Quote (RRC @ Sep 23 2014 10:55am)
Teged nem is bant senki, ne martirkodj, inkabb dolgozzc
ja észrevettem már alábbhagyott a lelkesedésetek; megéreztem a győzelem ízét
ez csak arra sarkall, hogy még intenzívebb támadásokat indítsak
nem fog sikerülni megszakítani a szövetségünket Vanekkal!!! még hívunk pár spant és átvesszük az uralmat
a munka meg várhat, ez fontosabb harc