d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1221222223224225473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 25 2021 12:30am
Quote (Cpt_Ghost @ 25 Oct 2021 05:49)
na de ha a pizza futar talal a lepcsohazadban egy ber runat mikozben hozza a pizzadat akkor kie lesz a ber runa?


anyade
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Oct 25 2021 01:26am
Na vegig olvastam ezt a sok kommentet, kemenyek vagytok azt meg kell hagyni :D

Rushban a loot a rushere, akit meg rusholnak az fogja be es ne mozduljon a tptol
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 25 2021 01:38am
Quote (Vismajor @ 25 Oct 2021 13:05)
Ha taxit rendelek es a repterre tartok, a taxis atmegy egy nyeremenykalu alatt es bumm on a honapban a tizezredik auto ami itt elhalad! Nyeremenye egy maldiv szigeteki utazas


Akkor most ha en vagyok a taxisofor akkor azt mondom az enyim

De az utas meg azt mondja ha o nem fizet erte akkor qz auto ott sincs h nyerjen.

De az auto az enyem, nem?

Jo akkor felezni kell, viszem smatot maldivokra


Ez meg fele olyan jo se volt mint az en legszarabb peldam, Vis.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 25 2021 01:39am
Quote (rapiddani @ 25 Oct 2021 04:24)
Nem értem hogy tudjatok ennyire felbaszni magatokat azon h más a véleményetek


Viszont smatyi példáin rendesen röhögök, hat mi a faszom


tip top kek peldak voltak imo
Van meg egy par de inkabb meghagyom a kovetkezo flame partyra.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 25 2021 02:14am
Quote (Smat @ Oct 25 2021 02:10am)
Szia oreg, jatszogatod te is a diablot?


hja
Member
Posts: 599
Joined: Jul 7 2021
Gold: 0.00
Oct 25 2021 03:13am
Ladder mikor
Papa bankot akar robbantani
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 25 2021 03:15am
Quote (Antarai @ 25 Oct 2021 11:13)
Ladder mikor
Papa bankot akar robbantani


utolsó official post az volt, hogy ha stabilak lesznek a serverek és jóval előtte szólni fognak

szóval nem mostanában
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 25 2021 03:18am
sztem fél év
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Oct 25 2021 03:25am
Amugy lehet en szocializalodtam rosszul, de easten ilyen iratlan "szabaly" volt hogy
rushnal:
a rusholoe a drop, en csak tpn mentem le amig meg van a q es kesz
cs-nel szintugy tisztes tavolbol licselt az ember
(olyan sose volt hgogy otthagyjon valamit az ember ami ertekes mert az akkori maphackek minden lofaszt mutattak)

br-nel meg a telezoe volt a drop, ha a ket-harom legmagasabb kari kozott nem volt az aki telezett, akkor a dropot a kovetkezo gameben act5ben kidobtak unidban

(mondjuk hcban public igazabol csak a botos jatekok voltak, ahol ugye ez mindegy volt mert a bot kilepett baal elott ha jol emlekszem)
amiben meg en mentem ott vagy az eastes magyar brigad volt ahol tok mindegy mi esett nem volt ez a grabbelgetes, meg 1-2 magyar kontakton keresztul a pk brigadok baalrunjai ahol sose basztak at ilyennel mert nem volt ra szukseguk, csak az xp kellett nekik
Igy nekem ez amit joey mondott alap, de lehet tok maskepp allnek hozza ha mindig idegenekkel mentem volna.

Amikor meg en rusholtam, bar ebben kicsi a tapasztalatom nem nagyuzemben csinaltam es sosem jo idoben, akkor hagytak a dropot ugyanigy altalaban en akartam jofejkedni hogy ha esett shako stb akkor oda adtam annak akit rantottam eppen. Igaz akkor nem is 600 fgk voltak a shakok hanem 20-30-40 korul fasztudja mar. Jobb erzes volt hogy ricisen le akarnak szopni minthogy tradelgessem.

Ebben szerintem iylen teljes kozmegegyezes sosem lesz, nagyban fugg attol ki mit szokott meg illetve hogy melyik mentalitas all kozelebb hozza. Rushnal kurvara nem erdekelt mi esik nekem az volt a lenyeg kicsi karikent hogy eljussak X pontra vagy X szintre es tudjam veretni.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 25 2021 03:34am
Ahhoz kell pofa, hogy mikor segítesz valakinek ingyen az meg szalad minden dropra.

Olyankor rendszerint szó nélkül kiléptem, aztán jött a "??????" privát üzenetben.
Kedvencem az volt mikor beírta, hogy mit szedett fel és az nem ér olyan sokat, plusz ha gondolom odaadja.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1221222223224225473Next
Add Reply New Topic New Poll