d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kikre Fogsz Szavazni 2014 Aprilisaban? > Szavazz Vagy Meghalsz
Prev1219220221222223237Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 6 2014 04:15pm
Quote (Saenchai @ 6 Apr 2014 23:50)
http://4.ii.gl/HJAyJB.png


a rohadt kurva anyádat te tolvaj cigány
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 6 2014 04:19pm
Quote (RRC @ Apr 7 2014 12:15am)
a rohadt kurva anyádat te tolvaj cigány


Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 6 2014 04:21pm
Joshi szakertse meg nekünk.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 6 2014 04:31pm


írjátok már majd hogy meglett e a kétharmad

This post was edited by xGurke on Apr 6 2014 04:31pm
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 6 2014 04:32pm
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 6 2014 04:39pm
Quote (xGurke @ 6 Apr 2014 23:31)
http://2.ii.gl/L-WEl0.png

írjátok már majd hogy meglett e a kétharmad


leginkább 2 körzet van, ahol változhat még az eredmény imo, de szerintem meglesz a 2/3, nyugi
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 6 2014 04:44pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Apr 6 2014 10:39pm)
leginkább 2 körzet van, ahol változhat még az eredmény imo, de szerintem meglesz a 2/3, nyugi


hál'istennek :D teljesen megnyugtattál
mondjuk amíg nem a jobbiknak van 2/3-a, addig még áldom az eget
de amúgy még mindig nem fogom fel, hogy ilyen 4 év után megint kétharmaduk lesz :D

This post was edited by xGurke on Apr 6 2014 04:44pm
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Apr 6 2014 04:45pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Apr 6 2014 11:39pm)
leginkább 2 körzet van, ahol változhat még az eredmény imo, de szerintem meglesz a 2/3, nyugi


miskolcon visszaelőztek :'(
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 6 2014 04:46pm
Quote (xGurke @ Apr 6 2014 10:44pm)
hál'istennek :D teljesen megnyugtattál
mondjuk amíg nem a jobbiknak van 2/3-a, addig még áldom az eget
de amúgy még mindig nem fogom fel, hogy ilyen 4 év után megint kétharmaduk lesz :D


sok fogyaték nyugdíjas
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 6 2014 04:47pm
Quote (Saenchai @ 6 Apr 2014 23:50)
http://4.ii.gl/HJAyJB.png


mikor ráhelről látok képet, és épp a kamerába néz, úgy érzem, hogy kitépi a lelkemet épp a szemével
a jobboldalit attól még basznám
Go Back To Magyar Topic List
Prev1219220221222223237Next
Add Reply New Topic New Poll