

also
kurva Hólló  :D


tesco: 1.29, kurva anyátok mondom :D
bemegyek az 1 fontosba, van valami márkás 1 fontért, meg valami szar 0.50-ért :D
0.50 oké :D
kotorászok 15 percig :D
nincsen :D
jó, akkor 1 fontos :D
de azért vettem 1 fontért még 220 gramm gumicukrot :D
lehet nem eszek 2 napig, de teljesen megérte :D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 8 2013 07:44am
Quote (Senee @ 8 Apr 2013 14:42)
szerintem ezt az érzést át kell élni ahhoz, hogy értse az ember
rohadt nehéz megtenni
az utolsó pillanatban mindig valami visszahúzza az embert
foggal körömmel ragaszkodnunk ehhez a szarhoz, ha érezzük, hogy közel a vég
és ez sztem független attól ki mennyire akar meghalni

ilyen önkéntes elaltatóhelyekkel sokkal egyszerűbb lenne, sokkal gyorsabban fogynának az emberek --> több munkalehetőség lenne, kevesebb nyomorultra kéne adóforintokat költeni --> gyorsabban fejldőhetne, haladhatna a társadalom


te tényleg egy lelkinyomorék vagy
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 8 2013 07:45am
Quote (josheide @ 8 Apr 2013 13:41)
majus 25-en megyek haza


Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 8 2013 07:47am
Quote (Inakwo @ Apr 8 2013 01:44pm)
te tényleg egy lelkinyomorék vagy


na látod
és még hány ilyen-olyan fogyatékkal élő van a világban vagy vegyük csak az országot
akik egészségesek, fiatalok (vagy akár idősebbek) és ilyen csökötten gondolkodnak meg csak vergődnek a saját szarukban

hát nem ésszerűbb lenne őket elaltatni?! nempláne, ha önként mennének oda
én pl tuti az elsők között jelentkeznék
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 8 2013 07:49am
Komolyan nem értem miért reagáltok senee postjaira, obvious trollkodás, mellé egy lelkifogyaték de akkor is..
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 8 2013 07:49am
Quote (Senee @ 8 Apr 2013 14:47)
na látod
és még hány ilyen-olyan fogyatékkal élő van a világban vagy vegyük csak az országot
akik egészségesek, fiatalok (vagy akár idősebbek) és ilyen csökötten gondolkodnak meg csak vergődnek a saját szarukban

hát nem ésszerűbb lenne őket elaltatni?! nempláne, ha önként mennének oda
én pl tuti az elsők között jelentkeznék


Amugy te a szuleiddel elsz? Miota vagy ilyen depresszios?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 8 2013 07:52am
Quote (josheide @ Apr 8 2013 01:49pm)
Amugy te a szuleiddel elsz? Miota vagy ilyen depresszios?


van egy ház vidéken, meg egy lakás itt a városban
most télen beköltöztek, hogy ne kelljen fűteni a házat, de amúgy egyedül szotkam itt lenni yy

ez sztem nagyon régre nyúlik vissza
még általánosban is volt hogy rossz jegyeket kaptam és nem mondtam el
és mikor volt szülői aznap "világgámentem", hogy leülök egy fa alá aztán majd kiszáradok (de persze még aznap este hazamentem mert hideg is volt meg kényelmetlen is)

aztán azóta valahogy ez a fajta "problémamegoldás" vált bennem általánossá
ha jön vmi nehézség; feladok mindent egyből
Go Back To Magyar Topic List
Prev12222232242252265001Next
Closed New Topic New Poll