d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1222822292230223122322492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 26 2014 12:31am
Quote (Karan2_Returned @ 26 Sep 2014 07:22)
Ha vennek többszaz dollarert egy telefont es elhajlana rögtön perelnem is be a ceget ha a zusaban laknek. Vettem par eve kinai telefonmasolatot, az is strapabirobb.


Hat en is rohadtul madl lennek...

Nem is ertem hogy kezelheti az egesz ugyet ilyen szarul (~sehogy) az apple
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 26 2014 12:45am
Quote (josheide @ 26 Sep 2014 08:31)
Hat en is rohadtul madl lennek...

Nem is ertem hogy kezelheti az egesz ugyet ilyen szarul (~sehogy) az apple


Ez volt a térerős baszással is pedig akkor még élt stevejobs, apple mindig puhatolózik, hogy mennyire komolyan reagálnak a fogyasztók mielőtt egy centet is elköltene. :D
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 26 2014 12:57am
Quote (Karan2_Returned @ 26 Sep 2014 08:22)
Ha vennek többszaz dollarert egy telefont es elhajlana rögtön perelnem is be a ceget ha a zusaban laknek. Vettem par eve kinai telefonmasolatot, az is strapabirobb.



Jo, hat a regi telefonok is mind strapabirobbak, ez mar nem olyan fontos szempont. Meg ugye alapbol jobban vigyaz az ember egy draga keszulekre.

Viszont azt nem ertem, hogy egy apple szintu ceg hogyan kovethet el ilyen hibat, ugy latszik tenyleg a vegen vannak. Most meg megveszik az apple fanok az uj telot, de ha igy folytatja, vagy nem hoz ki valami ujat, akkor gyorsan elveszti a presztizset szerintem meg a hardcore fanoknak is.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 26 2014 01:08am
Quote (josheide @ 26 Sep 2014 08:31)
Hat en is rohadtul madl lennek...

Nem is ertem hogy kezelheti az egesz ugyet ilyen szarul (~sehogy) az apple


Eddig is követtek el hibákat és ugyanez volt a reakció.
Rosszul fogod, nem tőlünk lopták el a képeket (aztán valamennyit közülük mégis), extrém könnyen kopik a festék...

Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 26 2014 01:10am
Quote (RRC @ 26 Sep 2014 08:57)
Jo, hat a regi telefonok is mind strapabirobbak, ez mar nem olyan fontos szempont. Meg ugye alapbol jobban vigyaz az ember egy draga keszulekre.

Viszont azt nem ertem, hogy egy apple szintu ceg hogyan kovethet el ilyen hibat, ugy latszik tenyleg a vegen vannak. Most meg megveszik az apple fanok az uj telot, de ha igy folytatja, vagy nem hoz ki valami ujat, akkor gyorsan elveszti a presztizset szerintem meg a hardcore fanoknak is.


Fene tudja, én már azt sem értettem hogy voltak akik képesek voltak lecserélni a 4-et 4S-re mert volt rajta Siri ami a promovideókon platóni dialógusokat folytatott a valóságban meg "Siri where is the nearest KFC? Siri: Enlisting local KKK."
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 26 2014 01:36am
xDDDD

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 26 2014 05:22pm





Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 27 2014 11:00am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 27 2014 11:03am
Quote (Senee @ Sep 27 2014 12:22am)
http://1.ii.gl/oH4VD5TU.png

https://31.media.tumblr.com/66663e982490f0a1456c2ab993014f6a/tumblr_nci5kyMtAT1txul28o1_500.jpg


https://38.media.tumblr.com/16a86f4a1ec7154c2c6568af7c9e7cec/tumblr_nci5kyMtAT1txul28o2_500.jpg


xDDD
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 28 2014 09:03am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1222822292230223122322492Next
Add Reply New Topic New Poll