d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1221522162217221822192492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Sep 16 2014 07:49am
Quote (TuskesVanek @ Sep 16 2014 01:41pm)
te ilyenkor mit érzel?  :wacko:

ezt biztosan nem olvasom végig


azért jó látni hogy van még olyan ember aki azt hiszi h neki írták ezt :DDD
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 16 2014 08:06am
Quote (AngryBug @ 16 Sep 2014 15:49)
azért jó látni hogy van még olyan ember aki azt hiszi h neki írták ezt :DDD


ezt ő írta actually
természetesen minden hunsub memt ismer mer kiguglizza kivéve azt amit joey írt

This post was edited by Rawen on Sep 16 2014 08:13am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 16 2014 08:14am
Quote (TuskesVanek @ Sep 16 2014 12:29pm)
így van, nem a fórummal van baj alapvetően egy tök jó hely, hanem egyes felhasználókkal, gondolom nem kell felsorolnom őket

c-a: 2-2



te buzeráns gyerek
múltkor mondtad, hogy elküldöd a postblockert ha hazaérsz hogy blockolhassalak a picsába
azóta nem küldtél semmit, ennyit érsz
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 16 2014 09:24am
https://www.youtube.com/watch?v=IrRVEw5C4EQ


Quote (Rawen @ Sep 16 2014 02:06pm)
ezt ő írta actually
természetesen minden hunsub memt ismer mer kiguglizza kivéve azt amit joey írt


akkor már kajnista is ő nem csak joey akkor kajnista=joey?
paranoiusz maximusz
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 16 2014 09:27am
Quote (AngryBug @ 16 Sep 2014 15:49)
azért jó látni hogy van még olyan ember aki azt hiszi h neki írták ezt :DDD


pedig ez kb. olyan mint a navy seals vagy a shit was so cash
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 16 2014 09:33am
Quote (ElCapitano @ 16 Sep 2014 15:16)
Szeretnem veled kozolni hogy, semmilyen formaban nem kivanok veled tovabbi kommunikaciot illetve konverziot folytatni, se semmilyen informacio illetve eszme cseret vegrehajtani illetve fenntartani ezen a szegeny kommunikacios csatornan, se sehol, mivel egyszeruen nem szeretnek primitiv emberekkel tarsalogni.
Ne haragudj, felre ertes ne essek, de a primitiv nem serto szo illetve nem sertesre letrehozott, illetve krealt karakterek osszesege, amely alkotja a primitiv karakterlancot, hanem mindossze egy kategorizalo jelzo amivel iletni kivanlak teged, tovabba egy nulla intellgienciaval rendelkezo agy definicioja, amivel teged illetve a szellemi szintedet definialni szandekozom.
Szeretnem veled ismertetni illetve kozolni, hogy az alacsony szintu informaciok, amelyeket felem kozvetitettel illetve sugaroztal, az serteni kivanta az elmemet, tovabba lehuzni az intelligencia szintemet, amit nem engedtem meg, mert mint tuzfalat a szamitogepen ugy vedoburkot alkalmaztam ellened az eletben annak erdekeben hogy elkeruljem a te elkorcsosult primitiv szellemi szintedre valo lesulyedest.
Hogy jossz te ahhoz, hogy irrealis eszkozokkel szemelyesits meg engem illetve szubjektiv szurrealis alternativ valosaggal implementálj es reprezentalj, illetve demonstralj engem masok fele, ami tulajdonkeppen egyszeruen serteni kivanja az en szemelyes kepemet masok szemeben.
Nem gondolkoztal el azon hogy ha valakit folyamatosan baszogatnak azzal, hogy a szemelyisegi valojanak az ellentetjet hiresztelik rola az fokozatosan kiboritja a masik idegrendszeret?
nincs jogod lehetoseget nyujtani masoknak viccbol arra, hogy eliteljenek engem.
esetleg te indukalod ezt a folyamatot illetve procedurat?
Velemenyem szerint a te hazadra sem a nap sut, hanem a primitivseg sotet, de megis fajdalmas vakito sugara...
Nem varok toled valaszt, illetve nem igenylem a viszont kommunikació fenntartasat, mivel a kozolni valad, ugy sem lenne valami magasszintu informacio, mindossze valami alacsony szintu megnyilvanulas, amelyet nem neveznek informacionak, a limitalt mentalis kepessegednek koszonhetoen.
Alkalmazz magyarertelmezo keziszotart ezekutan legyszives...
Teged kb. igy lesajnalak.
Goodbye.


Ember vagyok ahogy más is, elfeledtem eben a melegben. Hogy miert sutok? valamit sajnos ennem kell, epp hideg kaja nem nagyon volt. Nos nem kivánom senkinek se hogy ilyen tortényen, de aki nevet rajtam hat kapja be, élje át. Amikor halod hogy kint valami gáz van, kifutok, belelegzed a Cian Gázt (muanyagbol) Majd a szenmonoxidot tömenyen. En majdnem megfuladtam, hánytam Etc, de volt bennem anyi, hogy bármi történyen , akár az eletem árán is oltsak!!!!! Tudjátok ha 5p et tovább ég felroban az egesz ako telep (gáz robanas) Amikor a gáz " fel forr " Akkor bizyon nagy a baj. Az itthoni dolgo jol tortent, anyám csak nevetett pot faterom is. Ilyenek mondtak hogy ugy is koszos volt a fugony és nem akarta már kimosni, jo h leegett. Stb, ugy fgoták fel, hogy lehettett volna sokkal roszabb is, és meghalhatta volna, jobb 400k huf kár mind ha a fiad meghal, vagy egy egesz lakotelep felrobanik! Gyerekek aki nem hiszi el, es tovabra is nevet rajtam, az egy szanal mas szar szivtelen kis pocs, es tiszta szvbol kivanon, hogy legyen ö is ilyen balfasz mint en, es gyujtsa magara a hazat, de ö haljon is bele. Majd amikor ott állsz látod hogy az egész konyhátok ég, hirtelen a könyedtöl nem látsz, remegsz hogy mit tegyel ( mert hiaba hoszed h hirtelen eszedbe jut a tanultak es cselekszel, esokolsz h mi van...)
Akkor majd megtudjátok milyen az HA LÁNGOKBAN ÁL EGY LAKÁS. 8 óra munka alatt helyere raktuk ugy a konyhat (6an) hogy lakhato/etc. Szoval most mar nem potyog a vakolat. Sracok, nagyon paras egy ilyen helyzet, sose eljetek at! Vannak képek, mert a Rendorok tuzoltok csinaltak, meg en is, majd ha lesz anyi idom hogy ide tudok tovabb ulni fel dobom hogy nezett ki a konyhank Sziasztok.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 16 2014 09:37am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 16 2014 11:16am
Quote (Rawen @ Sep 16 2014 12:52pm)
szerintem meg már ki lett fejtve végtelenszer és még mindig csak szándékosan keveri a szart, hátha ráugrik valaki


de eloban adhatsz neki 1-2 pofont ha nem fogja fel elsore :~)
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 16 2014 11:17am
Quote (Rawen @ Sep 16 2014 03:06pm)
ezt ő írta actually
természetesen minden hunsub memt ismer mer kiguglizza kivéve azt amit joey írt


ez kajni
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 16 2014 11:18am
Quote (jarabekg @ 16 Sep 2014 19:17)
ez kajni


közben rájöttem, hogy befailkodtam
Go Back To Magyar Topic List
Prev1221522162217221822192492Next
Add Reply New Topic New Poll