d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1221422152216221722182492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 16 2014 05:40am
Quote (josheide @ Sep 16 2014 11:32am)
Pedig ma vettem le Vanekrol a postblockert. Miert vagyok ilyen naiv es optimista ?


most mégis mit vársz?! hogy térdre borul, megbánja minden galádságát és bocsánatot kér?! mert itt aztán tényleg senki nem állt hozzá a dologhoz rosszul már a kezdetektől fogva, itt mindenki más makulátlan
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 16 2014 05:43am
Quote (josheide @ Sep 16 2014 12:32pm)
Pedig ma vettem le Vanekrol a postblockert. Miert vagyok ilyen naiv es optimista ?


de amúgy tényleg érdekelne, mivel te általában értelmes ember vagy:

szerinted tényleg ilyen egy jól működő fórum model? vagyis, beregel egy új ember, és egyből belekötnek az öregek, az újnak meg ha nem tetszik húzzon el. szerinted njaguar, mint a fórum tulajdonosa, így képzeli el a látogatottság növelését? ha tied lenne az oldal, akkor is egyetértenél a jelenlegi gyakorlattal (anyázás)? mik a feltételei annak, hogy valaki öregnek minősüljön, és ezáltal ne váltsa ki a közösség megrökönyödését azzal, hogy egész nap vergődik - konyhanyelven egy példa: gürke telespammeli a forumot = no big deal, egy új user valami nem tetsző dolgot postol = kereszteshadjárat
csak hogy egy kis szaknyelvet használjak, asszem ide a kettős mérce kifejezés illik igazán - szóval alapvetően, ha te igazat adsz a cimboráidnak, akkor mondhatjuk azt, hogy kettős mércét alkalmazol

és itt most ne csak rám sarkítsuk a dolgokat, mert fél év alatt amióta itt vagyok, nem csak én kaptam az áldást a keménymagtól - megfigyeltem, hogy általában mindenkivel ez megy, aki ritkábban postol, vagy frissen regisztrált
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 16 2014 05:51am
Quote (TuskesVanek @ 16 Sep 2014 12:43)
de amúgy tényleg érdekelne, mivel te általában értelmes ember vagy:

szerinted tényleg ilyen egy jól működő fórum model? vagyis, beregel egy új ember, és egyből belekötnek az öregek, az újnak meg ha nem tetszik húzzon el. szerinted njaguar, mint a fórum tulajdonosa, így képzeli el a látogatottság növelését? ha tied lenne az oldal, akkor is egyetértenél a jelenlegi gyakorlattal (anyázás)? mik a feltételei annak, hogy valaki öregnek minősüljön, és ezáltal ne váltsa ki a közösség megrökönyödését azzal, hogy egész nap vergődik - konyhanyelven egy példa: gürke telespammeli a forumot = no big deal, egy új user valami nem tetsző dolgot postol = kereszteshadjárat
csak hogy egy kis szaknyelvet használjak, asszem ide a kettős mérce kifejezés illik igazán - szóval alapvetően, ha te igazat adsz a cimboráidnak, akkor mondhatjuk azt, hogy kettős mércét alkalmazol

és itt most ne csak rám sarkítsuk a dolgokat, mert fél év alatt amióta itt vagyok, nem csak én kaptam az áldást a keménymagtól - megfigyeltem, hogy általában mindenkivel ez megy, aki ritkábban postol, vagy frissen regisztrált


Szivesen kifejtem eloben mindezt.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 16 2014 05:52am
Quote (josheide @ 16 Sep 2014 13:51)
Szivesen kifejtem eloben mindezt.


szerintem meg már ki lett fejtve végtelenszer és még mindig csak szándékosan keveri a szart, hátha ráugrik valaki

This post was edited by Rawen on Sep 16 2014 05:52am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 16 2014 06:05am
Quote (Rawen @ Sep 16 2014 11:52am)
szerintem meg már ki lett fejtve végtelenszer és még mindig csak szándékosan keveri a szart, hátha ráugrik valaki


kifejted de a saját szarodat el nem ismernéd a világ minden pénzéért sem
te hibátlan, makulátlan ember vagy a barátaiddal együtt és soha semmit nem csináltál rosszul, minden lépés helyesen lett meglépve

ok
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 16 2014 06:11am
Quote (josheide @ Sep 16 2014 12:51pm)
Szivesen kifejtem eloben mindezt.


azért remélem nem csak üres frázisokat fogok hallani, hanem egy érvekkel alátámasztott in-depth koncepciót arról, hogy miért is van szükség erre az intoleráns és agresszív vselkedésre

This post was edited by TuskesVanek on Sep 16 2014 06:14am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 16 2014 06:14am
Quote (TuskesVanek @ Sep 16 2014 12:11pm)
azért remélem nem csak üres frázisokat fogok hallani, hanem egy in-depth koncepciót arról, hogy miért is van szükség erre az ignoráns és agresszív vselkedésre


csak azt fogod hallani hogy mert direkt hüje hajléktalanos képeket postolsz és hogy te vagy az uj és neked kell leállni előbb és nem annak aki már régóta itt van mert te alkalmazkodj
ami még ok is lenne, ha nem kanyázással kezdtek volna.. kanyázáshoz alkalmazkodni azt nem tudom hogy gondolják
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 16 2014 07:16am
Quote (TuskesVanek @ 16 Sep 2014 14:11)
azért remélem nem csak üres frázisokat fogok hallani, hanem egy érvekkel alátámasztott in-depth koncepciót arról, hogy miért is van szükség erre az intoleráns és agresszív vselkedésre


