Quote (TouchCow @ Apr 8 2013 12:37pm)
tuti fájdalommentes és kivitelezhető:
vegyél be egy levél altatót+nyugtatót, majd ugorj egy folyóba vagy tóba
patikából tudsz venni
vizbefullani aztán marha jó halál
az öngyilkos emberek szarnak tenni bármit is, gyáva gyenge emberek
ezért nem értem négyesen se ami terjeng az a hülye post, hogy küzdjek terroristák ellen, harcoljak oroszlánnal mert hogy az élet ha már nem számit semmi akkor az én oysterem
hát ha ezekhez lenne bátorságom akkor nem is lenne gond, szóval alapból hülyeség
jóhogynem azt mondod, hogy gyújtsam föl magam, easy