Quote (TuskesVanek @ 5 Aug 2014 17:04)
ez nem a te földed te korlátolt, arrogáns, ostoba multi
ez a fórum njaguar tulajdona
aki ide regisztrál annak joga van postolni, amíg meg nem szegi a szabályokat és ki nem bannolják, persze egyesek mint te még azután is visszajönnek, de ez mindegy
a szabályszegésért meg ott a moderátor, hogy szóljon, de az, hogy én ide postolok képeket nem számít szabályszegésnek, az hogy te nem bírod elviselni a jelenlétem a te problémád, megvannak rá a módszerek, hogy láthatatlanná váljaka szemedben - postblocker használd, feleslegesen vergődsz, ha csak nem azért mert élvezed
visszanyal a fagyi, kedves joe...alada...vane... kalauz
