Quote (josheide @ Apr 8 2013 01:49pm)
Amugy te a szuleiddel elsz? Miota vagy ilyen depresszios?
van egy ház vidéken, meg egy lakás itt a városban
most télen beköltöztek, hogy ne kelljen fűteni a házat, de amúgy egyedül szotkam itt lenni yy
ez sztem nagyon régre nyúlik vissza
még általánosban is volt hogy rossz jegyeket kaptam és nem mondtam el
és mikor volt szülői aznap "világgámentem", hogy leülök egy fa alá aztán majd kiszáradok (de persze még aznap este hazamentem mert hideg is volt meg kényelmetlen is)
aztán azóta valahogy ez a fajta "problémamegoldás" vált bennem általánossá
ha jön vmi nehézség; feladok mindent egyből