d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > MLD > Avagy: Lesz-e Elég Player Fun MLD TvT-re
Prev1222223224225226341Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Dec 28 2009 05:54pm
Quote (Baresz @ 28 Dec 2009 22:54)
trapper, hammer imo nagyon jok, konnyu osszetenni és elég sok kari ellen jol tartják magukat.
soso, bower drágák, körülményesebb cuccokat szerezni rá, de elég veretősek, joformán minden ellen
rabies nem szeretjuk :D
smiter olcso, meglepő, baromi nagy life, szeretjuk
boner nagyon össze kell tenni, de kellő tudással atom kari lehet

a többi kb fun kategiora, de azért azokkal is lehet elég meglepo dolgokat muvelni.


Ezt majd megbeszéljük, java, kick, fissure drummal is. :D

Btw igazad van. libby, bow, trap, ES sosa: ezek a legjobbak talán.
De minden karival lehet odacsapni, illetve hasznosan játszani tvt-n. Pl érdekelne milyen egy javama, ha a hammer tolja alá a max vigort... Vagy egy fissure - barb kombó is csinosan odakenhet, soksok lifea-al, messzire-területre ható spellel. :) Jó lenne már ilyen tvt-ket tolni, és kísérletezni melyik is a jó. :/

Erről jut eszembe, szólok minifootnak is...
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Dec 28 2009 06:04pm
:unsure:
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 28 2009 06:40pm
Quote (hun_jozef @ Dec 29 2009 12:14am)
Rabiest szerettem anno de meguntam.Nem tudom mi lehet még jó ami fun is,árban sem túl nagy vagyon meg nem kell agyonkombózni a dueleket mint pl klontár volt palájával(jó volt nagyon csak nekem túl sok volt gyorsbill :) )
Mondjuk még bowzon amit összeraknék de szerintem arra sokat kell költeni viszont ott nagyobb a lehetőség a tárgyaknál és elég fun kari. Na majd lehet :)


ha csinálsz egy rabiest arra tudok adni néhány cuccot

100 life 4 sox armor, néhány skiller, ilyenek

pm ha komolyan gondolod

viszont most megyek alszani
Member
Posts: 5,927
Joined: Dec 4 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Dec 28 2009 06:45pm
Quote (Megas_heroes @ 29 Dec 2009 02:40)
ha csinálsz egy rabiest arra tudok adni néhány cuccot

100 life 4 sox armor, néhány skiller, ilyenek

pm ha komolyan gondolod

viszont most megyek alszani


Köszi de aszem gicánál maradt a lemez,sehol nem találom :(
Jó éjt és ty tényleg :)

This post was edited by hun_jozef on Dec 28 2009 06:46pm
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 28 2009 06:47pm
Quote (hun_jozef @ Dec 29 2009 01:45am)
Köszi de aszem gicánál maradt a lemez,sehol nem találom :(
Jó éjt és ty tényleg :)


ha jártok még kérd el
ha nem, és szégyenlős vagy, viszont megvan a doboz akkor töltsd le bnetröl :wacko:
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Dec 28 2009 07:05pm
Quote (Megas_heroes @ 29 Dec 2009 00:47)
ha jártok még kérd el
ha nem, és szégyenlős vagy, viszont megvan a doboz akkor töltsd le bnetröl :wacko:


neced ugye még megvan
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Dec 29 2009 01:48am
Quote (Megas_heroes @ 29 Dec 2009 00:40)
ha csinálsz egy rabiest arra tudok adni néhány cuccot

100 life 4 sox armor, néhány skiller, ilyenek

pm ha komolyan gondolod

viszont most megyek alszani


uhumuhum


shape cuccok még mindig kellenek nekem, elmentek anyosék mostmár jobban ráérek kezdem osszetenni uj dudumat :D

Quote (Oberon_os @ 28 Dec 2009 23:54)
Ezt majd megbeszéljük, java, kick, fissure drummal is. :D

Btw igazad van. libby, bow, trap, ES sosa: ezek a legjobbak talán.
De minden karival lehet odacsapni, illetve hasznosan játszani tvt-n. Pl érdekelne milyen egy javama, ha a hammer tolja alá a max vigort... Vagy egy fissure - barb kombó is csinosan odakenhet, soksok lifea-al, messzire-területre ható spellel. :) Jó lenne már ilyen tvt-ket tolni, és kísérletezni melyik is a jó. :/

Erről jut eszembe, szólok minifootnak is...


nem véletlen nem irtam cs-t, psn amát, fohert, psn necit, TS sosot, fire claw macit, fury dudut....

ha jol csinálod, mind odab*sz, de ugye valami elen meg ne is menjen....
pl kick vs barb/smite, fissure vs bow/trap stb
de pl a fissure vs boner szép
cs vs hammer és mokás
majd hammer vs necet kelll eroltetni tobbet, meg már mehet fire soso vs nec is

This post was edited by Baresz on Dec 29 2009 01:56am
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Dec 29 2009 02:12am
Quote (hun_jozef @ 29 Dec 2009 01:45)
Köszi de aszem gicánál maradt a lemez,sehol nem találom :(
Jó éjt és ty tényleg :)


LOL.
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Dec 29 2009 03:15am
Lehet hogy össze fogok rakni egy kickert, mi kell rá kb?
Az biztos ha én pvpzni kezdek akkor fun kari
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Dec 29 2009 05:41am
Quote (Klontar @ 29 Dec 2009 09:15)
Lehet hogy össze fogok rakni egy kickert, mi kell rá kb?
Az biztos ha én pvpzni kezdek akkor fun kari


kicker nagy fun, egy nagy hátránya van a shadow recast delay. én csak bowerölőnek hivom. Sima shadow cuccok kellenek rá, meg a szokásos pót alkatrészek, 2*6venom claw, egyebek. fő karomnak vagy dupla bartuc vagy bartuc+fools, Zizi jobban kitapasztalta már mi ellen mi kell pontosan.

Sajnos smite, barb, hammer ellen "nehézkes"....
Go Back To Magyar Topic List
Prev1222223224225226341Next
Add Reply New Topic New Poll