Quote (S4nyy @ 18 Sep 2014 22:36)
belinkelnéd nekem az oldalt ahol ezeket találod ha szépen megkérlek
amugy szoktál rajtuk nevetni vagy csak instantba copizod őket át subra?
Nincs ember, aki ezen nevet. Csak azért csinálja, hogy szétkúrja ezt a topicot.
Sajnos namechange kinyittatta ezt a topicot, így spammelheti tovább ezeket.
Le se szarja, hogy közben, hány olyan emberrel baszik ki, aki nem ártott neki. ez a topic halott.