Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Apr 6 2014 10:39pm)
leginkább 2 körzet van, ahol változhat még az eredmény imo, de szerintem meglesz a 2/3, nyugi
hál'istennek

teljesen megnyugtattál
mondjuk amíg nem a jobbiknak van 2/3-a, addig még áldom az eget
de amúgy még mindig nem fogom fel, hogy ilyen 4 év után megint kétharmaduk lesz
This post was edited by xGurke on Apr 6 2014 04:44pm