Quote (sylke @ 12 Oct 2014 17:45)
és kaját + rezsit is te fizeted?
Quote (Cpt_Ghost @ 12 Oct 2014 17:46)
Afaik meg mindig veluk elsz es nem te koltesz rezsire kajara etc, szoval igy eleg nehez is kifogyni a penzbol, javits ki ha nem igy van
Jolvan. Feladom. Egy elkényeztetett fasz vagyok.
Quote (Baleee @ 12 Oct 2014 17:47)
Nha most innet kezdem el olvasni, mert afk volt, erre valaszolnek is. Ha valahova viszek valamit, annak nyilvan nem kerem el az arat. Itt arrol van szo, amikor mondjuk lemegyunk tiszara 3-4 napra haverokkal, akkor nem mindenki veszi meg maganak a kajat, piat, hanem osszedobunk x k ezer hufot a aja-piara (+ osztjuk a 'rezsit', de ez mas kerdes), es abbol elore osszepakolunk.
Ha valahova megyek es nem akarok ures kezzel menni, az nyilvan mas. De ha pl ott kifogy amit vittem, vagy mas es leugrunk boltba, azt mar nyilvan szetdobjuk.
Persze ez alap, leruccanás pénz össze dobás stb. De nem igazán erről beszéltünk.