Quote (tevetavamultija @ Sep 15 2014 01:46pm)
es aki joey multijaval szeretne? :s
szerintem abban az esetben is joeynak kellene írnia))
Quote (tevetava @ Sep 15 2014 01:47pm)
azt mondtad talalkozol velem, hogy bebizonyitsd, hogy nem o vagy. Nem igy volt?
így van, de akkor döntsd el, hogy kivel akarsz találkozni, mert én nem joey vagyok
This post was edited by TuskesVanek on Sep 15 2014 06:48am