Quote (S4nyy @ Sep 18 2014 09:36pm)
belinkelnéd nekem az oldalt ahol ezeket találod ha szépen megkérlek
amugy szoktál rajtuk nevetni vagy csak instantba copizod őket át subra?
bármilyen furcsa is, de én ezeket viccesnek találom
persze nyilván annak, aki egész nap a 4csen szájbaszarós, gyerekbaszós képeit nézi, ez már nem humor
Quote (CyberPunk666 @ Sep 18 2014 09:41pm)
Nincs ember, aki ezen nevet. Csak azért csinálja, hogy szétkúrja ezt a topicot.
Sajnos namechange kinyittatta ezt a topicot, így spammelheti tovább ezeket.
Le se szarja, hogy közben, hány olyan emberrel baszik ki, aki nem ártott neki. ez a topic halott.
igen jól szétkúrom a topicot azzal, hogy rendeltetésszerűen használom, és számomra vicces képeket postolok
nem, nem azért van szétkúrva a topic, mert ti minden nap idejártok sírni
ofc

Quote (lacketto @ Sep 18 2014 09:58pm)
szanalmas amit ez a gecifeju leművel
vergődj csak, de máshol ha lehet thx