d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Szavazás > önkormányzati Választások
Prev1212223242541Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 12 2014 10:52am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 12 Oct 2014 17:45)
most elsősorban nem ricingernek szánom ezt a postot attól hogy őt quoteolom, tudom hogy neki fölösleges bármit is írni

csak mert ugye minden éremnek 2 oldala van ő pedig próbál engem a legrosszabb színben feltüntetni szokás szerint, nem mintha olyan sokan hinnének még neki. azért írtam hogy részben az ő hibája, mert tapasztalat hogy egy ember csak úgy tud továbblépni az ilyen negatív élményeken hogyha meglátja benne a saját felelősségét, szóval abszolut rosszindulat nélkül írtam neki még fészbukon segítő szándékkal. engem is azért nem zavar már a késesezés meg knifer meg etc csak röhögök rajta, mert rájöttem hogy nemcsak rici volt a tard hanem énis és továbbléptem rajta egyszerűen.


amúgy ő most félelmet akar bennem kelteni azzal hogy újra és újra leírja hogy ő mekkora vendettát fogadott azért vergődik még mindig. vagy csak azt akarja hogy vegyem fel megint facebookra mert ott amúgy eléggé nyalizott ahhoz képest hogy hányszor leírta hogy ded vagyok meg etc, szóval csak figyelmet akar, vagy mindkettőt igazából, mindenesetre elég vicces hogy egy 25 éves ember így próbálja rendezni a dolgait


En csak azt sajnalom, hogy sokaig hittem neki, es azt hittem, hogy te valami brutal agressziv, gonosz ember vagy aki kihasznalta ot.

Nagyon orulok hogy eljottel subBalatonra (Velencere) es rendesen megismertuk egymast.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 12 2014 10:55am
Quote (Karan2_Returned @ 12 Oct 2014 18:05)
Ricinek esze agaban sincs megbekelni masokkal, mivel felsöbbrendü lenynek kepzeli magat.


Hat ja, es most itt is eloadja az aldozatot, amit beni is irt, meg, hogy milyen joarc, amikor az arroganciaja akkora, hogy mar a jelenlete felidegesit sok embert, annak apaljan, amit itt muvel az elmult evekben.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 12 2014 10:55am
Quote (xGurke @ Oct 12 2014 06:50pm)
attól, hogy le tudtál írni egymás után 5 postot amiben senkinek nem emlegetted az anyját, meg nem nyomtad a mesh)) soon ded)) die) dolgaidat attól még nem változik meg az elmúlt 5 év


Az elmult sok evben se volt ez szokasom. Nem tudom te kinek a postjait olvasod. Es ha megis meg akkoris el lehet inteznyi annyival mint mesh:" sry sracok hibas vagyok ez van. Felejtsetek el." :)
Vicces hogy ezek utan is meg idejon megmagyarazni hogy en vagyok a szar
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 12 2014 10:56am
Quote (josheide @ Oct 12 2014 06:52pm)
En csak azt sajnalom, hogy sokaig hittem neki, es azt hittem, hogy te valami brutal agressziv, gonosz ember vagy aki kihasznalta ot.

Nagyon orulok hogy eljottel subBalatonra (Velencere) es rendesen megismertuk egymast.


Mert nem ez tortent?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 12 2014 10:57am
Quote (putincykavodka @ Oct 12 2014 05:55pm)
Az elmult sok evben se volt ez szokasom. Nem tudom te kinek a postjait olvasod. Es ha megis meg akkoris el lehet inteznyi annyival mint mesh:" sry sracok hibas vagyok ez van. Felejtsetek el." :)
Vicces hogy ezek utan is meg idejon megmagyarazni hogy en vagyok a szar


Pls rici, vedd mar eszre magad
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 12 2014 10:58am
sztem rici még akkor is normálisabb lenne, ha verték volna gyerekkorában
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 12 2014 10:58am
Quote (anyd @ 12 Oct 2014 18:57)
Pls rici, vedd mar eszre magad


;D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 12 2014 11:00am
kezdem élvezni ahogy lázad állandóan, ahelyett, hogy eltakarodna, elég vicces
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Oct 12 2014 11:02am
Quote (sylke @ 12 Oct 2014 17:45)
és kaját + rezsit is te fizeted?


Quote (Cpt_Ghost @ 12 Oct 2014 17:46)
Afaik meg mindig veluk elsz es nem te koltesz rezsire kajara etc, szoval igy eleg nehez is kifogyni a penzbol, javits ki ha nem igy van



Jolvan. Feladom. Egy elkényeztetett fasz vagyok.




Quote (Baleee @ 12 Oct 2014 17:47)
Nha most innet kezdem el olvasni, mert afk volt, erre valaszolnek is. Ha valahova viszek valamit, annak nyilvan nem kerem el az arat. Itt arrol van szo, amikor mondjuk lemegyunk tiszara 3-4 napra haverokkal, akkor nem mindenki veszi meg maganak a kajat, piat, hanem osszedobunk x k ezer hufot a aja-piara (+ osztjuk a 'rezsit', de ez mas kerdes), es abbol elore osszepakolunk.

Ha valahova megyek es nem akarok ures kezzel menni, az nyilvan mas. De ha pl ott kifogy amit vittem, vagy mas es leugrunk boltba, azt mar nyilvan szetdobjuk.


Persze ez alap, leruccanás pénz össze dobás stb. De nem igazán erről beszéltünk.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 12 2014 11:07am
Quote (Psyclon @ Oct 12 2014 05:02pm)
Jolvan. Feladom. Egy elkényeztetett fasz vagyok.






Persze ez alap, leruccanás pénz össze dobás stb. De nem igazán erről beszéltünk.


****
Go Back To Magyar Topic List
Prev1212223242541Next
Add Reply New Topic New Poll