d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1221822192220222122222492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 18 2014 03:13pm
Quote (Karan2_Returned @ 18 Sep 2014 22:06)
De akkor nem lesz mit postolni a spamfonalakba.

http://1.ii.gl/tx8WElZz.gif


https://www.youtube.com/watch?v=Ztk-A4msVWE
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Sep 18 2014 04:16pm
Quote (Karan2_Returned @ 18 Sep 2014 22:06)
De akkor nem lesz mit postolni a spamfonalakba.

http://1.ii.gl/tx8WElZz.gif


lol erre a gifre emlékszek 2010ből

Quote (Fej @ 18 Sep 2014 22:13)


wow nosztalgia

This post was edited by NerfHydraDPS on Sep 18 2014 04:16pm
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 18 2014 09:34pm
Quote (S4nyy @ Sep 18 2014 09:36pm)
belinkelnéd nekem az oldalt ahol ezeket találod ha szépen megkérlek
amugy szoktál rajtuk nevetni vagy csak instantba copizod őket át subra?


bármilyen furcsa is, de én ezeket viccesnek találom

persze nyilván annak, aki egész nap a 4csen szájbaszarós, gyerekbaszós képeit nézi, ez már nem humor

Quote (CyberPunk666 @ Sep 18 2014 09:41pm)
Nincs ember, aki ezen nevet. Csak azért csinálja, hogy szétkúrja ezt a topicot.

Sajnos namechange kinyittatta ezt a topicot, így spammelheti tovább ezeket.
Le se szarja, hogy közben, hány olyan emberrel baszik ki, aki nem ártott neki. ez a topic halott.


igen jól szétkúrom a topicot azzal, hogy rendeltetésszerűen használom, és számomra vicces képeket postolok

nem, nem azért van szétkúrva a topic, mert ti minden nap idejártok sírni

ofc :D

Quote (lacketto @ Sep 18 2014 09:58pm)
szanalmas amit ez a gecifeju leművel


vergődj csak, de máshol ha lehet thx
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 18 2014 10:22pm
én se értem ezeket btw ezek a legkirályabb fotók valaha
direkt csinálják hogy már csak azért se nevetnek csak mert te postoltad
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 18 2014 10:31pm
hajléktalan mongya hogy KORÁL :XDD: mikor életébe nem látott csak kenyeret az is száraz volt
bár már mondjuk lidlbe hozzá lehet jutni elég olcsón ilyen konzerves tengeri hergentyükhöz.. de majd pont arra költenek a csövesek valoszinü..
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 19 2014 12:28am




Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 19 2014 12:34am
bezsarok :XD:XEFsekf
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 19 2014 02:51am
Quote (TuskesVanek @ 19 Sep 2014 04:34)
bármilyen furcsa is, de én ezeket viccesnek találom

persze nyilván annak, aki egész nap a 4csen szájbaszarós, gyerekbaszós képeit nézi, ez már nem humor



igen jól szétkúrom a topicot azzal, hogy rendeltetésszerűen használom, és számomra vicces képeket postolok

nem, nem azért van szétkúrva a topic, mert ti minden nap idejártok sírni

ofc :D



vergődj csak, de máshol ha lehet thx


valaki kérdezze már meg tőle, hogyha csak egyedül szerinte viccesek a képek, akkor minek postolja őket? alapvetően a topic lényege az lenne, hogy másokkal megoszd és nevessenek rajta, de vanek csak magának blogolja ezeket a szarjait mert senki nem nevet rajta, nem tud gondolkozni
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 19 2014 03:13am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 19 2014 09:51am)
valaki kérdezze már meg tőle, hogyha csak egyedül szerinte viccesek a képek, akkor minek postolja őket? alapvetően a topic lényege az lenne, hogy másokkal megoszd és nevessenek rajta, de vanek csak magának blogolja ezeket a szarjait mert senki nem nevet rajta, nem tud gondolkozni


én már rátértem egyszer erre a témára, válaszul becopy pastezta a postom, kk

This post was edited by Lacii on Sep 19 2014 03:14am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 19 2014 03:55am
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Sep 2014 09:51)
valaki kérdezze már meg tőle, hogyha csak egyedül szerinte viccesek a képek, akkor minek postolja őket? alapvetően a topic lényege az lenne, hogy másokkal megoszd és nevessenek rajta, de vanek csak magának blogolja ezeket a szarjait mert senki nem nevet rajta, nem tud gondolkozni


full direkt tolja mar ezt jo ideje, teljesen felesleges probalkozni azzal h eszervekkel meggyozd, a szanalmas eleteben neki az okoz oromot, hogy itt napi szinten idegesithet x embert

csak abban bizhatunk, hogy egy ido utan megunja, vagy hogy kikotik naluk az internetet
Go Back To Magyar Topic List
Prev1221822192220222122222492Next
Add Reply New Topic New Poll