d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1222522262227222822292492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 23 2014 04:50am
Quote (TuskesVanek @ 23 Sep 2014 12:39)
minőségi fórumozás:

http://i.imgur.com/6pwztE2.png


List of currently blocked users: Fej, Cpt_Ghost, xGurke, Rawen
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 23 2014 04:50am
Quote (sylke @ Sep 23 2014 11:50am)
List of currently blocked users: Fej, Cpt_Ghost, xGurke, Rawen


időnként leszedem a blockot, hogy tudjam reportolni a spam és flame postokat
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 23 2014 04:51am
Quote (TuskesVanek @ 23 Sep 2014 11:50)
időnként leszedem a blockot, hogy tudjam reportolni a spam és flame postokat


izgalmas eleted lehet
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 23 2014 04:53am
Quote (Fej @ Sep 23 2014 10:51am)
izgalmas eleted lehet


ti kényszerítitek rá az embert erre a harcra
mi nem fogunk megfutamodni
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 23 2014 04:55am
Quote (Senee @ 23 Sep 2014 12:53)
ti kényszerítitek rá az embert erre a harcra
mi nem fogunk megfutamodni


Teged nem is bant senki, ne martirkodj, inkabb dolgozzc
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 23 2014 05:02am
Quote (RRC @ Sep 23 2014 10:55am)
Teged nem is bant senki, ne martirkodj, inkabb dolgozzc


ja észrevettem már alábbhagyott a lelkesedésetek; megéreztem a győzelem ízét
ez csak arra sarkall, hogy még intenzívebb támadásokat indítsak

nem fog sikerülni megszakítani a szövetségünket Vanekkal!!! még hívunk pár spant és átvesszük az uralmat

a munka meg várhat, ez fontosabb harc
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 23 2014 05:02am
Quote (Senee @ Sep 23 2014 12:02pm)
ja észrevettem már alábbhagyott a lelkesedésetek; megéreztem a győzelem ízét
ez csak arra sarkall, hogy még intenzívebb támadásokat indítsak

nem fog sikerülni megszakítani a szövetségünket Vanekkal!!! még hívunk pár spant és átvesszük az uralmat

a munka meg várhat, ez fontosabb harc


we are legion!
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 23 2014 05:04am
Quote (Senee @ Sep 23 2014 12:02pm)
ja észrevettem már alábbhagyott a lelkesedésetek; megéreztem a győzelem ízét
ez csak arra sarkall, hogy még intenzívebb támadásokat indítsak

nem fog sikerülni megszakítani a szövetségünket Vanekkal!!! még hívunk pár spant és átvesszük az uralmat

a munka meg várhat, ez fontosabb harc


amióta bewarnoltattalak mindkettőtöket, elég gyengének érzem ezt a tengelyt
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 23 2014 05:06am
Quote (TuskesVanek @ Sep 23 2014 11:02am)
we are legion!


no forgive not forget

vérem a véredér tesvérem
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 23 2014 05:08am
Quote (TrollBoss @ Sep 23 2014 11:04am)
amióta bewarnoltattalak mindkettőtöket, elég gyengének érzem ezt a tengelyt


bewarnoltattál 1 éve, azota ezt magyarázod :XD
büszke vagy rá mint orbán a 50 forintos cöskkent rezsire

aztán sokat értél vele btw
Go Back To Magyar Topic List
Prev1222522262227222822292492Next
Add Reply New Topic New Poll