d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > MLD > Avagy: Lesz-e Elég Player Fun MLD TvT-re
Prev1221222223224225341Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Dec 28 2009 04:26pm
Quote (Baresz @ 28 Dec 2009 22:21)
mert innen ki nyomja MLD-t?

kicsit lemaradtam, ugyhogy list kinek mije van, tudjam oket kergetni, ha kedvem támad és te nem vagy fent


enyimékkel, anamy tuti, remélem joshi is
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Dec 28 2009 04:26pm
lehet én is beszállnék majd egy karival... persze idő míg felhúzok meg felcuccolok egyet... még nemtom, h mi lesz, talán vmi barb :)
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Dec 28 2009 04:28pm
Quote (zsansaccount @ 28 Dec 2009 22:26)
lehet én is beszállnék majd egy karival... persze idő míg felhúzok meg felcuccolok egyet... még nemtom, h mi lesz, talán vmi barb :)


háááát nem a legkönnyebbel kezdenéd. cuccok elég egyszeru, invet kicsit nehezebb meg trukkosebb feltolteni, jol ki is kell gondolni, mit-hogy-merre-meddig. És elég kevés karit fog elkapni erre készulj fel.
ha tanács kell szivesen segitek/mondom/mutatom enyémet, többiekét :D

This post was edited by Baresz on Dec 28 2009 04:29pm
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Dec 28 2009 04:32pm
Quote (Baresz @ 28 Dec 2009 22:28)
háááát nem a legkönnyebbel kezdenéd. cuccok elég egyszeru, invet kicsit nehezebb meg trukkosebb feltolteni, jol ki is kell gondolni, mit-hogy-merre-meddig. És elég kevés karit fog elkapni erre készulj fel.


Soksok frw, 10max/xx/7frw gc-ket akár olcsón is szerezhet (~10 fg), alulra life... felső rész kb free itemek, shaft-gerke-sanc-oath ilyenek (oath hb-t tudok adni, igaz lowocska). Igaz, 2.5k life lesz, nem 3,5-4, de jó lehet attól még. :) Az meg tény hogy nehéz vele játszani, de pl tvt-n jól jön, mindig. :D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 28 2009 04:33pm
Quote (zsansaccount @ Dec 28 2009 11:26pm)
lehet én is beszállnék majd egy karival... persze idő míg felhúzok meg felcuccolok egyet... még nemtom, h mi lesz, talán vmi barb :)


én sem ajánlanám a barbot

azt még én is elverem a druidommal ^^
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Dec 28 2009 04:46pm
Quote (beni @ 29 Dec 2009 00:33)
én sem ajánlanám a barbot

azt még én is elverem a druidommal ^^


: DDD

mit tanácsoltok mivel érdemes kezdeni?
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Dec 28 2009 04:54pm
Quote (zsansaccount @ 28 Dec 2009 22:46)
: DDD

mit tanácsoltok mivel érdemes kezdeni?


trapper, hammer imo nagyon jok, konnyu osszetenni és elég sok kari ellen jol tartják magukat.
soso, bower drágák, körülményesebb cuccokat szerezni rá, de elég veretősek, joformán minden ellen
rabies nem szeretjuk :D
smiter olcso, meglepő, baromi nagy life, szeretjuk
boner nagyon össze kell tenni, de kellő tudással atom kari lehet

a többi kb fun kategiora, de azért azokkal is lehet elég meglepo dolgokat muvelni.
Member
Posts: 5,927
Joined: Dec 4 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Dec 28 2009 04:58pm
Quote (Baresz @ 29 Dec 2009 00:54)
rabies nem szeretjuk :D


...lehet elkezdeném újra a régi rabiesom,kicsit jobb tárgyakkal de nem tudom most mi merre mennyi mármint reset volt-e meg árak hogy-s mint és fg-t sem ártana venni :(
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Dec 28 2009 05:05pm
Quote (hun_jozef @ 28 Dec 2009 22:58)
...lehet elkezdeném újra a régi rabiesom,kicsit jobb tárgyakkal de nem tudom most mi merre mennyi mármint reset volt-e meg árak hogy-s mint és fg-t sem ártana venni :(


imo rabiesre nem kellenek jobb cuccok. Öl az rendesen ha jol összeteszed. esetleg játékstiluson kell változtatni picit, attol fuggoen ki ellen tolod épp.
Jó kari, szép kari, de akkor sem szeretjuk, mert egy hites....onnantol reszelt-tészta-leves...

persze jo lenne jonnél, több ember=gyakrabb tvt esetleg 1vs1

This post was edited by Baresz on Dec 28 2009 05:06pm
Member
Posts: 5,927
Joined: Dec 4 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Dec 28 2009 05:14pm
Rabiest szerettem anno de meguntam.Nem tudom mi lehet még jó ami fun is,árban sem túl nagy vagyon meg nem kell agyonkombózni a dueleket mint pl klontár volt palájával(jó volt nagyon csak nekem túl sok volt gyorsbill :) )
Mondjuk még bowzon amit összeraknék de szerintem arra sokat kell költeni viszont ott nagyobb a lehetőség a tárgyaknál és elég fun kari. Na majd lehet :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1221222223224225341Next
Add Reply New Topic New Poll