d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1219220221222223327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jan 17 2015 06:44am
Quote (anyd @ Jan 17 2015 12:57am)
egy vicc az egész


explain pls
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 20 2015 06:49am
hogy kell áttenni magam passzívra? neptunban nem igazán találom, hogy hol volt már, pedig emlékszem, hogy volt valahol.
vagy bekéne mennem?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 20 2015 06:59am
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 20 2015 12:49pm)
hogy kell áttenni magam passzívra? neptunban nem igazán találom, hogy hol volt már, pedig emlékszem, hogy volt valahol.
vagy bekéne mennem?


neptunból is lehet
beiratkozás résznél van ha jol emlekszem és ott tudod beallitani h aktiv v passziv
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 20 2015 07:01am
Quote (TrollBoss @ Jan 17 2015 01:44pm)
explain pls


sokat kell olvasni, de kb ez a legnagyobb megterhelés. nem kell zseninek lenni hozzá
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 20 2015 07:03am
Quote (Senee @ 20 Jan 2015 13:59)
neptunból is lehet
beiratkozás résznél van ha jol emlekszem és ott tudod beallitani h aktiv v passziv


ja ty, közben megtaláltam, de itt nem igazán tudok semmit csinálni most a következendő félévvel még, v nemtom itt mivan most
Quote (anyd @ 20 Jan 2015 14:01)
sokat kell olvasni, de kb ez a legnagyobb megterhelés. nem kell zseninek lenni hozzá


azért ez a legtöbb szakról elmondható, huehue
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 20 2015 07:07am
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 20 2015 02:03pm)
ja ty, közben megtaláltam, de itt nem igazán tudok semmit csinálni most a következendő félévvel még, v nemtom itt mivan most

azért ez a legtöbb szakról elmondható, huehue


szerintem nem, legalább a szakok fele nehéz
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 20 2015 07:08am
Quote (anyd @ 20 Jan 2015 14:07)
szerintem nem, legalább a szakok fele nehéz


attól még nem kell zseninek lenned, hogy elvégezd őket, csak meg kell tanulni
a zseniség szerintem ott kezdődik amikor már megvan a diplomád és mit tudsz a szakmádon belül elérni.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 20 2015 07:19am
meglett a matek szigorlat, 2 vizsga kövi félévbe és oklevél here i come
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 20 2015 07:22am
Quote
Tisztelt Hallgató!
A Záróvizsga időpontja: 2015. január 27. kedd reggel 8 óra a D épület PC-4  laborban, a 2.710 teremben lesz!
Az érkezéskor sorszámot húznak, ami alapján behívják Önöket. Először a szakdolgozatot védi meg, utána vizsgakérdést kap, vagy tételt húz, 1 óra felkészülés után lefelel. Amikor mindenki végez eredményt hirdetnek.
A záróvizsga tételekről tájékozódjon az ELTE, IK honlapján!
Önnek ezek után már nem kell sehol jelentkeznie, semmilyen formában, mert az esti tagozaton, csak 1 bizottság van. Ha gondjai adódnak keressen a xxx számon vagy email-ban.


Üdvözlettel,


tanulmányi előadó

damn, boy
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jan 20 2015 08:48am
toplel
az egyetlen embert aki kicsit szívózhatott volna a 10nap múlvai államvizsgán, lecserélték egy női tanárra :hail:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1219220221222223327Next
Add Reply New Topic New Poll