Quote (Eoghan @ Apr 8 2013 01:34pm)
"Ahogy azt a Magyar Köztársaság Alkotmánya XII. fejezetében (Alapvető jogok és kötelességek) kimondja, minden embernek veleszületett joga van az élethez és az emberi méltósághoz[...]"
http://hu.wikipedia.org/wiki/Emberi_jogokkár hogy ahhoz nincs jogunk, hogy magunk rendelkezzünk saját életünk felett
és segítséget is kaphatnánk ehhez
pl. lennének ilyen önkéntes kivégzőhelyek minden nagyobb városban, hogy aki meg akar halni annak lenne lehetősége méreginjekciót kapni és szépen elaludni (ofc ki kéne fizetnie mindenkinek a szérumot - hog ne kössön bele abba a sok köcsög, hogy még erre is megy az adóforint)