d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12192202212222235001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 8 2013 06:36am
Quote (Rawen @ 8 Apr 2013 14:33)
Amúgy 10/10 csak az a baj, hogy emiatt még inkább itt marad.


Ezt már elcseszted, csak miattad meg smat miatt maradtam hogy idegesítselek titeket :D Eskü, ha eltűntök akkor én se fogok jönni. Ne gyertek JSPre pár hónapig, és megszabadultok tőlem.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 8 2013 06:36am
na lemegyek a Tescoba valami fültisztító pálcikáért :D
remélem nem lesz drága :D

also
kurva Hólló :D
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Apr 8 2013 06:37am
Quote (Senee @ 8 Apr 2013 14:34)
gyógyszerezés imo nem biztos
lehet még fogyatékosabb leszek mint most geci, igy folyna a nyálam és jönnék jspzni

aranylövéshez meg drog kell ahhoz meg vmi ismeretség
nem ismerek senkit

golyó által szeretnék meghalni.


tuti fájdalommentes és kivitelezhető:

vegyél be egy levél altatót+nyugtatót, majd ugorj egy folyóba vagy tóba
patikából tudsz venni

This post was edited by TouchCow on Apr 8 2013 06:37am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 8 2013 06:37am
Quote (Ghostmasterq @ 8 Apr 2013 14:36)
na lemegyek a Tescoba valami fültisztító pálcikáért :D
remélem nem lesz drága :D

also
kurva Hólló  :D


röhögök
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 8 2013 06:40am
Quote (TouchCow @ Apr 8 2013 12:37pm)
tuti fájdalommentes és kivitelezhető:

vegyél be egy levél altatót+nyugtatót, majd ugorj egy folyóba vagy tóba
patikából tudsz venni


vizbefullani aztán marha jó halál
az öngyilkos emberek szarnak tenni bármit is, gyáva gyenge emberek

ezért nem értem négyesen se ami terjeng az a hülye post, hogy küzdjek terroristák ellen, harcoljak oroszlánnal mert hogy az élet ha már nem számit semmi akkor az én oysterem

hát ha ezekhez lenne bátorságom akkor nem is lenne gond, szóval alapból hülyeség

jóhogynem azt mondod, hogy gyújtsam föl magam, easy
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 8 2013 06:42am
Quote (Ghostmasterq @ 8 Apr 2013 13:36)
na lemegyek a Tescoba valami fültisztító pálcikáért :D
remélem nem lesz drága :D

also
kurva Hólló  :D


lesz vagy 100 forint
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Apr 8 2013 06:46am
Quote (Inakwo @ 8 Apr 2013 14:42)
lesz vagy 100 forint


A 200 db-os.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 8 2013 06:47am
Quote (Baleee @ 8 Apr 2013 13:46)
A 200 db-os.


hát nem is egy :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Apr 8 2013 06:53am
Quote (Senee @ 8 Apr 2013 14:40)
vizbefullani aztán marha jó halál
az öngyilkos emberek szarnak tenni bármit is, gyáva gyenge emberek

ezért nem értem négyesen se ami terjeng az a hülye post, hogy küzdjek terroristák ellen, harcoljak oroszlánnal mert hogy az élet ha már nem számit semmi akkor az én oysterem

hát ha ezekhez lenne bátorságom akkor nem is lenne gond, szóval alapból hülyeség

jóhogynem azt mondod, hogy gyújtsam föl magam, easy


nekem mindegy, csak ne rontsd már a levegőt tovább a jelenléteddel
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 8 2013 06:55am
Quote (TouchCow @ Apr 8 2013 12:53pm)
nekem mindegy, csak ne rontsd már a levegőt tovább a jelenléteddel


olyan vagy mint én
te se akarsz tenni azért, hogy jobb legyen

pedig ha fejbelőnél akkor nyilvánvalóan sikerülne eme célod
Go Back To Magyar Topic List
Prev12192202212222235001Next
Closed New Topic New Poll