Szeretnem veled kozolni hogy, semmilyen formaban nem kivanok veled tovabbi kommunikaciot illetve konverziot folytatni, se semmilyen informacio illetve eszme cseret vegrehajtani illetve fenntartani ezen a szegeny kommunikacios csatornan, se sehol, mivel egyszeruen nem szeretnek primitiv emberekkel tarsalogni.
Ne haragudj, felre ertes ne essek, de a primitiv nem serto szo illetve nem sertesre letrehozott, illetve krealt karakterek osszesege, amely alkotja a primitiv karakterlancot, hanem mindossze egy kategorizalo jelzo amivel iletni kivanlak teged, tovabba egy nulla intellgienciaval rendelkezo agy definicioja, amivel teged illetve a szellemi szintedet definialni szandekozom.
Szeretnem veled ismertetni illetve kozolni, hogy az alacsony szintu informaciok, amelyeket felem kozvetitettel illetve sugaroztal, az serteni kivanta az elmemet, tovabba lehuzni az intelligencia szintemet, amit nem engedtem meg, mert mint tuzfalat a szamitogepen ugy vedoburkot alkalmaztam ellened az eletben annak erdekeben hogy elkeruljem a te elkorcsosult primitiv szellemi szintedre valo lesulyedest.
Hogy jossz te ahhoz, hogy irrealis eszkozokkel szemelyesits meg engem illetve szubjektiv szurrealis alternativ valosaggal implementálj es reprezentalj, illetve demonstralj engem masok fele, ami tulajdonkeppen egyszeruen serteni kivanja az en szemelyes kepemet masok szemeben.
Nem gondolkoztal el azon hogy ha valakit folyamatosan baszogatnak azzal, hogy a szemelyisegi valojanak az ellentetjet hiresztelik rola az fokozatosan kiboritja a masik idegrendszeret?
nincs jogod lehetoseget nyujtani masoknak viccbol arra, hogy eliteljenek engem.
esetleg te indukalod ezt a folyamatot illetve procedurat?
Velemenyem szerint a te hazadra sem a nap sut, hanem a primitivseg sotet, de megis fajdalmas vakito sugara...
Nem varok toled valaszt, illetve nem igenylem a viszont kommunikació fenntartasat, mivel a kozolni valad, ugy sem lenne valami magasszintu informacio, mindossze valami alacsony szintu megnyilvanulas, amelyet nem neveznek informacionak, a limitalt mentalis kepessegednek koszonhetoen.
Alkalmazz magyarertelmezo keziszotart ezekutan legyszives...
Teged kb. igy lesajnalak.
Goodbye.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 16 2014 07:41am
Quote (ElCapitano @ Sep 16 2014 02:16pm)
Szeretnem veled kozolni hogy, semmilyen formaban nem kivanok veled tovabbi kommunikaciot illetve konverziot folytatni, se semmilyen informacio illetve eszme cseret vegrehajtani illetve fenntartani ezen a szegeny kommunikacios csatornan, se sehol, mivel egyszeruen nem szeretnek primitiv emberekkel tarsalogni.
Ne haragudj, felre ertes ne essek, de a primitiv nem serto szo illetve nem sertesre letrehozott, illetve krealt karakterek osszesege, amely alkotja a primitiv karakterlancot, hanem mindossze egy kategorizalo jelzo amivel iletni kivanlak teged, tovabba egy nulla intellgienciaval rendelkezo agy definicioja, amivel teged illetve a szellemi szintedet definialni szandekozom.
Szeretnem veled ismertetni illetve kozolni, hogy az alacsony szintu informaciok, amelyeket felem kozvetitettel illetve sugaroztal, az serteni kivanta az elmemet, tovabba lehuzni az intelligencia szintemet, amit nem engedtem meg, mert mint tuzfalat a szamitogepen ugy vedoburkot alkalmaztam ellened az eletben annak erdekeben hogy elkeruljem a te elkorcsosult primitiv szellemi szintedre valo lesulyedest.
Hogy jossz te ahhoz, hogy irrealis eszkozokkel szemelyesits meg engem illetve szubjektiv szurrealis alternativ valosaggal implementálj es reprezentalj, illetve demonstralj engem masok fele, ami tulajdonkeppen egyszeruen serteni kivanja az en szemelyes kepemet masok szemeben.
Nem gondolkoztal el azon hogy ha valakit folyamatosan baszogatnak azzal, hogy a szemelyisegi valojanak az ellentetjet hiresztelik rola az fokozatosan kiboritja a masik idegrendszeret?
nincs jogod lehetoseget nyujtani masoknak viccbol arra, hogy eliteljenek engem.
esetleg te indukalod ezt a folyamatot illetve procedurat?
Velemenyem szerint a te hazadra sem a nap sut, hanem a primitivseg sotet, de megis fajdalmas vakito sugara...
Nem varok toled valaszt, illetve nem igenylem a viszont kommunikació fenntartasat, mivel a kozolni valad, ugy sem lenne valami magasszintu informacio, mindossze valami alacsony szintu megnyilvanulas, amelyet nem neveznek informacionak, a limitalt mentalis kepessegednek koszonhetoen.
Alkalmazz magyarertelmezo keziszotart ezekutan legyszives...
Teged kb. igy lesajnalak.
Goodbye.


te ilyenkor mit érzel? :wacko:

ezt biztosan nem olvasom végig
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 16 2014 07:43am
Quote (TuskesVanek @ Sep 16 2014 01:41pm)
te ilyenkor mit érzel?  :wacko:

ezt biztosan nem olvasom végig


ezt egy gyerek irta régebben itt, azota bemásolják néha
Go Back To Magyar Topic List
Prev1221422152216221722182492Next
Add Reply New Topic New Poll