Quote (zsansaccount @ 28 Dec 2009 22:46)
: DDD
mit tanácsoltok mivel érdemes kezdeni?
trapper, hammer imo nagyon jok, konnyu osszetenni és elég sok kari ellen jol tartják magukat.
soso, bower drágák, körülményesebb cuccokat szerezni rá, de elég veretősek, joformán minden ellen
rabies nem szeretjuk

smiter olcso, meglepő, baromi nagy life, szeretjuk
boner nagyon össze kell tenni, de kellő tudással atom kari lehet
a többi kb fun kategiora, de azért azokkal is lehet elég meglepo dolgokat muvelni.