Quote (Senee @ 20 Jan 2015 13:59)
neptunból is lehet
beiratkozás résznél van ha jol emlekszem és ott tudod beallitani h aktiv v passziv
ja ty, közben megtaláltam, de itt nem igazán tudok semmit csinálni most a következendő félévvel még, v nemtom itt mivan most
Quote (anyd @ 20 Jan 2015 14:01)
sokat kell olvasni, de kb ez a legnagyobb megterhelés. nem kell zseninek lenni hozzá
azért ez a legtöbb szakról elmondható, huehue