Quote (Karan2_Returned @ 26 Sep 2014 08:22)
Ha vennek többszaz dollarert egy telefont es elhajlana rögtön perelnem is be a ceget ha a zusaban laknek. Vettem par eve kinai telefonmasolatot, az is strapabirobb.
Jo, hat a regi telefonok is mind strapabirobbak, ez mar nem olyan fontos szempont. Meg ugye alapbol jobban vigyaz az ember egy draga keszulekre.
Viszont azt nem ertem, hogy egy apple szintu ceg hogyan kovethet el ilyen hibat, ugy latszik tenyleg a vegen vannak. Most meg megveszik az apple fanok az uj telot, de ha igy folytatja, vagy nem hoz ki valami ujat, akkor gyorsan elveszti a presztizset szerintem meg a hardcore fanoknak is.