d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1220222032204220522062492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Sep 8 2014 11:45pm
Quote (TuskesVanek @ Sep 9 2014 07:34am)
nem tudom, miből gondolod, hogy én reportolok minden postot

veled sose volt bajom, nem szoktalak reportolni


10 perc mulva kezdodik a tanitas
mit csinalsz meg itt?
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 8 2014 11:45pm
Quote (putincykavodka @ Sep 9 2014 06:45am)
10 perc mulva kezdodik a tanitas
mit csinalsz meg itt?


tabletről vagyok, 21. század vágod
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Sep 9 2014 04:47am
Quote (TuskesVanek @ Sep 9 2014 07:45am)
tabletről vagyok, 21. század vágod


edesanyad ilyesmit vett neked? :s
kar volt a kidobott penzert :s

:s
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 9 2014 05:22am
Quote (putincykavodka @ Sep 9 2014 11:47am)
edesanyad ilyesmit vett neked? :s
kar volt a kidobott penzert :s

:s


a te esetedben viszont az óvszer minden pénzt megért volna :s

:S::s
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 9 2014 05:27am
Quote (TuskesVanek @ 9 Sep 2014 12:22)
a te esetedben viszont az óvszer minden pénzt megért volna :s

:S::s


azért ez tőled elég erős
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 9 2014 05:30am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 9 2014 12:27pm)
azért ez tőled elég erős


gondolj amit akarsz, csak ne vergődj légy szíves

miért olyan nehéz megállni?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 9 2014 05:32am
Quote (TuskesVanek @ 9 Sep 2014 12:30)
gondolj amit akarsz, csak ne vergődj légy szíves

miért olyan nehéz megállni?


ezt toled is kerdezhetnenk
egyebkent meg te inkabb csak gondold a postjaidat es ne nyomj ra az add replyre oke?
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 9 2014 05:32am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 9 2014 12:32pm)
ezt toled is kerdezhetnenk
egyebkent meg te inkabb csak gondold a postjaidat es ne nyomj ra az add replyre oke?


te tényleg nem tudod megállni, hogy ne vergődj ugye?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 9 2014 09:44am
Quote (TuskesVanek @ 5 Aug 2014 17:04)
ez nem a te földed te korlátolt, arrogáns, ostoba multi

ez a fórum njaguar tulajdona

aki ide regisztrál annak joga van postolni, amíg meg nem szegi a szabályokat és ki nem bannolják, persze egyesek mint te még azután is visszajönnek, de ez mindegy

a szabályszegésért meg ott a moderátor, hogy szóljon, de az, hogy én ide postolok képeket nem számít szabályszegésnek, az hogy te nem bírod elviselni a jelenlétem a te problémád, megvannak rá a módszerek, hogy láthatatlanná váljaka szemedben - postblocker használd, feleslegesen vergődsz, ha csak nem azért mert élvezed


visszanyal a fagyi, kedves joe...alada...vane... kalauz :)
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 9 2014 09:55am
Quote (tevetava @ 9 Sep 2014 16:44)
visszanyal a fagyi, kedves joe...alada...vane... kalauz :)


ha ez tenyleg joey, akkor meg merem kockaztatni, hogy nala szanalmasabb embert nem ismerek
Go Back To Magyar Topic List
Prev1220222032204220522062492Next
Add Reply New Topic New Poll