Quote (tevetava @ 23 Sep 2014 13:14)
igauabol kurvamindegy, mennyire vagytok nyomorekok joeyval, csak tartsatok ebben a topikban
Most például te szítod feleslegesen a feszültséget. Ha csak simán kibírod, hogy ne írd be, máris 3 oldallal rövidebb a flame party és kettővel kevesebb topic lesz szétbaszva.
Elég nyilvánvaló hogy a postodnak azon kívül, hogy tud rá ugrani semmi haszna nincsen.